Libuše Přidalová, otorinolaryngolog Brno

MUDr. Libuše Přidalová

Uložit

Otorinolaryngolog Více

58 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Halasovo náměstí 1, Brno
Dětská ORL ambulance

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
R
Umístění: Dětská ORL ambulance Jiný

Vynikajici a empaticka pani doktorka. Syn se vubec nebal. Vse mi bylo podrobne vysvetleno. Jsem velice spokojena.


J
Umístění: jiné místo Jiný

Paní doktorka je velice milá a empatická, vše podrobně vysvětli, k synovi se chovala vždy pěkně. Sestřička velice milá


N
Ověřeny pacient
Umístění: Dětská ORL ambulance Jiný

Perfektní paní doktorka. Pečlivá, milá a šikovná. Malému střihla uzdičky, prohlédla nosík i ouška, vše mi krásně vysvětlila. Je vidět, že má děti opravdu ráda a že ráda pomáhá! Jednoznačně doporučuji.


Z
Ověřeny pacient
Umístění: Dětská ORL ambulance Jiný

Paní doktorka je velmi empatická, vše v klidu vysvětlí, kromě dětí ošetřuje i mladé dospělé. Pomohla mi s přesušeným zvukovodem a zánětem od přílišného čištění. Bohužel mi ale nepomohla se zánětem středního ucha, který tehdy trval čtyři měsíce a který pouze zhodnotila jako "subchronický" a konstatovala, že mi nemůže doporučit žádnou léčbu kvůli lékům na štítnou žlázu. Dnes mám stejný, postupně se zhoršující zánět už přes 11 let a těžko se odhodlávám k další návštěvě lékaře, když mi už dvěma vyhlášenými lékaři nebylo pomoženo.


L
Ověřeny pacient
Umístění: jiné místo

S paní doktorkou jsem při prvním setkání se skoro 4-letým synem jsem byla spokojena. Doporučila nám zmenšit krční mandle a odstranit nosní. V dětské v Brně mě nedovolili zůstat se synem přes noc, tak jsme se objednali do Břeclavi, kde navíc dali ještě kratší termín. Po tom, co jsem o tom řekla paní doktorce, tak úplně změnila. Seřvala mě do telefonu, že nás jasně poslala do Brna a ne do Břeclavi. A že již ji náš stav nezajímá. Tak jsme šli jinam!!!


B
Ověřeny pacient

Dobrý den, s paní doktorkou mám velmi dobré zkušenosti. Vždy k nám byla vstřícná a empatická. Na starší sestřičku jsem byla upozorněna, ale ani ta se k nám nikdy nechovala špatně. Rozhodně nemáme v plánu přestoupit k jinému lékaři.


J
Ověřeny pacient

U paní doktorky jsem s péčí určitě spokojená, je pečlivá a vždy nám dobře poradí. Nová sestřička je moc milá a ochotná, proti sestře která tam byla předtím neskutečný rozdíl. Ta byla opravdu dost nepříjemná a neochotná.


B
Ověřeny pacient

Máme dobrou zkušenost, doporučujeme. Jak paní doktorka, tak i sestra se k nám chovaly pěkně a byli jsme spokojeni s přístupem i s péčí doktorky o našeho syna.


B
Ověřeny pacient

Paní doktorka je velice hodná a navíc je výborná lékařka , která si ví s každým problémem rady . Ale jak se zdá ,mnozí zapomínají , že je to takě manželka a matka dětí a má své potíže a starosti! Jestliže chcete být pobavené a veselé ,jděte do cirkusu ,jestli chcete aby bylo vaše díté zdravé jděte k lékařce , ktera je jednička na plné čáře ! Renata Bláhová


Ověřeny pacient

Paní doktorka je neuvěřitelný člověk. Lepšího doktora jsem nepotkala, zachránila mi život a jsem jí za to neuvěřitelně vděčná. Chodím k ní od malička a nikdy jsem ji neviděla jinak než s úsměvem na tváři. Ví tady z vás někdo, že i doktor je obyčejný člověk s problémy jako každý druhý?!? A nemusí se cítit vždy na nejlepší náladu, nebo vy v práci ano? To by bylo na světe fajn ;-). A sestřička je moc tvrdá? Musí, aby si pacienti nedělali co chtějí a nějak zpacifikovala rozmazlená děcka... Pro každého je jeho dítě nejdůležitější a nelíbí se mu, když na něj není někdo nejmilejší, ale neznám člověka, který by měl lepší vztah a lásku k dětem a především tak obětavého člověka!!!


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Odpovědi

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Vážená paní doktorko,
moc se mi líbila Vaše přednáška na Milovech. Splnila moje očekávání.
Mám 2 otázky. Proč měnit kartáček na začátku léčby, doporučujeme to jen na konci léčby...
Prosím o název preparátu, který doporučujete na recidivy streptokokových angin? Děkuji

Dobrý večer,ve studii o ktere se zmiňuji jsme prováděli stery z krku, resp z tonzil daneho pacienta,ze stávajícího kartacku pred nasazenim ATB a z výměnného kartáčku (co se používal během medikace ATB)Ke srovnani jsme měli pacienty kteri kartacek menili až po dobrani ATB.Mnohem lépe a to nesrovnatelne,vysli vysledky u pacientu s vymenenym zubním kartáčkem 2x.Dané agens se prakticky v ko steru ze druheho kartacku nenaslo.Proto doporucuji menit kartáček2x.
A ke druhé otázce-Strp salivarius K12 je obsažen v BACTORALU.L.P.

MUDr. Libuše Přidalová

Veškerý obsah publikovaný na portálu ZnamyLekar.cz zejména Otázky a odpovědi, má pouze informativní charakter. Internet nepředstavuje plnohodnotnou náhradu lékařské péče poskytované specialistou.

Zkušenosti