Sam. ordinace PL pro dospělé
Sladkovského 2617, Pardubice

Já chodím k paní doktorce cca 7 let a pokaždé jsem byla nadmíru spokojená. Vždy mi pomohla, vše vysvětlila a poradila. Má úžasný přístup a skvěle s přesností stanoví diagnózu. Mohu jen a jen doporučit. A také ji za všechno děkuji.
P.s.: Jinak dnes se k ní taky chystám a těším se, není to takový stres, jako jít k jinému lékaři.

Sama paní doktorka i sestřička :)) jsou obě moooc milé, obětavé, ochotné, vstřícné a vědí to co dělají.Nemám nikdy nejmenších pochyb !!!!!!!!!! Zkrátka obě na svém místě :)) Dávám 1***************************. DOPORUČUJI TAKOVÉHO LÉKAŘE A BÁJEČNOU SESTŘIČKU, VŠEM PACIENTŮM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Moc doporučuji. Pavel

milá a zkušená lékařka

Myslím si,že naše paní doktorka byla dřív lepší.Je sice dobrý diagnostik, je milá, ale stalo se mi, že mé potíže podcenila, zkrátka nevěřila. Slyšet, když Vám není dobře, že sice na mě nic nevidí, ale když to tvrdím, tak mi léky napíše. Nakonec se ukázalo, že mé tvrzení bylo ještě slabé a onemocnění závažnější.

Je nejlepší

Milá a starostlivá paní doktorka, doporučuji

Myslím si, že jsou i lepší

Takhle lidský přístup jsem u jiného doktora zatím nezažil.

Skvělá lékařka,dobrý člověk, je to náš rodinný lékař, a funguje to skvěle.Vždy se s úsměvem snaží pomoct, máme ji rádi.