Libuše Procházková, pediatr Česká Lípa

MUDr. Libuše Procházková

Pediatr Více

8 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Okružní 2717, Česká Lípa
Praktický lékař pro děti a dorost

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

5

Obecné skóre
8 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
Ověřeny pacient

Paní doktorka je zlatý člověk se srdcem na pravém místě chodíme k ní od narození dětí. I když už nebydlime v české lípě přesto bychom naši doktorku nevymenili. A sestřička je také moc hodná a příjemná . Růžena Lanzarotti


K paní doktorce Procházkové jsem chodila sama už od dětství a dnes k ní chodí od malička i má dcera a nemohu říct že by paní dr. někdy něco zanedbala ... vždy je vstřícná a že má u sebe sestřičku mě nevadí, akorát jednou když tam byla jiná sestra starší tak ta dceři brala krev-no i mě se svíralo vše, když jsem viděla jak jí tlačí a kroutí jehlu v žilce na ruce, tak to jsem už chtěla vyjet, ale dcera se držela (dost i já). S doktorkou jsem vždy spokojená.


Paní doktorka je skvělá. Jsme s ní maximálně spokojeni. Vždy nám vyšla ve všem vstříc a nikdy nebyl žádný problém. Samozřejmě chválíme i paní sestřičku, která je vždy ochotná a usměvavá.


L

Paní doktorka je fajn:-) Když jsem byla na operaci s klíční kostí, tak se velmi zajímala a poradila. Je moc hodná, chodila jsem k paní doktorce od malička a teď je mi 19 a kartu jsem si už vzala, ale vždycky to pro mě bude nej paní doktorka, stejně tak sestřička - je skvělá:-)


V
Ověřeny pacient

S pani doktorkou jsme spokojený, vždy poradí a k dětem se chová ohleduplně.


S
Ověřeny pacient

Paní doktorku mi doporučili po přestěhování do České Lípy. Jsem velmi spokojena, skutečně vždy dobře poradí a pomůže. Syn měl potíže s nohou, odborní lékaři nás měli za simulanty, paní Procházková jediná pochopila, že už si opravdu nevím rady. Po lécích, které předepsala, byl syn do pár dnů v pořádku. Velké plus je i to, že je milá na své pacienty. Rozhodně je na svém místě. Doporučuji!


je spolehliva a muze se ji rici uplne vse chodim kni od malicka a zatim sem sni spokojena ...


M

Nejlepší paní doktorka, vždycky si ví rady..dokonce i když jsem byla malá tak za mnou došla až domů když jsem byla nemocná.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti