MUDr. Lenka Kurialová

Zubař Více

České Budějovice 1 adresa

Stomatologická ordinace
Lidická 2144/108, České Budějovice

Jsem s touto zubařkou velice spokojená !!! Je velmi příjemná a ochotná! Vždy jsem měla ze zubařů hrůzu, díky této paní doktorce (samozřejmě i sestřičkám) se k zubařce dnes již tolik nebojím chodit :-)

Doktorka Kurialová je velice milá a její zákroky vždy profesionální.
škoda jen, že někdy dochází k časovému posunu oproti termínu objednání, ale to, že je stále plná čekárna zřejmě svědčí i o její kvalitě.
jsem velice ráda, že patřím mezi její klienty, je vážně skvělá.

Úžasná paní zubařka! Všem vřele doporučuji!!!

Výborná stomatoložka, zodpovědná, ráda vše vysvětlí. Navrch ještě příjemná. Jsem rád jejím pacientem.

Prostě nejlepší co jsem kdy měl. Lenka bezbolestná :-)

skvělá, odpovědná, pečlivá a svědomitá

Výborná lékařka. Dává si záležet, aby byl výsledek precizní. Uvítal bych také ordinační hodiny online nebo na kartičce.

Paní doktorka je skvělá, rentgen i ostatní moderní vybavení má v ordnaci. Její přístup a ošetření je pokaždé maximálně zaměřeno tak, aby bylo pokud možno bezbolestné a hlavně hygienické. Někdy by to mohlo být trochu rychlejší... Ale jinak jsme u ní taky celá rodina a neměnili bychom.

Paní doktorka"par excelence".Chodíme celá rodina a nemůžeme vytknout jedinou chybičku.

Velmi šikovná a velmi hodná paní doktorkaa je to moje teta!!