Lenka Murcková, praktický lékař Hlučín

Praktický lékař pro dospělé

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Názory

Umístění: Praktický lékař pro dospělé Jiný

S paní doktorkou jsem byl naprosto spokojen až do doby, kdy jsem měl klíště, a paní doktorka mi řekla že se neobjevil flek tak není důvod brát krev. Byl jsem stále unavený nevěděl jsem co se děje měl jsem i příznaky chřipky bolely mne kolena, nakonec se ukázalo že jsem měl pravdu a boreliozu jsem měl.Okamžitě mi naordinovala antibiotika.Nevím no teď už paní doktorce tak moc nevěřím.

Paní doktorka Murcková je milá, vždy usměvavá a pečlivá, každého pacienta vyslechne,poradí, udělá si pro něj dost čas a soucití s nim.Rovněž sestřička je ta nejlepší.

Arogantni, neprijemna, neochotna. Nevim z jakeho duvodu, nerozumim. Nedovolim si tam jit pro leky, nestoji to za to.

Velmi příjimná,poradí,vzslechne.Mohu jen doporučit.

Milá, příjemná, pozorná k pacientovi, vyslechne, umí poradit a pomoct. Sestřička je taky moc milá a ochotná.

Velice kladně hodnotím přístup paní doktorky, pacienta si vyslechne, je empatická a snaží se vždy poradit. Přešla jsem od MUDr. Kulaviaka a jsem maximálně spokojená. Nedělá si z ordinačních hodin diskusní klub :-), ale pacientům se náležitě věnuje!!! Všem doporučuji! R.M.S. z Vřesiny

Ví co člověk potřebuje a umí mu pomoci.

Velice milá a pečlivá paní doktorka, která své práci rozumí.

Opravdu super,nemám výhrady a je velice pečlivá.Posílá na vyšetření k odborníkům i když člověk nechce jít sám.A to je správné.

vse OK