Samostatná ordinace PL pro dospělé
Žižkova 275, Český Brod

Umístění: Samostatná ordinace PL pro dospělé Jiný

S paní doktorkou jsem nespokojen nedostatečně mě vyšetřila a ukončila neschopenku tak sem šel do práce s angínou a kašlem.

Dělal operaci a potreboval pomoc po operacie-Přišel k pani doktorke mel problemu na nohe -veliky furunkul ve 6 sm diametrem, pani Živanská me odmitnula, řekla, že nemа čas!
Ale potřeboval jsem jenom doporuceni do chirurga!
sem šel do chirurga M.Chaloupky ale on zeptal me proc nemam smer od doktorki - jsem vysvetlil situace a to stacilo. Odmitnula me a nepomohlo i to ze manzelka prihlasena do nej!

velmi vstřícná

Paní doktorka je svědomitá a odborně tak i lidsky na výši.
Děkuji že patřím do jejího obvodu.

Paní doktorka je pozorná, pečlivá a svědomitá. Nejvíce oceňuji lidský přístup - když opouštím ordinaci výdycky se cítím lépe než když jsem do ní vešla.

Velmi zodpovědná, vzdělaná, k pacientům vstřícná a hlavně hodná. Její sestřička totéž.

chodím k paní dr. dlouhá léta, mám ji moc ráda, je milá, obětavá, vyslechne a vždy si udělá čas, jen se ji občas musí připomenout, že třeba tohle nemůžu užívat, tam už sem byla a podobně. Ale chápu to ani já si nepamatuji vše

K paní doktorce chodím už 5 let, za tu dobu jsem jí navštívila jen 3x. Nemohu říci, že bych byla nespokojená, ale na druhou stranu bych možná očekávala trochu více pozornosti. Předepsané léky vždy zabraly, jen mě překvapilo, že mě nikdy po léčbě antibiotiky nebrala krev a neproběhly ani žádné jiné testy. Stanovit léčbu za ukončenou bez jakýchkoli testů je řekla bych nedostatečné. Jinak co se týká komunikace, je milá, problém si vyslechne, snaží se pomoci k tomu nemohu nic říci. Takže asi na závěr jak se říká: "Líná huba, holé neštěstí". Příště si o testy raději řeknu, abych měla jistotu a nic nezanedbala.

Mnoho pacientů by nám mohlo pí-Dr. Živanskou závidět, i přes množství pacientů má vždy čas vyslechnout naše zdravotní problémy a řešit je. I její sestřička Bartáková je velmi příjemná. Vřele doporučuji .

Velmi obětavá lékařka, odborně výborná