Ord. praktického lékaře pro dospělé
Podřipská 121, Horní Beřkovice

Naše milá a usměvavá paní doktorka je balzámem na bolavou dušičku všech trpících z Horních Beřkovic a okolí.Spolu s velmi hodnou sestřičkou vytvářejí bezvadný tým,který se snaží všemožně pomoct ke znovuzprovoznění našich tělesných schránek.Né každý lékař se dokáže "vcítit" do stavu pacienta.Jen si vemte pány manžele,vždy namachrované pány tvorstva,když ale začne něco bolet.dostaňte je jen tak k doktorovi.Naše paní doktorka je milá,usměvavá a příjemná ženská,kterých je moc a moc málo.Mám jí ráda,stejně jako ostatní členové mojí rodiny.A že to s náma pacientama opravdu není jednoduché!!!

C

Jaká oxyblondýna??Neexistuje člověk ten, který by se zavděčil lidem všem!A tohle vzkazuji "pacientovi" ubohost člověče!Máš roupy? Že máš zapotřebí psát takový negativnosti..Jaká lakomost?? jaký sklon k ponižování?? Asi měla důvod být nepříjemná..!

Nedá se jinak, ale souhlasím... Je to MOC fajn lékařka!!!! Kdyby bylo takových víc"

Jednoduše NEJ NEJ NEJ paní doktorka příjemná, milá vše vyléčí:)