Umístění: STOM. CENTRUM MUDr. Ivo Marek, s.r.o. čtverka v pravo nahoře vyčistění kanálků pod mikroskopem

zákrok, nedá se to porovnat s běžným starším zubařem, naprosto jiný profesionální přístup, nic nedělat přes bolest, informovat a komunikovat s pacientem aby veděl co se v podstatě dvě hodiny bude dít,
jsem odkojen starými zubaři kde se nic neumrtvovalo, mám velmi citlivé zuby zákroky byly neskutečně bolestivé, když jsem se jako malé děcko cukl, tak zubařka řekla dej si nohy do klína skočila na mě sestra mi chytla zezadu hlavu do kravaty a zažil jsem bolest na která se nedá z hlavy vymazat, tekly mi slzy řval jsem a zubařka nepolevila, pochybuju že takové zážitky už mě někdy odstraní , mám nepřekonatelný strach z ošetření zubu,
ale paní lenka mi moc pomohla, pomohl i zubař hiemer v kyjově trhání pětky a pod zubem vyvrtat kost a vyškrábat velkou cistu absolutně bez bolesti,

prostě zvednu ruku a domluvíme se co nesnesu a v tom je problém proč se nemusím měsíce bát zubařů nebo dentální hygieny kteří si chtějí udělat svoji práci třeba u paní lenky jsem ruku absolutně nemusel zvedat i když jsme se na tom domluvili,
za zákrok děkuji i její sestře, absolutně super žádný problém