Paní doktorku vřele doporučuji, je moc milá, hodná, u mé dcerky odhadla přesně, co na atopický ekzém pomůže. Sestřička je taky moc hodná, jsme tam ve správných rukou! :-)

Kožní ambulance (mapa)

Kožní testy

Diagnostické vyšetření

Preventivní prohlídky +3 Více

Vyšetřování pigmentových névů dermatoskopem

Dermlite dl3

Odstranění kožních výrustků • 450 Kč

Kožní ambulance poskytuje léčebně preventivní péči v plném rozsahu odbornosti dermatovenerologie se zaměřením především na děti a mládež. Léčebnou ...

Umístění: Kožní ambulance

Hrozný přístup, na všechno kortikoidy a vysmívá se přírodní léčbě, i když nám očividně zabírá. Ani nepozná ekzém... Když jsem ji vysvětlila že pro syna kortikoidy odmítám, řekla že ho nemám trápit a dát mu je! A to už měl syn ae pod kontrolou, díky mé "léčbě" Ještě se mi se sestrou vysmáli...Nedoporučuji pokud nejste tedy typ co vše odkýve...

MUDr. Lenka Plachá

Dobrý den,
v žádném případě se nikdy nikomu nevysmíváme, každý má právo na vlastní názor.
Nemusíme být každému se sestrou sympatické, ale v případě písemného útoku na naši práci bych očekávala podpis autorky.

Umístění: Kožní ambulance

Byla jsem s dcerkou (3,5 roku) u paní doktorky Plaché. Dcerka měla oloupané prstíky na rukách a dolíčkované nehty. Při první návštěvě bylo uděláno vyšetření na plísně a předepsána Hmast na promazávání, kterou jesm mazala min. 5x za den. Při kontrole za asi 6 týdnů paní doktorka sdělila, že dětem se prsty občas loupou a že dcera má deformitu nehtů! Mast nepomohla vůbec a "rozlezlo" se na to všechny nehty, prsty popraskané do krve. Nakonec jsem šla do dětské nemocnice na kožní, kde bylo mladou lékařkou a poté i primářkou sděleno, že se jedná buď o lupénku nebo atopický ekzem. Bohužel paní doktorku Plachou doporučit nemohu! Dcerka se akorát trápila o 3 měsíce déle a promazávání prstíků bylo pro ni bolestivé.

Velmi milá, příjemná, empatická. Jen více takových lékařek. Cítím, že dává léčbě směr, ví, co dělá. Mám klidný pocit, když jsem jejím pacientem.

Paní doktorka je velmi milá a věřím, že i hodně kvalitní, co se týká oboru dermatologie. Jen mi bylo líto vidět ji na posledních vyšetření a probírání dalších kroků bezradnou. Ovšem jsem smířený, že málokterý doktor vám pomůže s chronickou formou Pityriasis lichenoides et varioliformis acuta. Nicméně velmi milá doktora.

Paní doktorka je velmi příjemná, vždy si na nás udělá čas. V péči má mě i mého syna (oba trpíme atopickým exémem) a s léčbou jsem naprosto spokojená.
Paní doktorku mohu jen a jen doporučit.

Mám synka 1,5 roku. Od 6. týdne mi sdělili, že má atop. ekzém. Během 3/4 roku jsem navštívila spoustu kožních doktorů, zapojila jsem i homeopaika, léčitele. . . spoustu vyhozených peněz. . .:-( Na doporučení sousedky jsem zkusila pí. doktorku a musím říct, že snadno dostupným krémem a za "pár korun" se synkovi problém hodně zlepšil . .. Člověk ani nepozná, že nějaký problém má. . ..
Pokud člověk něco potřebuje po telefonu/ máme to 90km /, není problém cokoli probrat, udělá si čas. . . Prostě doporučuji. . .:-)

Po velmi dlouhých obavách a špatných zkušeností týkajících se neprofesionálního přístupu lékařů jsem velmi příjemně překvapen. U pí doktorky se léčím s velmi nepříjemným problémem, kdy již po první návštěvě jsem neváhal otevřeně hovořit o všem, jaké mám potíže. Pí doktorka chápe pacienta jako někoho, kdo potřebuje pomoci a udělá pro to vše, co je v jejich silách, i nadstandartně. Velmi pochopitelně vysvětlí pacientovi, co má za problém, kdy již toto každému alespoň trochu uleví. Takže mi nezbývá, než-li pí doktorku doporučit a poděkovat za její ochotu a skutečně profesionální přístup.

Kožní testy

450 Kč

450 Kč

MUDr. Lenka Plachá

Dobrý den,
v žádném případě se nikdy nikomu nevysmíváme, každý má právo na vlastní názor.

Umístění: Kožní ambulance

Paní doktorku mohu jen a jen doporučit.

• dermatovenerologie