Ordinace praktického lékaře pro děti a dorost
Makovského náměstí 2, Brno

Návštěva u paní doktorky pro nás byl opravdu zážitek. Kromě toho, že jsme neskutečně dlouho čekali v přeplněné čekárně, byla arogantní, chovala se nepříjemně, během tří minut mi asi pětkrát nadala a mluvila se mnou jako s nesvéprávnou. Na její obranu - k mému dítěti se chovala celkem přijatelně, což je pro mě důležitější. Možná je odborník, ale naprosto k ní nemám důvěru a chuť s ní cokoliv řešit.

Umístění: Ordinace praktického lékaře pro děti a dorost Jiný

S pani doktorkou jsem maximalne spokojena. Vzdy vysvetli a snazi se skutecne pomoci. Napise doporuceni kam pozrebujeme a altivne motivuje rodice pro reseni problemu deti. Nemenila bych!

Umístění: Ordinace praktického lékaře pro děti a dorost Jiný

Paní doktorka je strašně odporná, hrubá, arogantní. Pořád křičí a schválně ponižuje děti i rodiče. Nedoporučila bych ani nepříteli. S radostí jsme odešli.

Umístění: Ordinace praktického lékaře pro děti a dorost Jiný

Arogantní přístup, hrubá, dcerka ve stresu, byla to první návštěva, ani jsme nedokoncili vstupní prohlídku, lecos vydržíme, ale takový přístup paní Mudr. je nepřijatelný.

Umístění: Ordinace praktického lékaře pro děti a dorost Jiný

Jsem s paní doktorkou spokojená, vždy ochotně pomohla, vždy si na nás našla čas i mimo pracovní dobu, léčba zabrala vždy a okamžitě.. 5 hvězdiček bez debat.. a ohledně očkování..neměla jsem dojem,že by nás do něčeho nutila..co jsem chtěla tak jsem očkovat dala, co ne tak ne..a nikdo se na mě nekoukal skrz prsty..

Umístění: Ordinace praktického lékaře pro děti a dorost

Paní doktorka je skutečně zvláštní. Myslím, že odborně je zdatná, ale to chování je skutečně nepříjemné. Já to obvykle neřeším, ale každá návštěva byla nervózní, nepříjemná, dcera vždy brečela (a to je to velká pohoďačka). Ze začátku jsem z paní doktorky měla pocit, že se chce snažit i co se toho chování týče, ale nešlo jí to, později už snaha žádná. Křeč, povýšenost, arogance, nepříjemnost. Suše dává pokyny, nevysvětluje, vzdychá, jako kdybychom ji obtěžovali, jako kdybychom za zdravotní problémy mohli my.
Rozhodli jsme se odejít poté, co trvala na očkování uprostřed léta měsíc po otřesu mozku dítěte.

Umístění: Ordinace praktického lékaře pro děti a dorost Dcera je nemocna

Dobry den!
Sli jsme k MUDR Dostalova-Kopečna , protože náš pediatr má dovolenou. Má dcera je nemocná. Bylo to strašné. Ponižuje děti i dospělé. Chová se velmi špatně a arogantně.Jeste jsem takový hrubý lékař nesetkala. Je moc odporna Ona pracuje s detmi. A krome toho žadni profesionalist neni.

Umístění: Ordinace praktického lékaře pro děti a dorost

Dobrý den, paní doktorka je zvláštní co se tyče chování. Někdy od ni odcházím jak malá školačka, co dostala pokárání. Nicméně myslím, ze je velký profesionál, s jakýmkoliv problémem hned chce abychom přišli, nic nepodceňuje a posila při pochybnostech na vyšetření do nemocnice. Když nám poprvé křičel monitor dechu, řešila to se mnou i v sobotu. Nemenila bych.

Ja chodila od malicka k jeji mamince a ten chodim k pani Dostalove s mym synem. Nemam s ni zadny problém vzdy vsechno vysvětlí ma pohodový přístup.
Za me spokojenost

S paní doktorkou mám velmi špatné zkušenosti co se týče chování k dítěti a případné připomínce nebo vyjádření nesouhlasu na léčbu rodiče. Paní doktorka pak Vám dá na jevo ,že ona je tady ta kapacita a vy nejste nic. Musím souhlasit s whitehorse.2005, že její přístup je rozoruplný, někdy se mi zdá jako by se špatně vyspala. Proto jsem si našla jiného pediatra. S paní doktorkou Čechovou(matka) jsem byla velice spokojena.