Libuše Procházková, pediatr Česká Lípa

MUDr. Libuše Procházková

Pediatr

Okružní 2717, Česká Lípa
Praktický lékař pro děti a dorost

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Paní doktorka je zlatý člověk se srdcem na pravém místě chodíme k ní od narození dětí. I když už nebydlime v české lípě přesto bychom naši doktorku nevymenili. A sestřička je také moc hodná a příjemná . Růžena Lanzarotti

K paní doktorce Procházkové jsem chodila sama už od dětství a dnes k ní chodí od malička i má dcera a nemohu říct že by paní dr. někdy něco zanedbala ... vždy je vstřícná a že má u sebe sestřičku mě nevadí, akorát jednou když tam byla jiná sestra starší tak ta dceři brala krev-no i mě se svíralo vše, když jsem viděla jak jí tlačí a kroutí jehlu v žilce na ruce, tak to jsem už chtěla vyjet, ale dcera se držela (dost i já). S doktorkou jsem vždy spokojená.

Paní doktorka je skvělá. Jsme s ní maximálně spokojeni. Vždy nám vyšla ve všem vstříc a nikdy nebyl žádný problém. Samozřejmě chválíme i paní sestřičku, která je vždy ochotná a usměvavá.

Paní doktorka je fajn:-) Když jsem byla na operaci s klíční kostí, tak se velmi zajímala a poradila. Je moc hodná, chodila jsem k paní doktorce od malička a teď je mi 19 a kartu jsem si už vzala, ale vždycky to pro mě bude nej paní doktorka, stejně tak sestřička - je skvělá:-)

S pani doktorkou jsme spokojený, vždy poradí a k dětem se chová ohleduplně.

Paní doktorku mi doporučili po přestěhování do České Lípy. Jsem velmi spokojena, skutečně vždy dobře poradí a pomůže. Syn měl potíže s nohou, odborní lékaři nás měli za simulanty, paní Procházková jediná pochopila, že už si opravdu nevím rady. Po lécích, které předepsala, byl syn do pár dnů v pořádku. Velké plus je i to, že je milá na své pacienty. Rozhodně je na svém místě. Doporučuji!

je spolehliva a muze se ji rici uplne vse chodim kni od malicka a zatim sem sni spokojena ...

Nejlepší paní doktorka, vždycky si ví rady..dokonce i když jsem byla malá tak za mnou došla až domů když jsem byla nemocná.