Praktický lékař pro dospělé
Opavská 6192, Ostrava

MUDr. Dziobová je zkušená, vždy rozvážná lékařka, s lidským přístupem k pacientovi. To jsou mé dlouholeté zkušenosti. R.Sochorec

Spolehlivá příjemná výborná spolupráce se sestřičkou!

Velmi ochotná a vstřícná paní doktorka, probere s Vámi problém a hledá řešení. Takových je málo...

Velice příemná a moc dobrá lékařka

Velmi příjemná a dobrá lékařka

Vždy laskavá a ochotná a co se málokdy vidí lidsky na straně pacienta. Vždy člověka potěší, že se ptá i na ostatní v rodině jestli je vše O.K. Plno dalších takových doktorů a naše zdravotnictví by mohlo být někde jinde. Myslím, že i ostatní by měli jiný názor kdyby poznali více takových doktorů

to je vyborna doktorka Lenka Dziobova.....je uzasna,pro me sympaticke..jak se poradi ..neco ma problemy a co doporucuji...

...

chodím k paní doktorce už léta a nikdy jsem nemela problem s nečím co bych od ní potřebovala i s celkovým ošetřením jsem s ní velice spokojena

Lékařka, které si velmi vážím, je velmi dobrou diagnostičkou, v případě vážnějších zdravotních problémů mě i mou dceru ihned předala do péče odborným lékařům (a nebyla to psychiatrie).Děkuji paní doktorce za lidský přístup a přeji ji hodně pracovních i osobních úspěchů.