Libuše Prebslová, zubař Liberec

MUDr. Libuše Prebslová

Zubař

18 názorů

Uložit


Adresa

Lužická 692/1, Liberec
Praktický zubní lékař

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

3.5

Obecné skóre
18 názorů

Ověřeny pacient

Vynikající zubarka, ošetření bezbolestné, prijemné prostředí. K teto lekarce chodí celá naše rodina již druhou desítku let. Vždy perfektní ošetření v prijemné atmosféře. Doporučuji i pro ty, kdo mají strach ze zubaře jako jsem kdysi měla i já


V
Ověřeny pacient

Já už jsem po 15 letech konečně pryč. Jak píší ostatní,naprosto souhlasím. Zkončila jsem díky ní na operaci s akutním zánětem. Nechávala mě v 8 měsíci tehotenství v šílených bolestech 2 dny. Jak většina ví,v těhotenství se smí jen paralen a to byly takový muka. Vyčerpaná s horečkou 38,4 jsem jí prosila,že další den nezvládnu. Jen mi vypláchla dáseň,místo toho,aby nasadila antibiotika a řešila to a posílala mě domů. Primář po operaci mi řekl,že to bylo od zubu,který špatně zpravila. Mále jsem umřela,vše mám ve zprávách z nemocnice. Kvůli operaci,lékům jsem také předčasně porodila a do dnes mám komplikace.


S
Ověřeny pacient

Díky této paní zubařce jsem málem přišla o zuby. V těhotenství mi na pětce dělala dokola bílé plomby a poslední už stála 2700,-!! Dvouletá záruka u ní neexistuje. Tvrdila mi, jak mám perfektní chrup i přesto, že mě zuby neustále bolely. Prý nemusím jít na dentální hygienu..no ano, protože by mi tam řekly pravý opak. RTG nedělá, jak píše paní výše a přesně ví proč. Má drahé vybavení díky pacientům, jako jsem byla já, kteří neustále dokola věří, že dělá svou práci poctivě, jenomže stále platíte a platíte. Nakonec když jsem přešla jinam mi nedala ani tečku ve zprávě, protože by se za sebe musela stydět s čím mě nechala chodit!!! Nový doktor mě málem vyhodil, když viděl v jakém stavu mám od ní zuby! Naštěstí jsem včas odešla a zachránila tak zuby. Nezlobte se, ale raději vydržím nějakou bolest, než přijít bezbolestně o své zuby!!!!!


S
Ověřeny pacient

Po několika nepříjemných zkušenostech s jinými zubaři jsem se DÍKY BOHU dostala k paní doktorce Prebslové. Chodím k ní již osm let a stejně tak moje děti - oba od prvních zoubků. Libušky se nebojí a ochotně otevřou pusiny, i když vědí, že se možná bude vrtat - je opatrná a bezbolestná. To samé se týká mě - i nepříjmené trhání je rychlé a bezbolestné. Nemůžeme si vynachválit a doporučujeme! :-)


Z
Ověřeny pacient

Paní zubařka je vynikající,vždy jsem se bála zubaře,měla jsem zubaře kterej vždy vše odflákl,ale paní zubařka se opravdu starala o můj špatný zub až ho mám kompletní a jsme moc ráda,takových skvělych zubařů je hodně málo.Moc jsou tam i příjemní jak sestřička tak i paní zubařka,opravdu klobouk dolu špíïčková zubní ordinace :)


L
Ověřeny pacient

Dobrý den,
k paní zubařce jsem šla na doporučení známé, jelikož jsem měla celý život strach se zubařů byla jsem velmi ráda za milý a povzbudivý přístup. Postupně si začínám odvykat strachu a ne že bych se k zubaři těšila, ale nemívám již zaludeční obtíže a takový strach jako u předešlých lékařů. Opravdu doporučuji paní zubařku, pro jedince, kteří mají strach chodit k zubařům'!!!!!!!!!


P
Ověřeny pacient

Paní doktorka je příjemná a milá. Chodím kní od dětského věku. Když dělá zákrok tak se vždycky zeptá a hlavně je opatrná.


držuje pacienty ve stavu jí vhodném k neustálému placení. jednou k ní půjdete a budete k ní chodit pořád, rengeny nedělá....takže se vám kazí zuby a chodíte k ní, až s bolestí....NOVÁKOVÁ KAROLÍNA


Ověřeny pacient

Vždy výborná a bezchybná práce.


Ověřeny pacient

Přestěhovala jsem se do Liberce a přešla k paní Doktorce Prebslové... VÝBORNÉ zubařce které si po předchozích zkušennostech velmi vážím. Nechápu, že to nebolí, je velice milá a pečlivá.Objevila mi spoustu kazů, kterých si můj předchozí zubař buď nevšiml nebo ignoroval... těžko říct... Všem, co sem píšou negativní komentáře bych přála ... ne ... svého předchozího zubaře bych nepřála nikomu ... Člověk si neváží toho co má dokud nezažije něco horšího. Představte si, že Vám při každé návštěvě zubaře tečou slzy bolestí (a to nejsem žádná citlivka) injekci proti bolesti zubař použije jen při trhání zubu nebo nervů (a zdá se mi, že hooodně ředěnou aby ušetřil) Na jeho povýšené a arogantní jednání jsem si už zvykla a také na to, že (jak mi sám řekl), jeho práce je byznys jako každá jiná. Pokud jsem si vybrala výplň hrazenou pojišťovnou, dostal se mi okamžitě do zubu zánět...k tomu člověku jsem úplně ztratila důvěru. Navíc mi do karty uvedl nesmyslné datumy a hlášky typu nedostavila se, neomluvila se...nejspíš na rozloučenou, že od něj odcházím ...Na těchto stránkách má hodnocení -100% ...to nemá nikdo!!! Podle mě je tato zubařka zázrak a o každém, kdo napíše negativní komentář typu ,,bolelo to,, si myslím, že je fňukna... veř mi, že nebolelo :)
K této zubařce budu chodit ráda!


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti