Halasovo náměstí 1, Brno
Dětská ORL ambulance

Zobrazit ostatní otorinolaryngologů v okolí

Umístění: jiné místo

S paní doktorkou jsem při prvním setkání se skoro 4-letým synem jsem byla spokojena. Doporučila nám zmenšit krční mandle a odstranit nosní. V dětské v Brně mě nedovolili zůstat se synem přes noc, tak jsme se objednali do Břeclavi, kde navíc dali ještě kratší termín. Po tom, co jsem o tom řekla paní doktorce, tak úplně změnila. Seřvala mě do telefonu, že nás jasně poslala do Brna a ne do Břeclavi. A že již ji náš stav nezajímá. Tak jsme šli jinam!!!

Dobrý den, s paní doktorkou mám velmi dobré zkušenosti. Vždy k nám byla vstřícná a empatická. Na starší sestřičku jsem byla upozorněna, ale ani ta se k nám nikdy nechovala špatně. Rozhodně nemáme v plánu přestoupit k jinému lékaři.

U paní doktorky jsem s péčí určitě spokojená, je pečlivá a vždy nám dobře poradí. Nová sestřička je moc milá a ochotná, proti sestře která tam byla předtím neskutečný rozdíl. Ta byla opravdu dost nepříjemná a neochotná.

Máme dobrou zkušenost, doporučujeme. Jak paní doktorka, tak i sestra se k nám chovaly pěkně a byli jsme spokojeni s přístupem i s péčí doktorky o našeho syna.

Paní doktorka je velice hodná a navíc je výborná lékařka , která si ví s každým problémem rady . Ale jak se zdá ,mnozí zapomínají , že je to takě manželka a matka dětí a má své potíže a starosti! Jestliže chcete být pobavené a veselé ,jděte do cirkusu ,jestli chcete aby bylo vaše díté zdravé jděte k lékařce , ktera je jednička na plné čáře ! Renata Bláhová

Paní doktorka je neuvěřitelný člověk. Lepšího doktora jsem nepotkala, zachránila mi život a jsem jí za to neuvěřitelně vděčná. Chodím k ní od malička a nikdy jsem ji neviděla jinak než s úsměvem na tváři. Ví tady z vás někdo, že i doktor je obyčejný člověk s problémy jako každý druhý?!? A nemusí se cítit vždy na nejlepší náladu, nebo vy v práci ano? To by bylo na světe fajn ;-). A sestřička je moc tvrdá? Musí, aby si pacienti nedělali co chtějí a nějak zpacifikovala rozmazlená děcka... Pro každého je jeho dítě nejdůležitější a nelíbí se mu, když na něj není někdo nejmilejší, ale neznám člověka, který by měl lepší vztah a lásku k dětem a především tak obětavého člověka!!!

Musím jen potvrdit to, co se tu objevuje v negativních komentářích-sestra je nepříjemná až zlá, paní doktorka její chování zřejmě schvaluje, navíc začíná být také taková...jako lékařka je podle mě dobrá, ale způsob jak se někdy vyjadřuje je pro pacienty až ponižující...vždycky jsem se klepala, když jsme tam šli, nebo když jsem tam měla jen zavolat...poslední kapka bylo přepsání cizí lékařské zprávy, asi proto že nebyla z fakultní nemocnice...takže jsem tam skončili

Pani doktorka, nam s nekolika vykricniky napsala, ze mame velke nosni mandle... a nutne musime na operaci, no a po operaci mi v detske rekli, ze ty mandle mel male, ale kdyz uz tam lezel tak mu je vzali. Plus jine dalsi excesy, s jejim chovanim take spokojena nejsem, o sestricce snad se ani zminovat nemusim, uz tam nechodime.

Paní doktorku musím pochválit za její vstřícné chování. Jen mě udivuje, proč stále trpí hrubé a nadřazené jednání své sestry. Sestra je nepříjemná a hrubá jak dospělým, tak i k dětem. Utrhuje se dokonce i na malá miminka, která nevychovaná ještě ani být nemůžou. K jednání s lidmi se nehodí, její komunikací s dospělým jsou povely, zákazy a kárání. Možná tak do kasáren, ale ne k dětem.

Paní doktorku znám velmi dlouho a vždy nám pomohla. Rovněž plně respektuji její životní, odborné a praktické zkušenosti a schopnosti. Je však pravdou, že na ni její sestra již úspěšně přenesla svou hrubost, aroganci, nadřazenost, neschopnost naslouchat a nevhodný způsob chování na pracovišti. Škoda.

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Vážená paní doktorko,
    moc se mi líbila Vaše přednáška na Milovech. Splnila moje očekávání.
    Mám 2 otázky. Proč měnit kartáček na začátku léčby, doporučujeme to jen na konci léčby...
    Prosím o název preparátu, který doporučujete na recidivy streptokokových angin? Děkuji

Dobrý večer,ve studii o ktere se zmiňuji jsme prováděli stery z krku, resp z tonzil daneho pacienta,ze stávajícího kartacku pred nasazenim ATB a z výměnného kartáčku (co se používal během medikace ATB)Ke srovnani jsme měli pacienty kteri kartacek menili až po dobrani ATB.Mnohem lépe a to nesrovnatelne,vysli vysledky u pacientu s vymenenym zubním kartáčkem 2x.Dané agens se prakticky v ko steru ze druheho kartacku nenaslo.Proto doporucuji menit kartáček2x.
    A ke druhé otázce-Strp salivarius K12 je obsažen v BACTORALU.L.P.

MUDr. Libuše Přidalová