Odborný lékař psychiatrie
Lechowiczova 4, Ostrava

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Nabízíme komplexní pomoc lidem, kteří řeší problémy se závislosti (drogy, alkohol, hráčství) Poskytujeme tyto služby: - psychiatrické, - psychologické...

Umístění: Odborný lékař psychiatrie Jiný

Nejlepší na světě.
Znám pana primáře od roku 1990, je velmi svérázný, ale přitom naprosto adekvátní.
Charakterizuje ho osobní přístup a ochota pomoci.

Kriticky musím přiznat,že máte pravdu.Vždyť jsem chtěla,aby se syn léčil u něj.že to dopadlo,jak to dodadlo již nezměníme.

Pan Chvíla je výborný lékař i člověk a každý by si zcela jistě měl udělat názor sám. Nepředpokládám, že kdyby byl "nejhorší", že by s takovým úspěchem provozoval praxi.

Asi jste dotyčná osobo u toho byla. Chlapec se léčit chtěl.Bylo mu 17 let a na dětském s nimi mimo koukání na video a procházky nic nedělají.A vím,že na oddělení drogově závislých se přijímají i mladí lidé i od 16 let.Přispívejte osobo,pokud budete dané situaci přítomná.
Milá paní byla právě za ním,protože věděla co pro drogově závislé lidí dělá a nejen pro ně i pro průšviháře svého personálů.Mně je jedno,zda má člověk mínus sto nebo plus sto hodnocení.Víte houbeles,tak možná z doslechu a ono to již bývá zkreslené.A oč Vám jde,vždyť již o pomoc neprosí.Pokud Vám jde o příspěvek,není nic lehčího,než příspěvek umazat.Třeba se Vám bude lépe spát.

má praxi ve svém oboru a tu mu nikdo neodepře

Jako lékař nestojí za nic. Vůbec ho nezajímá pacient a jeho potíže, jde mu jedině vytisknou recept a rychle se rozloučit. A jeho pravá ruka Borovková-Otáhalová ? Věčně sedí na telefonu a řeší si své soukromé záležitosti. Občas se snaží "zapojit", dává přihlouplé otázky a rady. Člověk má pocit, že oni sami by potřebovali léčbu.

P. Chvíla si nezaslouží nosit titul - dr. Jeho povrchní,laxní přístup k pacientovi je až zarážející. Člověk má pocit,že ho vůbec neposlouchá a nejde mu vůbec o pacienta,spíše o peníze z pojišťoven. Z jeho přístupu jsem hodně znechucený.

taky ne

nemůžu si stěžovat

Zdravím všechny,co chtějí něco vědět. S Chvílou nemám nejlepší zkušenost. Opravdu je dost povrchní. Více povíte paní Otáhalové než jemu. Fakt má vždy naspěch no prostě malý Napoleon. Když jsem viděl kolik bere za hodinu od pojišťovny rozhodl jsem se, že tyhle prachy nechám vydělat někomu jinému. Občas mi přišel mimo realitu. Vůbec netušil s kým hovoří, řadil mne někam jinam. No bylo mi z něj smutno. O dost lepší byla Magda Rádková nebo Kociánová což byly psycholožky, ale obě od něj utekly asi věděly proč. Jo už za komančů to byl velký boss.