Praktický zubní lékař
Lužická 692/1, Liberec

Umístění: Praktický zubní lékař Jiný

Upřímně, v životě jsem takto nebyla spokojená se zubařem.
Měla jsem hodně velký zánět zubu s kazem až do kořenů, Paní zubařka se mi se snažila zachránit zub po hodně dlouhou dobu, hodně sezení, vrtání, výplní... až se to nakonec povedlo :) zub mi zůstal i s nervy, mám v něm dva kolíky, ale zub, když je pořádně čištěn nebolí a je zcela v pořádku :) a jak lidé píší, že po všech chce hrozné peníze: máte pojištění? Já platila snad jen za bílou plombu za celou tu dobu, místo klasické stříbrné :)

Umístění: Praktický zubní lékař Jiný

Skvělá zubařka i člověk. I moje 5ti letá dcera se k ní těší! Nechápu, jak někdo mohl dát negativní recenzi. Takový člověk by měl jít kamkoliv jinam, aby věděl,o čem mluví. Hlupákům se nezavděčí nikdo.

Umístění: Praktický zubní lékař Jiný

Naprostá spokojenost. Profesionál s lidským přístupem. Obě dámy příjemné a ochotné. Pokud je více variant léčby, vždy dá lékařka vybrat.

Umístění: Praktický zubní lékař Jiný

Konečně výborná zubařka za slušné ceny! Maximální spokojenost, vždy pomůže, ochotná, milá, profesionální. Doporučuji!

Vynikající zubarka, ošetření bezbolestné, prijemné prostředí. K teto lekarce chodí celá naše rodina již druhou desítku let. Vždy perfektní ošetření v prijemné atmosféře. Doporučuji i pro ty, kdo mají strach ze zubaře jako jsem kdysi měla i já

Já už jsem po 15 letech konečně pryč. Jak píší ostatní,naprosto souhlasím. Zkončila jsem díky ní na operaci s akutním zánětem. Nechávala mě v 8 měsíci tehotenství v šílených bolestech 2 dny. Jak většina ví,v těhotenství se smí jen paralen a to byly takový muka. Vyčerpaná s horečkou 38,4 jsem jí prosila,že další den nezvládnu. Jen mi vypláchla dáseň,místo toho,aby nasadila antibiotika a řešila to a posílala mě domů. Primář po operaci mi řekl,že to bylo od zubu,který špatně zpravila. Mále jsem umřela,vše mám ve zprávách z nemocnice. Kvůli operaci,lékům jsem také předčasně porodila a do dnes mám komplikace.

Díky této paní zubařce jsem málem přišla o zuby. V těhotenství mi na pětce dělala dokola bílé plomby a poslední už stála 2700,-!! Dvouletá záruka u ní neexistuje. Tvrdila mi, jak mám perfektní chrup i přesto, že mě zuby neustále bolely. Prý nemusím jít na dentální hygienu..no ano, protože by mi tam řekly pravý opak. RTG nedělá, jak píše paní výše a přesně ví proč. Má drahé vybavení díky pacientům, jako jsem byla já, kteří neustále dokola věří, že dělá svou práci poctivě, jenomže stále platíte a platíte. Nakonec když jsem přešla jinam mi nedala ani tečku ve zprávě, protože by se za sebe musela stydět s čím mě nechala chodit!!! Nový doktor mě málem vyhodil, když viděl v jakém stavu mám od ní zuby! Naštěstí jsem včas odešla a zachránila tak zuby. Nezlobte se, ale raději vydržím nějakou bolest, než přijít bezbolestně o své zuby!!!!!

Po několika nepříjemných zkušenostech s jinými zubaři jsem se DÍKY BOHU dostala k paní doktorce Prebslové. Chodím k ní již osm let a stejně tak moje děti - oba od prvních zoubků. Libušky se nebojí a ochotně otevřou pusiny, i když vědí, že se možná bude vrtat - je opatrná a bezbolestná. To samé se týká mě - i nepříjmené trhání je rychlé a bezbolestné. Nemůžeme si vynachválit a doporučujeme! :-)

Paní zubařka je vynikající,vždy jsem se bála zubaře,měla jsem zubaře kterej vždy vše odflákl,ale paní zubařka se opravdu starala o můj špatný zub až ho mám kompletní a jsme moc ráda,takových skvělych zubařů je hodně málo.Moc jsou tam i příjemní jak sestřička tak i paní zubařka,opravdu klobouk dolu špíïčková zubní ordinace :)

k paní zubařce jsem šla na doporučení známé, jelikož jsem měla celý život strach se zubařů byla jsem velmi ráda za milý a povzbudivý přístup. Postupně si začínám odvykat strachu a ne že bych se k zubaři těšila, ale nemívám již zaludeční obtíže a takový strach jako u předešlých lékařů. Opravdu doporučuji paní zubařku, pro jedince, kteří mají strach chodit k zubařům'!!!!!!!!!