Odstranění kožních výrustků • 450 Kč

Preventivní prohlídky

Vyšetřování pigmentových névů dermatoskopem

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

450 Kč

Kožní ambulance

Kožní ambulance poskytuje léčebně preventivní péči v plném rozsahu odbornosti dermatovenerologie se zaměřením především na děti a mládež.

...

• dermatovenerologie

Umístění: Kožní ambulance Jiný

Jeli jsme k ní, protože 4 letý syn byl v přímém kontaktu s člověkem se svrabem a pediatrička nás odkázala právě na dětskou kožní.
Hned po příchodu na nás spustila ,,to mi tu jako budou posílat celé Řícmanice (část Brna - info pro nebrněnské)? To si jako myslíte, že když se dotknete někoho, kdo má svraba, že ho hned chytnete taky, nebo co?" Načež jsem ji odpověděla, že z Řícmanic nejsme a volala jsem dopředu, jestli máme přijít (situaci detailně popsala) a sestra nám řekla, ať přijdeme ten den, i když nejsme jejími pacienty.
Vyšetření proběhlo, i když nepříjemně, ale asi nic, co by bylo extra mimo limity.
Na závěr jí chtěl dát syn vyrobený dáreček(celé dopoledne pro ni vyráběl jakéhosi papírového ježka, pak to držel celou cestu a jediná jeho starost byla, ať se nepokrčí ). Ona se na to podívala a doslova znechuceně řekla: ,,No, to teda nevím, jestli takové dárky potřebuju, ale dobře no." Připomínám, je to DĚTSKÁ lékařka.
Nikomu nedoporučuji, takovýto člověk nemá s dětmi co dělat.

Umístění: Kožní ambulance diagnostické vyšetření

Skvělá dětská kožní doktorka, ke které pravidelně docházíme se synem od jeho 6 měsíců s atopickým ekzémem. Paní doktorka po vyšetření vždy vše důkladně vysvětlila, hledala možnosti a cesty, jak náš problém řešit. Dokonce na mou žádost provedla test na základní alergie, abychom zjistili přesnou příčinu ekzému a zároveň nás odeslala i přímo na alergologii. Také mi několikrát pomohla po telefonu, když jsme zrovna delší dobu byli mimo Brno. Objednací doba je na poměry Brna krátká, ordinace v centru města. Cením si zejména ochoty, věcnosti a odbornosti paní doktorky.

Umístění: Kožní ambulance preventivní prohlídky

Dobrý den, bohužel má a mých dětí zkušenost byla opravdu otřesná. Paní doktorka se chovala velmi neprofesionálně. Byla jsem objednána přímo u ní s dětmi a tvrdila, že jsem s ní nemluvila to už mě vytočilo, ale bohužel to pokračovalo svou neochotou a nevychovaností se postarala o to, že k ní s dětmi nikdy nepůjdeme. Byla zlá na mé děti a druhé mi odmítla vyšetřit, že už nemá čas a prvnímu napsala mast s kortikoidy. Bohužel velmi nedoporučuji.

MUDr. Lenka Plachá

Dobrý den, těžko reagovat, když nevím jméno pacienta.
Nicméně bych se ohradila proti termínu "zlá na moje děti" .
To není možné. LP

Umístění: Kožní ambulance Jiný

Výborný dermatolog,s dcerou jsme zatím po dvakrát navštívily a zatím velká spokojenost s medikaci,úspěšnou léčbou a když celkově shrnu celkový dojem, doporučuji

Umístění: Kožní ambulance

Paní doktorku jsem navštívil s šestiletou dcerou , která se předtím rok neúspěšně léčila u jiné dermatoložky. Dcera měla na loktech útvary které se podobaly bradavicím, ale toto podezření bylo již dříve vyloučeno. Ovšem roční léčba byla zcela neúspěšná. Paní doktorka Plachá dceru prohlédla, nasadila správné léky a za cca 10 dní byla dcera naprosto v pořádku! Dále léčba p. doktorky Plaché dceři odstranila další, méně závažné kožní projevy a proto bych tímto chtěl paní doktorce moc poděkovat za svou dceru i za sebe, jako otce.

Umístění: Kožní ambulance Atopický ekzém

S paní doktorkou Plachou mám velmi dobrou zkušenost - syna prohlédla opravdu pečlivě, prošly jsme dosavadní léčbu u praktického lékaře a také stávající režimová opatření, abychom zbytečně neopakovali již vyzkoušené. Následně předepsaná léčba fungovala velmi rychle a syn byl brzy zcela bez potíží. Oceňuji tento pečlivý a individuální přístup a skvělou komunikaci.

Umístění: Kožní ambulance

Byla jsem s dcerkou (3,5 roku) u paní doktorky Plaché. Dcerka měla oloupané prstíky na rukách a dolíčkované nehty. Při první návštěvě bylo uděláno vyšetření na plísně a předepsána Hmast na promazávání, kterou jesm mazala min. 5x za den. Při kontrole za asi 6 týdnů paní doktorka sdělila, že dětem se prsty občas loupou a že dcera má deformitu nehtů! Mast nepomohla vůbec a "rozlezlo" se na to všechny nehty, prsty popraskané do krve. Nakonec jsem šla do dětské nemocnice na kožní, kde bylo mladou lékařkou a poté i primářkou sděleno, že se jedná buď o lupénku nebo atopický ekzem. Bohužel paní doktorku Plachou doporučit nemohu! Dcerka se akorát trápila o 3 měsíce déle a promazávání prstíků bylo pro ni bolestivé.

Paní doktorku vřele doporučuji, je moc milá, hodná, u mé dcerky odhadla přesně, co na atopický ekzém pomůže. Sestřička je taky moc hodná, jsme tam ve správných rukou! :-)

Velmi milá, příjemná, empatická. Jen více takových lékařek. Cítím, že dává léčbě směr, ví, co dělá. Mám klidný pocit, když jsem jejím pacientem.

Paní doktorka je velmi milá a věřím, že i hodně kvalitní, co se týká oboru dermatologie. Jen mi bylo líto vidět ji na posledních vyšetření a probírání dalších kroků bezradnou. Ovšem jsem smířený, že málokterý doktor vám pomůže s chronickou formou Pityriasis lichenoides et varioliformis acuta. Nicméně velmi milá doktora.