Libor Pardubický, gynekolog Litoměřice

Libor Pardubický

Uložit

Gynekolog Více

23 názor

Uložit


Adresa

Ord. praktického lékaře gynekologa
Nerudova 32, Litoměřice

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

23 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
H
Ověřený profil
Umístění: Ord. praktického lékaře gynekologa Jiný

Zde se zastavil čas. Tak, jak kdysi ordinace vznikla, tak vypadá dodnes. Vybavení neodpovídá 21.století, vše staré, zašlé až špinavé. Ultrazvuk se provádí po tmě a sotva z něj něco vyčíst. Fotku z ultrazvuku nečekejte, přístroj v této ordinaci to neumí. Dveře k lékaři nejsou odzvučněné a tlumené, tudíž každá pacientka, která sedí v čekárně zná diagnózu té, která právě je v ordinaci.
Co se týče doktora, laxní přístup, neochotný, empatie žádná. Povrchní jednání až výsměch a sarkasmus. Znalosti žádné a nové ani už tento pán nehledá.
Odbyde pacientky, a pokud voláte, často říká, že má v ordinaci pacientku, přitom tam nikdo není. Pro recept to tady stačí, ale pokud už jde o něco vážnějšího, je problém.
Sem fakt ne!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

Ověřený profil

Uzasnej doktor moc mi pomohl doporučuji.........moc spokojeni. ......bez problémů ..chodím tam od 15let

:
Ověřený profil

k panu doktorovi jsem chodila 15 let, pravidelně na preventivní prohlídky a pro antikoncepci, vždy bylo vše super a v pohodě, nikdy se dlouho nečekalo, až mi jednoho krásného dne pan doktor sdělil, že mám prekancerózu 3. stupně (z 5ti) a že musím neprodleně ke specialistovi do únl, kde mi paní doktorka řekla, že je jí líto, že tam nemá mediky, jelikož jsem učebnicový případ a změny je krásně vidět pouhým okem a že takhle to dopadá, když se zanedbá prevence, jenže já nic nezanedbala, každý půl rok mi přece doktor dělal prohlídky a stěry, na to specialistka zůstala v němém úžasu, jak je to možné, že přes noc se to "nevyvrbilo". na to jsem měla jedinou odpověď - zanedbání lékařem! pan doktor, ještě když mi vypisoval doporučení, mě chlácholil, že to nic není, banalitka, to je dnes běžné bla, bla, bla... paní doktorka mi na tuto diagnózu řekla, že kdybych už měla děti, neváhá a vyoperuje mi dělohu, že by mě tahle banalitka mohla stát život. naštěstí byla ochotná mi věnovat úsilí a péči a udělat umírněnější zákrok, dnes čekám 2. potomka, ale určitě ne díky dr. pardubickému. jsou to 3 roky od operace a neustále musím na prohlídky a kontroly a už budu muset pořád, protože pan doktor něco zanedbal. :-/

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

R
Ověřený profil

Já navštěvuji pana doktora od svých patnácti letech, provázel mě první antikoncepcí, těhotenstvím i dalšími předoperačními a pooperačními problémy, které jsem měla. Byl vždy příjemný a milý, vše mi dokázal vysvětlit. A jestli někdy byl málomluvný? Je to jenom člověk a ne robot. Dokonce i po mém přestěhování se 80 km od Litoměřic jsem gynekologa nevyměnila a pana doktora si nechala a dodnes nelituji.

Ověřený profil

Pan doktor je opravdu výborný, pokaždé pomůže poradí a s úsměvem. Jsem u něj velice spokojená už 8 let. Neměnila bych.

už delší dobu mám problémy a připadá mi že k panu doktorovi chodím pořád,a pořád žádné zlepšení. Jeho rady brufen 3 až 5x denně, když se na něco zeptám, odpovídá stroze a já si připadám jak blbec. Prostě po 5 měsících bolestí si hledám jiného gynekologa a k němu už nikdy. měl by se sebou něco dělat, protože takový přístup je opravdu strašný.... sestřička je skvělá, ta mi bude chybět.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

přijít do ordinace a poslechnout si : dneska nemám na vás čas, podívejte se do čekárny, nashledanou.. to mě přinutilo hledat si nového gynekologa. Jen mě mrzí, že už nebudu mít tak skvělou sestřičku.. ta je opravdu výborná, ovšem to je tak jedniný.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

je supr

O

prostě NEJLEPŠÍ gynekolog v Ltm...

V

CHODÍM K NĚMU OD ZAČÁTKU JEHO PRAXE.NIKDY NIC NEZANEDBÁ,VELMI PEČLIVÝ,VLASTNĚ K NĚMU CHODÍ VŠECHNY ŽENY Z MÉHO BLÍZKÉHO PŘÍBUZENSTVA.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti