Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Umístění: Poliklinika Hrabůvka s.r.o. Jiný

Paní Doktorka je opravdu velice dobra. Je to lékař na svém místě. který svou práci vykonává, velmi zodpovědně a profesionálně. velice si paní doktorky vážím .Ke svým pacientům,přistupuje s úctou a respektem bez rozdílu. milé , klidně, ohleduplně a ochotně. Paní Doktorka je také velmi upřímná a když na to přijde přijde umí být i rázná.
Doporučila bych ji všem kteří, mají jakýkoliv problém, chtějí na sobě pracovat a potřebují pomoc.

Paní doktorka není schopna emapatie, chová se sice mile, ale neumí pomoci:((( Sestra je bohužel velice nepříjemná:(((

Příjemná vstřícná profesionál v dobrém.
A hned mi změnila léky co mi seděly...dobře 14 dní depresí než si sedly a zas v pořádku.
Při zhoršení nasadila jiné co když došly, spustily Velké problémy. V letáku stojí 1 měsíc snižovat do vysazení ale paní to popřela. V lékárně na dotaz potvrdili info z letáku.
No i odborník může sesekat pacoše, chemie není legrace. Podobně mě nastřelila na plicním s astma.
Přežil sem a dobrý.

Já jsem u paní doktorky byla asi dva roky a souhlasím s tím, že si se mnou povídala a byla milá... Až do doby, kdy jsem nezvládala celou situaci doma, s dětmi, na které jsem sama a poprosila jsem jí, jestli by mi nemohla napsat doporučení do Mens Sany na pomoc, oni v pohodě by mě přijali, ale potřebovali vyjádření psychiatra. Pravda je, že jsem jí to řekla až v druhé půlce vyšetření, napřed jsme řešily jiné věci. Ale to jse si naběhla:-)
Paní doktorka po mě začala křičet, že nic takového nepotřebuji, že to je pro vážně nemocné a ne pro mě (byla jsem už 7x hospitalizovaná v nemocnici, 5x v lázních, mám natrvalo ID 1.stupně, středně těžkou poruchu osobnosti, těžkou až zvláště těžkou úzkostně - depresivní poruchu, malá naděje na zlepšení. Jsem samoživitelka na dva kluky 13 a 15 let, kteří oba jsou silně problémoví (taky zdědili psychické problémy) a jsem na všechno sama, mám za sebou 13 let psych. týrání manželem) Sama s totálním vypětím sil zvládám starost a výchovu obou kluků, přivydělávám si ještě k důchodu, neměli jsme kde bydlet, nemám zázemí v rodině, soudy s bývylým manželem o každou korunu a bývám z toho tak vyčerpaná, že mě kolikrát musí odvážet sanitka na pohotovost, do lázní jsem loni dojela v takovém stavu, že mě radši nechali nějaký den spát na ošetřovně a pravidelně jsem dostávala stále silnější injekce na uklidnění, než konečně zabraly - má pravdu, jsem skutečně v pohodě:-(( ). Moje psychoterapeutka byla stoprocentně pro to, že potřebuji pomoc, praktická doktorka taky, naprosto bez debat. Ale potřeba bylo i vyjádření psychiatra.

