Umístění: Ordinace Jiný

Me pomohla tim ze sem mela křívou páteř nikdo to nevidel pani dr se podívala hned bylo vse jasně. Nejlepší pak sem musela bohužel uni skočit ale vrátila sem se tam ze svoji dcerou po každé když tam přijdu tak se na ni podiva uz vi co ji je.. Je jak rentgen nevim jak to dela je super od nas kni chodili všechny

Je ta nejlepší doktorka pro děti a dorost jaká může být.Chdili jsme k ní léta nenechám na ní dopustit.

:D je velmi Dobra

Paní Řepková je mou praktickou lékařkou od dětství a v podstatě mi zachránila život, když poukázala na špatné jaterní testy, které ostatní lékaři přisuzovali černému kašli. Jí se na nich něco nezdálo a proto jsem ještě tady. Zařídila mi vždy nejlepší profesionální péči. 100%

mohu jen doporučit :)

proste ta nejlepsi doktorka kterou jsem kdy poznala chodila jsem k ni uz i ja jako decko a chodim k ni i se svima 3 detickama.nedam na PANI DOKTORKU dopustit nic nezanedba a velice me mrzi ze jsme ji opustili byt jen na 3 mesice jen proto aby jsme meli dotora blize uz bych to nikdy neudelala radeji budu dojizdet 10 km pomalu hodinu autobusem nez s detickama chodit nekam jinam proste pani doktorka je tan nej a jeste jedno nej

Chodila jsem k paní dr. už jako malá a velmi nerada jsem odcházela, když jsem dokončila vysokou školu. Za tři roky jsem se k ní vrátila se svou dceruškou. Takže ji doporučuji každému kdo chce kvalitního pediatra pro své dítě. Je velmi pečlivá, vždy pošle na vyšetření,aby něco zanedbala. Hlavně má pamatováka na děti, mne a mého bráchu, který tam taky dřív chodil si pamatuje dodnes ;-) Sestřička už tam je sice jiná než když jsem byla malá, ale i tato je moc milá a hodná :-)

Musím jen souhlasit. Nic nechce podcenit a to se v dnešní době jen tak nevidí.U pani doktorky mám také dvě děti a jsem nad míru spokojená. Sestřička má také pěkný přístup k dětem a to si myslím, že je dělá dobrý tím. Mohu jen doporučit

Velmi milá,profesionální lékařka.Je vždy důsledná,pečlivá.U paní doktorky mám dvě děti,ještě se nestalo,že by nám nepomohla.Také její sestřička je velmi ochotná a vstřícná.Vřele všem doporučuji.

Výborná a milá paní,důsledná v jednání,ochotná a vždy profesionální.