Dětská ORL ambulance
Halasovo náměstí 1, Brno

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

Umístění: Dětská ORL ambulance Jiný

Byla jsme s malým synkem na stříhání podjazykové uzdičky a byla jsem naprosto spokojená.
Profesionální a empatický přístup, paní doktorka i sestřička velice příjemné a komunikativní, vše proběhlo rychle, malý ani nestihl zaplakat a díky úžasnému přístupu krásně spolupracoval.
Děkuji a ráda paní doktorku doporučuji.

Umístění: Dětská ORL ambulance Jiný

Paní doktorka i sestřička jsou k dětem velmi milé, mluví klidně, vše vysvětlí.
Dcera 5 let, se nechá od paní doktorky vyšetřit zcela bez problému, aniž by jsem ji musela při vyšetření držet za ruku. Pouze při prvním jsem ji měla na klíně, vícekrát nebylo třeba.
V případě akutnosti, nutnosti se snaží vždy najít termín a pomoci a to i přes velké množství pacientů, které paní doktorka má.
Ano čekací doba v čekárně občas je, i když jste objednaní na konkrétní čas, stalo se mi pouze 2x, že jsem čekala déle než 30 minut, to je součást skvělého a vyhledávaného lékaře, za kterým jezdíme 50 km.
Ráda paní doktorku doporučuji dále.

Umístění: Dětská ORL ambulance Jiný

Paní doktorku velmi doporučuji, sestřičku taktéž. Pro děti, které mají speciální potřeby a potřebují laskavý a tolerantní přístup je to úplný ideál. Vše mi bylo jasně vysvětleno, a i když jsem z nezvratného důvodu dorazila pozdě, paní doktorka nás ochotně vzala, co nejdříve to bylo možné. Více takových empatických lékařek a lékařů. Děkuji.

Umístění: Dětská ORL ambulance Jiný

Na řadu jsme se dostali až po 1h zpožděním- to by jsme pochopili, dcera 4r spolupracovala až doté chvíle než ji sestra úplně zbytečně začala chytat hlavu přitom v klidu seděla a nechala se prohlížet až poté co ji chtěla zafixovat zpanikařila tak nás požádala ať ji jdeme ven uklidnit. Poté co jsme se vrátili do ordinace mi dr sdělila že za svou karieru neviděla ani postižené děti takto vyvádět. Jestli nemá nějaké trauma. Jediné trauma které měla bylo že se bála dr po píchání zánětu v oušku. Chybělo ji pochopení možná byla ve stresu ze skluzu ale takovéto chování k 4 letému dítěti kdy mu dr vykládá že jestli neotevře pusu vezme na ni takovou velkou kameru a strčí ji do nosu aby se tam koukla a že pojede do nemocnice a tam ji vyšetří někdo jinačí mě zarazilo. Byla to naše 4 návštěva vždy se nesla v duchu panovačnosti a arogance. Po této návštěvě zvažujeme změnu

Umístění: Dětská ORL ambulance Jiný

Vynikajici a empaticka pani doktorka. Syn se vubec nebal. Vse mi bylo podrobne vysvetleno. Jsem velice spokojena.

Paní doktorka je velice milá a empatická, vše podrobně vysvětli, k synovi se chovala vždy pěkně. Sestřička velice milá

Umístění: Dětská ORL ambulance Jiný

Perfektní paní doktorka. Pečlivá, milá a šikovná. Malému střihla uzdičky, prohlédla nosík i ouška, vše mi krásně vysvětlila. Je vidět, že má děti opravdu ráda a že ráda pomáhá! Jednoznačně doporučuji.

Umístění: Dětská ORL ambulance Jiný

Paní doktorka je velmi empatická, vše v klidu vysvětlí, kromě dětí ošetřuje i mladé dospělé. Pomohla mi s přesušeným zvukovodem a zánětem od přílišného čištění. Bohužel mi ale nepomohla se zánětem středního ucha, který tehdy trval čtyři měsíce a který pouze zhodnotila jako "subchronický" a konstatovala, že mi nemůže doporučit žádnou léčbu kvůli lékům na štítnou žlázu. Dnes mám stejný, postupně se zhoršující zánět už přes 11 let a těžko se odhodlávám k další návštěvě lékaře, když mi už dvěma vyhlášenými lékaři nebylo pomoženo.

Umístění: jiné místo

S paní doktorkou jsem při prvním setkání se skoro 4-letým synem jsem byla spokojena. Doporučila nám zmenšit krční mandle a odstranit nosní. V dětské v Brně mě nedovolili zůstat se synem přes noc, tak jsme se objednali do Břeclavi, kde navíc dali ještě kratší termín. Po tom, co jsem o tom řekla paní doktorce, tak úplně změnila. Seřvala mě do telefonu, že nás jasně poslala do Brna a ne do Břeclavi. A že již ji náš stav nezajímá. Tak jsme šli jinam!!!

Dobrý den, s paní doktorkou mám velmi dobré zkušenosti. Vždy k nám byla vstřícná a empatická. Na starší sestřičku jsem byla upozorněna, ale ani ta se k nám nikdy nechovala špatně. Rozhodně nemáme v plánu přestoupit k jinému lékaři.

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Vážená paní doktorko,
moc se mi líbila Vaše přednáška na Milovech. Splnila moje očekávání.
Mám 2 otázky. Proč měnit kartáček na začátku léčby, doporučujeme to jen na konci léčby...
Prosím o název preparátu, který doporučujete na recidivy streptokokových angin? Děkuji

Dobrý večer,ve studii o ktere se zmiňuji jsme prováděli stery z krku, resp z tonzil daneho pacienta,ze stávajícího kartacku pred nasazenim ATB a z výměnného kartáčku (co se používal během medikace ATB)Ke srovnani jsme měli pacienty kteri kartacek menili až po dobrani ATB.Mnohem lépe a to nesrovnatelne,vysli vysledky u pacientu s vymenenym zubním kartáčkem 2x.Dané agens se prakticky v ko steru ze druheho kartacku nenaslo.Proto doporucuji menit kartáček2x.
A ke druhé otázce-Strp salivarius K12 je obsažen v BACTORALU.L.P.

MUDr. Libuše Přidalová