Dermlite dl3

Kožní testy +3 Více

Odstranění kožních výrustků • 450 Kč

Preventivní prohlídky

Vyšetřování pigmentových névů dermatoskopem

Zobrazit ostatní dermatologů v okolí

Kožní ambulance poskytuje léčebně preventivní péči v plném rozsahu odbornosti dermatovenerologie se zaměřením především na děti a mládež. Léčebnou ...

Dermlite dl3

Diagnostické vyšetření

Kožní testy

Odstranění kožních výrustků

450 Kč

Preventivní prohlídky

Vyšetřování pigmentových névů dermatoskopem

Umístění: Kožní ambulance

Paní doktorku jsem navštívil s šestiletou dcerou , která se předtím rok neúspěšně léčila u jiné dermatoložky. Dcera měla na loktech útvary které se podobaly bradavicím, ale toto podezření bylo již dříve vyloučeno. Ovšem roční léčba byla zcela neúspěšná. Paní doktorka Plachá dceru prohlédla, nasadila správné léky a za cca 10 dní byla dcera naprosto v pořádku! Dále léčba p. doktorky Plaché dceři odstranila další, méně závažné kožní projevy a proto bych tímto chtěl paní doktorce moc poděkovat za svou dceru i za sebe, jako otce.

Umístění: Kožní ambulance Atopický ekzém

S paní doktorkou Plachou mám velmi dobrou zkušenost - syna prohlédla opravdu pečlivě, prošly jsme dosavadní léčbu u praktického lékaře a také stávající režimová opatření, abychom zbytečně neopakovali již vyzkoušené. Následně předepsaná léčba fungovala velmi rychle a syn byl brzy zcela bez potíží. Oceňuji tento pečlivý a individuální přístup a skvělou komunikaci.

Názor přidán dne 31.01.19 byl odstraněn kvůli nahlášení zneužíti.

Umístění: Kožní ambulance

Byla jsem s dcerkou (3,5 roku) u paní doktorky Plaché. Dcerka měla oloupané prstíky na rukách a dolíčkované nehty. Při první návštěvě bylo uděláno vyšetření na plísně a předepsána Hmast na promazávání, kterou jesm mazala min. 5x za den. Při kontrole za asi 6 týdnů paní doktorka sdělila, že dětem se prsty občas loupou a že dcera má deformitu nehtů! Mast nepomohla vůbec a "rozlezlo" se na to všechny nehty, prsty popraskané do krve. Nakonec jsem šla do dětské nemocnice na kožní, kde bylo mladou lékařkou a poté i primářkou sděleno, že se jedná buď o lupénku nebo atopický ekzem. Bohužel paní doktorku Plachou doporučit nemohu! Dcerka se akorát trápila o 3 měsíce déle a promazávání prstíků bylo pro ni bolestivé.

Paní doktorku vřele doporučuji, je moc milá, hodná, u mé dcerky odhadla přesně, co na atopický ekzém pomůže. Sestřička je taky moc hodná, jsme tam ve správných rukou! :-)

Velmi milá, příjemná, empatická. Jen více takových lékařek. Cítím, že dává léčbě směr, ví, co dělá. Mám klidný pocit, když jsem jejím pacientem.

Paní doktorka je velmi milá a věřím, že i hodně kvalitní, co se týká oboru dermatologie. Jen mi bylo líto vidět ji na posledních vyšetření a probírání dalších kroků bezradnou. Ovšem jsem smířený, že málokterý doktor vám pomůže s chronickou formou Pityriasis lichenoides et varioliformis acuta. Nicméně velmi milá doktora.

Paní doktorka je velmi příjemná, vždy si na nás udělá čas. V péči má mě i mého syna (oba trpíme atopickým exémem) a s léčbou jsem naprosto spokojená.
Paní doktorku mohu jen a jen doporučit.

Mám synka 1,5 roku. Od 6. týdne mi sdělili, že má atop. ekzém. Během 3/4 roku jsem navštívila spoustu kožních doktorů, zapojila jsem i homeopaika, léčitele. . . spoustu vyhozených peněz. . .:-( Na doporučení sousedky jsem zkusila pí. doktorku a musím říct, že snadno dostupným krémem a za "pár korun" se synkovi problém hodně zlepšil . .. Člověk ani nepozná, že nějaký problém má. . ..
Pokud člověk něco potřebuje po telefonu/ máme to 90km /, není problém cokoli probrat, udělá si čas. . . Prostě doporučuji. . .:-)

Po velmi dlouhých obavách a špatných zkušeností týkajících se neprofesionálního přístupu lékařů jsem velmi příjemně překvapen. U pí doktorky se léčím s velmi nepříjemným problémem, kdy již po první návštěvě jsem neváhal otevřeně hovořit o všem, jaké mám potíže. Pí doktorka chápe pacienta jako někoho, kdo potřebuje pomoci a udělá pro to vše, co je v jejich silách, i nadstandartně. Velmi pochopitelně vysvětlí pacientovi, co má za problém, kdy již toto každému alespoň trochu uleví. Takže mi nezbývá, než-li pí doktorku doporučit a poděkovat za její ochotu a skutečně profesionální přístup.

• dermatovenerologie