Libuše Procházková, pediatr Česká Lípa

MUDr. Libuše Procházková

Pediatr Více

8 názorů

Uložit


Adresa

Okružní 2717, Česká Lípa
Praktický lékař pro děti a dorost

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
8 názorů

Ověřeny pacient

Paní doktorka je zlatý člověk se srdcem na pravém místě chodíme k ní od narození dětí. I když už nebydlime v české lípě přesto bychom naši doktorku nevymenili. A sestřička je také moc hodná a příjemná . Růžena Lanzarotti


K paní doktorce Procházkové jsem chodila sama už od dětství a dnes k ní chodí od malička i má dcera a nemohu říct že by paní dr. někdy něco zanedbala ... vždy je vstřícná a že má u sebe sestřičku mě nevadí, akorát jednou když tam byla jiná sestra starší tak ta dceři brala krev-no i mě se svíralo vše, když jsem viděla jak jí tlačí a kroutí jehlu v žilce na ruce, tak to jsem už chtěla vyjet, ale dcera se držela (dost i já). S doktorkou jsem vždy spokojená.


Paní doktorka je skvělá. Jsme s ní maximálně spokojeni. Vždy nám vyšla ve všem vstříc a nikdy nebyl žádný problém. Samozřejmě chválíme i paní sestřičku, která je vždy ochotná a usměvavá.


L

Paní doktorka je fajn:-) Když jsem byla na operaci s klíční kostí, tak se velmi zajímala a poradila. Je moc hodná, chodila jsem k paní doktorce od malička a teď je mi 19 a kartu jsem si už vzala, ale vždycky to pro mě bude nej paní doktorka, stejně tak sestřička - je skvělá:-)


V
Ověřeny pacient

S pani doktorkou jsme spokojený, vždy poradí a k dětem se chová ohleduplně.


S
Ověřeny pacient

Paní doktorku mi doporučili po přestěhování do České Lípy. Jsem velmi spokojena, skutečně vždy dobře poradí a pomůže. Syn měl potíže s nohou, odborní lékaři nás měli za simulanty, paní Procházková jediná pochopila, že už si opravdu nevím rady. Po lécích, které předepsala, byl syn do pár dnů v pořádku. Velké plus je i to, že je milá na své pacienty. Rozhodně je na svém místě. Doporučuji!


je spolehliva a muze se ji rici uplne vse chodim kni od malicka a zatim sem sni spokojena ...


M

Nejlepší paní doktorka, vždycky si ví rady..dokonce i když jsem byla malá tak za mnou došla až domů když jsem byla nemocná.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti