Ord. praktického lékaře stomatologa
U Nemocnice 3064, Teplice

Vynikající péče,citlivá a lidská.Sestřička,taktéž.

Úžasná, svědomitá lékařka a milé sestřička. Je citlivá k pacientům...dokonce mi vrtala zub bez umrtvení. Jsem moc spokojená. Příští týden jdu s osmičkama...ani se nebojim:-) Děkuji paní DOKTORKO - nikdy bych Vás nevyměnila. Verča K.

Opravdu pečlivá lékařka, vždy mi bylo vše vysvětleno, člověk se nemusí ničeho bát
když tam jde.Vše tak jak má fungovat. Sestřička je taky fajn. Doporučuji !!

Milá Ani,vůbec tě nemohu zkontaktovat mejlíkem,koukám jaksi tšě všichni chválí,i tady v Benešově se lidem po tobě stýská,je to super slyšet takové ohlasy na tvou osobu,ráda bych tě viděla či mejlíkem zkontaktovala.Vůbec jsem netušila žetu na tyto stránky narazím,jeto úžasný,jsi sknělá doktorka,to vím už dávno,jen ty začátka stáli tady v čechách na prd a podívej jak sise vypracovala.Snad se mi ozvaš a mimovhodem vše nejlepší k tvým narozeninám,
Mudr.Lisachenko je skvělá,měla jsem tu čest chvíli sní pracovat,jeto dobrosrdečný člověk.
S pozdravem Zuzka z Benešova nad Ploučnicí.

chtěl bych být její pacient

Nejlepší lékařka ke které jsem kdy chodila. Chodíme k ní celá rodina a ani děti se nebojí jít na prohlídku. Je milá, pečlivá a vždy dříve než začne pracovat vše podrobně vysvětlí.

nejlepší doktorka kterou známe

Vynikající lékař, vynikající přístup k pacientům, vynikající výsledky. Děkuji paní doktorko.

Dopuručuji, velmi příjemná a citlivá.

citlivá, rychlá, spolehlivá