Ale to po mě paní doktorka řvala, že se musím snažit, že nic nepotřebuji. Já jsem to už nezvládla, rozbrečela jsem se a rozklepala, paní doktorka po mně na to začla křičet ještě více, že jí vydírám pláčem a chci s ní manipulovat, já jsem v totální beznaději u ní seděla, brečela, silně se třásla a paní doktorka na to otevřela beze slova dveře na chodbu a řekla mi nashledanou, vydírat se Vámi nenechám. Do minuty mě takto vyhodila z kanceláře i v mém stavu. Měla jsem potom nepřekonatelné nutkání se předávkovat práškama, ať mám klid a to jsem šla zrovna od psychiatra!!! Pro mě naštěstí jsem neměla s sebou dost peněz na vyzvednutí léků v lékárně, i plat. kartu jsem nechala doma. Prohrabala jsem zoufale na chodbě celou kabelku, ale žádné prášky, ani železnou zásobu, jsem -naštěstí- neměla. Cesta domů mi trvá asi půl hodiny, tak jsem se už mezitím z nejhoršího zklidnila a doma jsem si už jenom vzala asi 6 Rivotrilů (nejvíce v životě), ale stačilo to už jen na to, ať usnu a zklidním se. Druhý den jsem skončila na pohotovosti i na psychiatrické pohotovosti, dalších 10 dnů jsem chodila pravidelně na injekce k praktické lékařce, protože k ordinaci MUDr. Tatarkové jsem nebyla schopna se ani přiblížit bez silného třesu. Asi dva měsíce jsem nechtěla o doktorech ani slyšet, zmínka o psychiatričce vě mě vyvolávala paniku. Potom za podpory kamarádky jsem si našla jinou doktorku.
U MUDr. Tatarkové jsem se ještě jednou objevila, jen abych jí řekla, že odcházím. Na moje zprávy, jak to se mnou zamávalo, odpověděla, že možná to vzala trochu rychle, ale že ji taky tlačil čas, protože už se blížila doba oběda, ale že si za tím stojí, měla pocit, že jsem jí manipulovala, no tak se ohradila. Nic špatného na tom ani neviděla. Při vyšetření u nové paní doktorky zatím pokaždé musí se mnou napřed pracovat, ať trochu uvolní mou hrůzu z lékaře, než jsem schopna se trochu otevřít. Je to asi půl roku, ale ppořád mámpaniku z psychiatra a chodím tam jen proto, že jsem už bohužel zjistila, že bez prášků to nezvládám vůbec a jinak se k nim nedostanu než přes psychiatra. Nebýt toho, tak po zkušenosti s léčebnou metodou MUDr, Tatarkové by mě minimálně pár let nikdo ani párem koní k doktorovi nedostal a radši bych trpěla jak pes.

Každopádně souhlasím s tím, že normálně je milá, příjemná, povídá si. Ale chraň všechny pacienty sám Pán Bůh, jestli dojde k závěru, že potřebujete přísnou ruku. Pojede po vás tak, že klidně dožene člověka skoro k sebevraždě (pořád to cítím tak, že mít tehdy po odchodu z ordinace možnost se dostat k práškům hned, tak by to bylo mnohem víc než těch "jen" 6 Rivotrilů doma. Za 10 let léčby nejhorší zkušenost a největší blízkost sebevraždě - hned po odchodu z ordinace.

Tato paní doktorka je velice dobrá a taky si chce hodně povídat.Je velmi příjemná a hodná myslím si,že je i hodně ohleduplná.Její přístup k pacientům je prostě výborný a nevidím v tom vůbec žádný problém.Patří prostě mezi výborné lékaře a je taky velmi sympatická.Je to lékařka,která má zájem pomoc svým pacientům.Hodně jím chce pomoc vyřešit těžké situace ale vždycky říká ,každá věc má své řešení ale musíš o tom mluvit i když vím ,že někdy je o tom těžké mluvit...Každý terapeut nebo lékař, který vám chce pomoc potřebuje vaší spolupráci a práce na všech těch trápení bude dlouhá , ale stojí za to!!!Velmi hodně si teto paní doktorky vážím a vím že je to ten nejlepší psychiatrička , kterou jsem zatím poznala a ta ochota u ní je 100%..Nemohla jsem si vybrat lépe všem jí doporučují

toto je velmi hodná a milá paní doktorka je to prostě psychiatrička,které se dá věřit...Jak jsem byla u ní poprvé tak jsem s ní vůbec nechtěla o ničem mluvit prostě jsem měla strach o tom mluvit??Nevěděla jsem zda se jí dá věřit a pořad jsem mlčela ..Pak mi řekla,že mi chce pomoc ale pomoc mi nemůže když nebudu mluvit ,ale já pořád měla strach o tom domácím násilí od bratra mluvit a nadále jsem mlčela ..v tom okamžiku mi paní psychiatrička řekla,že ji mam podat ruku a já jsem podala paní doktorce ruku a začala jsem o tom násilí mluvit po krátké době jsem položila hlavu na stul a začala jsem brečet...Paní doktorka mě začala hladit po vlasech a tím jsem získala větší důvěru o tom mluvit ....Všechno jsme to společně 1 časovku zvládly a ještě se dozvěděla o tom že jsem se začala sebepoškozovát a v tom mi taky pomohla paní doktorka je zatím na mě velice hodna a to je dobry přístup...A ještě k tomu píšu svůj deník aby jsme se hnuly z místa ...Ale vím jedině paní psychiatrička je velmi hodná ,ale když je to potřeba tak umí být i přísná to mi řekla