Libuše Kaplanová, pediatr Česká Lípa

MUDr. Libuše Kaplanová

Pediatr Více

26 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Purkyňova 1849, Česká Lípa
Praktický lékař pro děti a dorost

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Zaměstnanecká pojišťovna Škoda + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

5

Obecné skóre
26 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.

Chodíme k paní doktorce už léta a musím jí všem vřele doporučit....Gregorová.


Ověřeny pacient

S paní doktorkou MUDr. Kaplanovou jsem spokojen. Když mám soudní styk, moje dcera Janička je vždy schopná ke styku, matka musí dítě vydat vždy, problémy mi nedělá. Sama dbá nato, aby i otec se stýkal se svou dceru. Za to jí dík, že matkám nedrží prst v řiti.

S pozdravem

otec Pepa


Ověřeny pacient

Paní doktorka měla v péči mé dvě starší děti. Vždy byla příjemná,ochotná a chápavá pro moje obavy, nikdy nic nezanedbala a když byl syn opakovaně hospitalizován denně za ním docházela a nejen, že se na něj informovala u lékařů, ale našla si čas i zajít za ním a povzbudit ho, ač byl teprve školáček. Nyní mám třetí dítě a s důvěrou jsem se opět obrátila na paní doktorku. Překvapila mě, jak je v obrazu,co se týče nových léčebných metod, stravy, medikamentů atd. Je evidentní, že jí profese stále baví a neustále se vzdělává, ač by mohla již spoléhat na své zkušenosti. Vřele péči paní doktorky doporučuji !!! Lucie


Čtu si tu některé komentáře a nestačím se divit. Paní doktorku jsem navštěvovala velmi často, kvůli mé slabé imunitě a neustálým nemocem. Jako velká holka jsem tam chodila bez rodičů a nikdy na ní nebylo znát, že by jí to nějak vadilo. Vždy mi napsala správné léky a nikdy mi nedoporučila jen čaj. Troufám si říct, že je to opravdu skvělá lékařka, která na svém místě dělá jen čest. A děkuju jí za to, že mě nikdy neodmítla s tím, že jsem jen simulant. Samozřejmě, že tam nesmíte chodit jen tak, na vycházku pro razítko - to bych se vůbec nedivila, kdyby byla nepříjemná.
Ale jestli jste opravdu nemocní, tak mohu jen doporučit.


Milá paní doktorka a stejně tak příjemná sestřička. Paní doktorka je odbornice na svém místě, obě ráda doporučuji.


Ověřeny pacient

Nemohu hodnotit práci paní doktorky. Ale chci upozornit na neetické jednání. Její sestra již několkrát "ukradla" ostatním lékařům jejich děti. Dělá to tak, že chodí na porodnické oddělení a přemlouvá a láká čerstvé maminky, aby svoje děti zaregistrovaly u MUDr. Kaplanové. Neumím si představit, že by se to dělo bez vědomí paní doktorky. A že by o tom nevěděla ani vrchní sestra z oddělení?

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Tuto doktorku velice doporucuji.Jiz jako mala jsem k ni chodila a sverila jsem ji do pece me 2 deti.Velika gratulace.


Paní doktorka i sestřička jsou vždy milé, trpělivé a poradí. Ve složitějších případech věc řeší i ve svém volnu. Moc a moc děkujeme za dlouholetou péči.


K

K paní doktorce jsem chodila od malička a teď tam chodí i můj syn. Jsem velmi spokojená. Paní doktroka vše v klidu vysvětlí, poradí a hlavně nic nedramatizuje. Všem úzkostlivým maminkám jako jsem já paní doktroku vřele doporučiji.


V

Supr Lekarka
```
Hodnocení bylo změněno na "Doporučuji". Důvod: Obsah komentáře je příliš strohý na nejvyšší hodnocení.
```


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti