MUDr. Libuše Rajchlová

Litoměřice 1 adresa

Ord. praktického lékaře stomatologa
Chelčického 4, Litoměřice

Umístění: Ord. praktického lékaře stomatologa Jiný

Dvakrát dělaná přední jednička, asi třetina zubu neodborně dolepena bílou plombou. Vždy po třech dnech upadlo. Cena pro důchodce XXXX kč. Přestože jsme požadovali korunku. Nikde se nedovoláte ,telefon nebere.

Umístění: Ord. praktického lékaře stomatologa prohlidka u zubare

Dobrý den já jsem včera byla u zubařky rajchlové a v životě mě tam už nikdo nedostane prosila jsem ji aby mi dala injekci proti bolesti když mi vratala zub a nedala mi ji jenom proto že jsem k ní zapomněla jít neznám horšího zubaře

Umístění: Ord. praktického lékaře stomatologa akutní bolest zubu

K dr. Rajchlové jsem dorazil jako pacient cizí lékařky, která bohužel marodí. Ráno jsem volal sestře, zda mě vezmou, nebyl problém. Jen dotaz, jakou mám pojišťovnu. Popsal jsem sestře stav - celou noc na práškách, nevyspalý, polovypadlá plomba, oteklá dáseň kolem zubu. Paní doktorka si zub prohlédla, poklepala na něj, ptala se jestli to bolí na poklep. Sdělil jsem že jak kdy ( měl jsem v sobě prášky ). Takže mi to zaplnila cementem, bez žádných jiných pokusů o diagnózu nebo zjištění stavu. Pouze mi bylo doporučeno, když jsem se ptal jak na případnou bolest, že už bude stačit jenom proplachovat ústní vodou, neboť to mám jen podrážděné. Výsledek: shánění dalšího zubaře, otok přes půl tváře, další den a noc na Ibalginech. A já se ptám: proč od ní odcházeli "její" pacienti i z preventivky s rentgenem a každý tam seděl minimálně 20 minut a já jsem byl za 10 minut venku, se slovy o cementovém provizoriu a ať si to u své paní doktorky nechám opravit definitivně. Jestli takhle řeší pacienty, tak přeji ostatním hodně štěstí a hlavně si najít jiného zubaře.

K paní Doktorce chodim již přes dvacet let a nikdy jsem neměl problém, vždy usměvavá a příjemná. Vždy vrtala bezbolestně. Kočka mi nevadí, je tam spíš pro takový příjemný spestření.

Z paní doktorky mi je na zvracení.Byla jsem tam jednou a to taky naposledy.Má velkou nečistotu v ordinaci.Nekomunikuje s pacienty.Všechno za ní řekne sestra.Velký mínus má za to že jí po ordinaci běhají kočky a taky to že když vám chce se podívat do pusy neumyje si ruce. Prostě hrozná zkušenost s paní doktorkou.

Paní doktorka je arogantní a silně nezdvořilá s nosánkem nahoru. Po ordinaci se prohání kočky a prach. Po dnešní návštěvě paní doktorka u mě klesla na nejspodnější do - Přišla jistá paní s malým dítětem a slušně poprosila jestli jí paní doktorka vezme že její zubař marodí, paní zubařka se na ní hrubě ohradila ať jde jinam že nemá čas. Ze svých zkušeností sem poznal její náladovost a aroganci k lidem- NEDOPORUČUJI.

Menší ordinace domácího typu, po výměně sestry výborný přístup, kočky mě nevadí

Ordinace sice malá, ale vynikající přístup k pacientovi. Technicky na výši.

Můj názor na paní doktorku je velice kladný, vždy příjemná, usměvavá, poradí. Cenově dostupná, má velmi příjemnou sestřičku.Chodíme tam již několik let celá rodina a nemůžu říct ani slovo proti....

K paní doktorce chodíme celá rodina,i nejmladší synové ji mají rádi.U dětí opravovala co zanedbal pan doktor Kejř,přesto si nemohu stěžovat,je milá a příjemná.Jen její (ted již bývalá)zdravotní sestra byla skutečně hrozná,ale už tam není a od té doby je to ještě lepší,nebot paní doktorka to zvládá i bez ní.Mohu ji jen doporučit.