Praktický lékař stomatolog
Na jízdárně 9, Ostrava

Umístění: Praktický lékař stomatolog Jiný

Stomatologická ambulance,kde je komplexní péče, maximální spokojenost, pozitivní přístup, obousměrná komunikace.

Umístění: Praktický lékař stomatolog Jiný

Chodím k paní doktorce více než 20 let. Velmi pečlivá, vnímavá, s nadstandardní snahou pomoci. Maximální spokojenost!

Dobrý den,k paní doktorce chodím už asi rok a půl.Jednak 2x ročně na prevencí a nyní, asi před týdnem mi dělala můstek vpředu dole.V rámci tohoto výkonu mi byly vtrženy tři zuby.A to nadvakrát.Vždy jsem dostal injekci proti bolesti, aniž by se mne paní doktorka ptala, zda ji chci dostat.Můstek byl hotový do týdne a už mi slouží k úplné spokojenosti.Ještě jsem zapomněl podotknout,že jsem byl po první návštěvě poslán na celkový Rtg.zubů do Městské nemocnice v Ostravě.A při jedné z prevencí v ordinaci mi byl proveden celkový Rtg. zubů.Takže se službamí paní doktorky jsem velmi spokojen a nemám k její práci výhrad.Rovněž kladně hodnotím práci zdravotní sestru a její úsměv,který nám pacientům pomáhá překonat strach,který má každý pacient před vstupem do ordinace zubního lékaře.Takže díky.
Mgr.Kvasnica Jaroslav,Ostrava-Zábřeh.

Naprosté vyhoření paní doktorky, s manželem jsme k paní doktorce chodili cca 10 let, a to pravidelně 2x ročně na preventivní prohlídky, když jsme přešli k jiné paní doktorce, která provedla rtg zubů, který u pani dr. Himmelové nebyl proveden za celou dobu ani jednou, zjistila, že já mám 10 kazů a manžel 15. Mám sto chutí napsat na lékařskou komoru, a žádat po ní finanční úhradu a zažalovat ji za zanedbáňí péče. S manželem jsem vynaložili opravdu nemalé peníze, abychom měli zuby opět vpořádku, a to nepočítám čas, který tomu musíme věnovat.

Nedělá Vám zubař rentgeny? Všech zubů a mezizubních prostorů? Nemá ani počítač? A vy máte dojem, že je to adekvátní léčba? Ano, samozřejmě, že některé kazy jsou viditelné i pouhým okem, ale i ty mezizubní? A jak bez rentgenu příjde paní doktorka na to, že máte kupříkladu kazy tak hluboké, že kořeny vaších zubů jsou v zánětu?
Ano, vzhledem k tomu jakou techniku v ordinaci má odvádí dostatečnou práci, ale nedivte se, že jednou budete odcházet od nového stomatologa s pláčem když Vám řekne, co všechno u Vás bylo zanedbáno...

zpocatku dobry lekar, po par letech - vyhoreni. pokazde jina sestra, injekce od bolesti se nedavaji, radeji vam drzi hlavu sestra ( u me opakovane). po zmene zubare nase rodina zjistila, ze mame vsichni totalne zanedbane zuby i pres pravidelne preventivni prohlidky. Ted jen setrime na nove zoubky. rozhodne nedoporucuji

zase a opět, byl jsme obějdnaný a když přijedu uvolněn z práce, na dveřích napsáno, dnes neordinueje, přeobjednejte se telefonicky. Ja myslel, že si ze mě opět dělají srandu, mají na nás telefon, který ověřují a nechají tam dojet pacienta s tím, že smůla, dneska teda nejsme, i když je obědnaný. Nestalo se mi to poprvé a zdá se mi to jako nehoráznost ze strany lékaři. Pokud by dosšlo k něčemu akutnímu, může se stát, ale stačí zvednout telefon a dané pacienty obvolat. Lékařka je opravdu náladová, jendou mi tam málem rozbrečela dceru a ještě dostala kázání o tom, že se neumí vyjadřovat a já nevím co ještě!!!!

Naprosto vyhořelá, náladová. Chybí základní vybavení, ordinace zastaralá, nejednou poslala s řevem pacienta s rentgenem na CD to vytisknout, protože přece NEMÁ POČÍTAČ!!!! O tom, že nechce ani slyšet o píchání injekcí ani nemluvím. Vyjímkou u ní není ani vytrhávání zubů, které sama zanedbala. Dle mého názoru, naprosto vyhořelá lékařka. Její "ovečkování" je k ničemu, jestliže vám zničí zuby. Rozhodne nedoporučuji!!!

Výborná, chodím k ní už léta se všemi třemi svými dětmi a jsme všichni moc spokojeni. Šebková

Velmi příjemný lékař.Výborná péče.