Praktický lékař pro dospělé
Čs. armády 6b/1491, Hlučín

Umístění: Praktický lékař pro dospělé Jiný

Cokoliv potřebujete, tak je problém, neochotná, nesympatická, v ostatních zařízeních např. v nemocnicích nebo u specialistů jsou šokováni, když jim řeknu co mi praktická lékařka řekla, raději hledejte lékaře jinde ...

Umístění: Praktický lékař pro dospělé Jiný

Lékařka byla velice nepříjemná, nekorektní a otrávená. V žádném případě nedoporučuji.

Umístění: Praktický lékař pro dospělé Jiný

Paní Dr. Murcková je nejhorší lékař široko daleko!!!!
Absolutně s ničím nevyhoví, neochotná něco udělat pro svého pacienta, má pár svých oblíbených pacientů o které se stará a ti si ji chválí jinak na ostatní kašle,neskutečně arogantní že to svět nezažil
Po nedávném telefonátu s žádankou na PCR test když jsem měla antigen pozitivní mi ji nechtěla poslat se slovy “mi je jedno co vám je jestli nějaká chřipka nebo viróza karanténu vám nařídím sama pokud chcete PCR tak si ho zaplaťte sama”
Toto jsem neslyšela poprvé když jsem potřebovala pomoct třeba se zády to mi odpověděla že na mě nemá čas ať si zajdu třeba na pohotovost když mě to tak bolí.
Okamžitě od ní odcházím a hledám si nového lékáře.
Kdo můžete udělejte to samé tady nemůžete čekat nic dobrého když musíte lítat po pohotovosti místo svého lékaře který vám má se vším co dokáže pomoct a neodbyde vás jako vždycky mě :-)

Umístění: Praktický lékař pro dospělé Jiný

S paní doktorkou jsem byl naprosto spokojen až do doby, kdy jsem měl klíště, a paní doktorka mi řekla že se neobjevil flek tak není důvod brát krev. Byl jsem stále unavený nevěděl jsem co se děje měl jsem i příznaky chřipky bolely mne kolena, nakonec se ukázalo že jsem měl pravdu a boreliozu jsem měl.Okamžitě mi naordinovala antibiotika.Nevím no teď už paní doktorce tak moc nevěřím.

Paní doktorka Murcková je milá, vždy usměvavá a pečlivá, každého pacienta vyslechne,poradí, udělá si pro něj dost čas a soucití s nim.Rovněž sestřička je ta nejlepší.

Arogantni, neprijemna, neochotna. Nevim z jakeho duvodu, nerozumim. Nedovolim si tam jit pro leky, nestoji to za to.

Velmi příjimná,poradí,vzslechne.Mohu jen doporučit.

Milá, příjemná, pozorná k pacientovi, vyslechne, umí poradit a pomoct. Sestřička je taky moc milá a ochotná.

Velice kladně hodnotím přístup paní doktorky, pacienta si vyslechne, je empatická a snaží se vždy poradit. Přešla jsem od MUDr. Kulaviaka a jsem maximálně spokojená. Nedělá si z ordinačních hodin diskusní klub :-), ale pacientům se náležitě věnuje!!! Všem doporučuji! R.M.S. z Vřesiny

Ví co člověk potřebuje a umí mu pomoci.