Soukromá ordinace pro děti a dorost
Mikulášské náměstí 15, Plzeň

Umístění: Soukromá ordinace pro děti a dorost preventivní lékařské prohlídky

Jsem velice rad, ze uz k pani doktorce nechodime a ve srovnani s nynejsim lekarem to je opravdu, co se tyce informovanosti a pristupu k pacientovi velký rozdil. Podle mne se pani doktorka moc nezajima o hloubku problemu u pacienta a resi ti velice globalne a nejjednoduseji jak pro ni jde, pritom je u nekterych problemu tolik bodu, ktere to ovlivnuji, ale paní doktorka hned napise lek (drijak) a vic neresi, pritom diteti jen v zaveru ublizuje, vzdy lze najit zprvu setrnejsi cesta. Nebyl to jediny pripad. Take bohuzel nezkouma psychomotoricky vyvoj dítete, coz je sakra dulezite. Opravdu jsme byli velice zklamani a je mi lito, ale pani doktorku nemuzeme doporucit

Umístění: Soukromá ordinace pro děti a dorost

Vynikající paní doktorka, ke které v průběhu 19 let docházíme dohromady se třemi dětmi. Naprostá spokojenost!!!

K paní doktorce chodím již s druhým dítětem. Kvalitu lékaře podle mě člověk pozná a otestuje v krizových chvílích, které nás už bohužel také potkaly. Musím říct, že paní doktorka jednala nadstandardně - sama nám obtelefonovávala nemocnice, aby zjistila, kde nás přijmou, domluvila, že jsme nemuseli čekat na příjmech. Domů nám na mail posílala vždy potřebné výsledky z laboratoří, abychom je měli v ruce v případě, že bychom se do nemocnice museli nečekaně vracet. I když už neměla ordinační hodiny, byla ochotná poradit po telefonu. Za mě vyjadřuji spokojenost. Je to o přístupu, ne o vzhledu a vybavení čekárny...

Po dvou letech (jedno dítě od novorozence, druhé od mladšího předškoláka) mohu k poctivosti v přístupu k anamnéze, důkladnosti vysvětlování postupů a lidskému přístupu říci jen to nejlepší. Zkušenost s fabrikou polikliniky (to prostředí mimochodem stejně "obstarožní" a horší o všeobecné odlidštění) nás nasměrovala k přemýšlení nad tím důležitým, když vybíráme lékaře a jsme tady a spokojení.

Naprostá spokojenost, dlouhodobě, nemám výhrady, mohu jen doporučit. Norka.................................

K lékařce jsem chodila co si pamatuju možná od 4 let až do dospělosti, čekárna mi nikdy nepřišla nijak nehezká... dokonce některé obrázky na stěnách tam jsou ode mě... a pochybuju že dvouleté - čtyřleté dítě pro které tam ty kostky a zvířátka jsou řeší jesli jde o nový designový kousek (nikdo vám nebrání vzít si svoje z domu). nikdy se mi nestalo, že bych měla špatně určenou diagnózu, antibiotika předepsaná až když jsem měla opravdu angínu, jinak ne... jako malí jsme sem s bráchou přešli proto, že od původní doktorky jsme měli oslabenou imunitu, pořád nám dávala antibiotika... pak se to zlomilo a co si pamatuju, tak jsem moc nebývala nemocná... takže za mě spokojenost...

Mám u této paní doktorky svého syna už tři roky. Odcházíme od ní, protože se mi nelíbí. Ať má syn jakýkoliv problém tak budˇ " to samo odezní" a nebo "to ještě počká".
Pohled doktorky a poznámky se správnou lékařskou terminologií bohatě stačí k tomu že si přijdete jako pitomec.
Ze začátku se mi paní doktorka zdála super, ale postupem času zjišťuji opak.

K paní doktorce chodím již téměř 18 let a opravdu nechápu ani jediný z názorů maminek, které ji hodnotí výrazem "velmi slabý"! Souhlasím, že čekárna nevypadá moderně, ale pro dítě rozhodně ne nepříjemně (např. jako malá jsem měla opravdu velice ráda obrázek šmoulů, kteří tam visí stále, ale stále se při pohledu na ně usměju!) A jestli výrazem, že "nepozná chorobu" nařážíte na to, že vás pošle ke specialistovi, nevidím na tom nic špatného - naopak, je lepší, aby se na vás podíval ještě i odborný lékař, nejen praktický, pro jistotu.
Paní doktorku velmi uznávám a opravdu si jí vážím. Vždy mi pomohla, dobře poradila a vyléčila mě... A to díky ní jsem úspěšně vyléčena z leukémie a opravdu si nejsem jista, že by z mých počátečních příznaků každý poznal, oč jde.
Takže já ji mohu jen doporučit.

Přečetla jsem si všechny názory, které tu jsou jak na paní doktorku, tak i na mě a další hodnotící a pro úplnost přidávám ještě toto: od lékaře očekávám odbornost a znalosti, od prostředí v ordinaci a čekárně určitou úroveň a od diskutujících věcnost. Zároveň chápu, že se ne vždy lze dočkat splnění všech očekávání.
Takže znovu: nebyla jsem spokojena s ordinací, kterou paní doktorka poskytuje. Pokud někdo jiný neví o paní doktorce nic a může například důvěřovat i lékaři, který není ochoten investovat ani do židlí a pod. v čekárně, je pro něj doufám alespoň toto moje hodnocení výstrahou, aby tak nečinil. Lékař, který má zájem o pacienty si ty židle koupit může, když chce. A měl by. Toť vše o prostředí. Ke schopnostem a osobnosti lékařky jsem se již vyjádřila.

Pokud někdo hledá dětskou lékařku podle data zakoupení sedaček nebo hraček v čekárně, patrně bude hledat jinde. Pokud někdo od dětského lékaře očekává zájem na úrovni vlastní matky, patrně nepořídí nikde. Pokud ale dotyčnému jde o péči na úrovni současného poznání lékařské vědy (paní Prachová samozřejmě sleduje odborná periodika) s individiuálním, příjemným osobním přístupem (včetně komunikace přes e-mail nebo textovky v případě potřeby) nebo o možnost být seznámem s všemi variantami, aby se rodiče mohli sami kvalifikovaně rozhodnout o postupu (aniž by jim byly nabízeny alternativní nevědecké metody typu homeopatie nebo irisdiagnostiky) bude určitě spokojen.