MUDr. Libuše Pletichová

Zruč nad Sázavou 1 adresa

Ordinace PL stomatologa
Okružní 607, Zruč nad Sázavou

Umístění: Ordinace PL stomatologa Jiný

Paní doktorka Pletichová je skvělá! Jezdíme s přítelkyní přes půl republiky a vůbec nelitujeme! U mého chrupu zachránila a opravila nemožné, tudíž když přišla nabídka na přechod od mého bývalého lékaře, neváhal jsem ani minut. Vřele všem doporučuji!!!!

Jsem moc ráda,že máme paní doktorku Pletichovou. Je výborná,i když si člověk nějakou tu chvíli v ordinaci musí počkat,ale neměnila bych. Dělá výborně a kvalitně odvádí svojí práci.Žádné plomby nepadají,tak,jako u jiných zubních lékařů,kde lidé pořád dokola chodí s vypadanými plombami. Podle mě to je špatně odvedená práce.Bojím se chvíle,kdy jednou paní doktorku Pletichovou nebudeme mít.

Paní zubařka ani na požádání nedá injekci takže to u ní velmi bolí!!!! Věřím, že vyléčí co potřebujete ale mě velmi zanedbala. Nechala mi nástroj v kořenu zubu a nijak to dál neřešila. Nyní s tím mám velké problémy.

Paní doktorka je šiková a pečlivá - v tomto směru není co vytknout.Pokud ovšem chcete anestetika,tak odejdete s nepořízenou i v případě,že si chcete "umrtvení" uhradit - BOHUŽEL.Opravdu velká škoda a pouze z tohoto důvodu,dávám neutrální hodnocení.

Chodím k této paní doktorce již několik let s celou svou rodinou. Mám problémy se zuby moudrosti,vždy mi pomůže a "dodělá" co zanedbá jiný,v mém případě stomatochirurg.Syn má problémy s druhými zuby,spolupracujeme s ortodontistou, i když na jeho doporučení paní doktorka trhá, jsme velice spokojeni a nelitujeme,že jsme její pacienti.

Zodpovědná , zkušená, neukončí práci pokud není přesvědčená o 100% výsledku.

MOC DOBRÁ ODBORNICE

Nejlepsi zubar ve zruci