Libuše Pletichová, zubař Zruč nad Sázavou

Zubař

Okružní 607, Zruč nad Sázavou
Ordinace PL stomatologa

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Jsem moc ráda,že máme paní doktorku Pletichovou. Je výborná,i když si člověk nějakou tu chvíli v ordinaci musí počkat,ale neměnila bych. Dělá výborně a kvalitně odvádí svojí práci.Žádné plomby nepadají,tak,jako u jiných zubních lékařů,kde lidé pořád dokola chodí s vypadanými plombami. Podle mě to je špatně odvedená práce.Bojím se chvíle,kdy jednou paní doktorku Pletichovou nebudeme mít.

Paní zubařka ani na požádání nedá injekci takže to u ní velmi bolí!!!! Věřím, že vyléčí co potřebujete ale mě velmi zanedbala. Nechala mi nástroj v kořenu zubu a nijak to dál neřešila. Nyní s tím mám velké problémy.

Paní doktorka je šiková a pečlivá - v tomto směru není co vytknout.Pokud ovšem chcete anestetika,tak odejdete s nepořízenou i v případě,že si chcete "umrtvení" uhradit - BOHUŽEL.Opravdu velká škoda a pouze z tohoto důvodu,dávám neutrální hodnocení.

Chodím k této paní doktorce již několik let s celou svou rodinou. Mám problémy se zuby moudrosti,vždy mi pomůže a "dodělá" co zanedbá jiný,v mém případě stomatochirurg.Syn má problémy s druhými zuby,spolupracujeme s ortodontistou, i když na jeho doporučení paní doktorka trhá, jsme velice spokojeni a nelitujeme,že jsme její pacienti.

Zodpovědná , zkušená, neukončí práci pokud není přesvědčená o 100% výsledku.

MOC DOBRÁ ODBORNICE

Nejlepsi zubar ve zruci

nejlepsi

je nejlepsi

Z okresu je to nejlepsi zubarka,pracuje s nejmodernejsi technikou,je ochotna a pacientum vychazi vzdy vstric.je proste skvela