Dubí

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Je ta nejlepší doktorka pro děti a dorost jaká může být.Chdili jsme k ní léta nenechám na ní dopustit.

:D je velmi Dobra

Paní Řepková je mou praktickou lékařkou od dětství a v podstatě mi zachránila život, když poukázala na špatné jaterní testy, které ostatní lékaři přisuzovali černému kašli. Jí se na nich něco nezdálo a proto jsem ještě tady. Zařídila mi vždy nejlepší profesionální péči. 100%

mohu jen doporučit :)

proste ta nejlepsi doktorka kterou jsem kdy poznala chodila jsem k ni uz i ja jako decko a chodim k ni i se svima 3 detickama.nedam na PANI DOKTORKU dopustit nic nezanedba a velice me mrzi ze jsme ji opustili byt jen na 3 mesice jen proto aby jsme meli dotora blize uz bych to nikdy neudelala radeji budu dojizdet 10 km pomalu hodinu autobusem nez s detickama chodit nekam jinam proste pani doktorka je tan nej a jeste jedno nej

Chodila jsem k paní dr. už jako malá a velmi nerada jsem odcházela, když jsem dokončila vysokou školu. Za tři roky jsem se k ní vrátila se svou dceruškou. Takže ji doporučuji každému kdo chce kvalitního pediatra pro své dítě. Je velmi pečlivá, vždy pošle na vyšetření,aby něco zanedbala. Hlavně má pamatováka na děti, mne a mého bráchu, který tam taky dřív chodil si pamatuje dodnes ;-) Sestřička už tam je sice jiná než když jsem byla malá, ale i tato je moc milá a hodná :-)

Musím jen souhlasit. Nic nechce podcenit a to se v dnešní době jen tak nevidí.U pani doktorky mám také dvě děti a jsem nad míru spokojená. Sestřička má také pěkný přístup k dětem a to si myslím, že je dělá dobrý tím. Mohu jen doporučit

Velmi milá,profesionální lékařka.Je vždy důsledná,pečlivá.U paní doktorky mám dvě děti,ještě se nestalo,že by nám nepomohla.Také její sestřička je velmi ochotná a vstřícná.Vřele všem doporučuji.

Výborná a milá paní,důsledná v jednání,ochotná a vždy profesionální.