Libušina třída 580/4, Brno
Poliklinika Kohoutovice

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Umístění: Poliklinika Kohoutovice Jiný

Jsem velmi spokojena. Peclivy a opatrny pristup. Sestra a doktorka prijemne a vlidne. Vse mi bylo detailne vysvetleno.

Umístění: Poliklinika Kohoutovice

Dobrý den, musím napsat na paní doktorku samou chválu. A vyjádřit úctu k ní, její práci. Líbí se mi její citlivý přístup k mim dětem a její trpělivosti na všechny otázky jak z mé strany, tak i ze strany mich děti. Jezdíme k ní už léta a jsem s ní velice spokojená. Zlobí mně když čtu lži a pomluvy na její adresu. Jezdím za paní doktorkou přes 3 okresy a musím napsat, že mi za to stojí.

Umístění: Poliklinika Kohoutovice vyšetření očí u dětí

Neprofesionální a vyhořelý přístup paní doktorky. Prošla velkou změnou chování od dob, kdy pracovala jako zaměstnanec na oční klinice na Kolišti, tenkrát ještě byla milá, tak 3-4 roky dozadu. Teď má arogantní přístup, je jí zatěžko vám říct o kolik dítěti zdvihne dioptrie (přece je to ve zprávě!) a jaká je změna oproti minule. Otravovala jsem ji těmato dvěma otázkami! Vše za ní měří přístroje, nemusí hnout prstem, jen vytiskne lístek a šup další. Tak bych očekávala příjemnější vystupování a ne jen položku na jejím výkaze zdravotní pojištovně. A není to poprvé, při minulé návštěvě měla stejně nepříjemné chování. Budu si hledat jinou doktorku.

Umístění: Poliklinika Kohoutovice Celková kontrola zraku

Dobrý den, mohu jen chválit.. příjemná a pozitivní atmosféra v ordinaci jen podtrhují velmi precizní a profesionální přístup paní doktorky. Opravdu.. můj respekt a palec nahoru... fajn den všem

Umístění: Poliklinika Kohoutovice Akutní zánět spojivek

Navštívila jsem paní doktorku se svým rok a půl starým synem s akutním problémem. Sestřička mě řekla, že má paní doktorka plno, ale že syna samozřejmě vyšetří i bez objednávky. Paní doktorka je velice příjemná a má velice citlivý přístup k dětem. Syn byl i během vyšetření klidný a vůbec se nebál. Pani doktorka vše vysvětlila ohledně onemocnění i podávání léků. Mohu jen doporučit. Pěkný přístup jak ze strany sestry tak i paní doktorky.

Dobrý den,
paní doktorku mohu jen doporučit. Pracuji celý den u PC a zrak je pro mne velmi důležitý. Několik týdnů jsem pociťoval potíže se zrakem a cítil jsem, že není zcela ostrý. Celkově jsem se po této stránce necítil v optimální formě. Na doporučení svých známých, ač se jedná především o dětskou oční doktorku jsem se k ní objednal. V podstatě hned jsme se domluvili na termínu mé návštěvy. Při mé návštěvě u ní jsem prošel vyšetřeními, které jsem před tím u žádného očního lékaře neprodělal. Při velmi podrobném vyšetření paní doktorka u mne objevila vadu očí o které jsem do té doby nevěděl a ihned navrhla řešení. Navíc vyšetření ukázalo, že brýle které jsem do té doby nosil na základě vyšetření od jiného očního lékaře jsou po vyšetření od paní doktorky zcela nevhodné. Proto mi předepsala brýle nové, které nejenže zlepšily mé vidění, ale přispěly i celkovému zvýšení kvality mého života. Jsem nyní maximálně spokojený.
Pokud se týká čekací doby v čekárně, Má zkušenost je taková, že jsem čekal cca 15 min po příchodu do čekárny, což považuji za běžné. Zažil jsem i daleko delší čekací doby. Je potřeba si uvědomit, jestliže takto paní doktorka pečlivě a svědomitě přistupuje ke každému z pacientů, aby zjistila jejích skutečný zdravotní stav je jasné, že to zabere určitý čas. Před moji návštěvou u ní jsem kontaktoval několik očních lékařů, ale jejich dlouhá čekací doba na termín návštěvy mne odradila. Domluva návštěvy u ní v ordinaci byla rychlá, což oceňuji. V čekárně bych byl ochoten čekat klidně i celý den pokud budu vědět, že mne přijme a nemusím čekat dva měsíce tak, jako to bylo u jiných očních lékařů. Navíc jsem se dozvěděl svůj skutečný zdravotní stav, což přispělo ke zlepšení mého současného života.
Paní doktorka je jako lékař skutečný profesionál a člověk na správném místě. Je velmi milá, ochotná, pečlivá s lidským přístupem, který už je v dnešní době vzácný i v medicíně, kde by to mělo být samozřejmostí. Zajímá se o pacienta a snaží se najít kořenovou příčinu problému. Za sebe mohu vřele doporučit. Doporučil jsem paní doktorku jednomu mému kolegovi ze zaměstnání a jeho zkušenost je podobná.

Paní doktorka je velmi pečlivá, empatická, velmi vstřícná jako člověk. Hodnotím jako nejlepší oční lékařku. Mírná čekací doba mi nevadí, paní doktorku zajímám jako pacient celkově , vždy hledá řešení. Chodím k ní minimálně 10 let a za sebe a dceru jsem velmi spokojena. I moje sousedka paní doktorku navštěvuje na mé doporučení a je velmi spokojena. Paní doktorka má osobní přístup ke každému pacientovi.S dětmi to umí. A to snad stojí i za drobné čekání. Já čekala cca 10 min. Pro mě nejdůležitější důvěra , kterou mezi sebou máme. Určitě doporučuji.

S čekací dobou je to opravdu špatné. Abychom nečekali, objednali jsme se se synem hned jako první na 7:30. Sestřička nás přijala 7:40, syna "rozkapala" a za 45 minut jsme se měli přihlásit. Paní doktorka přišla do ordinace až někdy někdy v 8:15 a vzala si prvního pacienta – resp. rodinu, kteří tam byli cca od 8:00 - řekl bych tedy, že už tak paní doktorka přišla pozdě. Nicméně rodina byla čtyřčlenná (2 děti, 2 dospělí) a prý byli všichni objednaní... Z toho je jasné, že paní doktorka hned od začátku musí vědět, že budeme čekat mnohem déle než 45 minut (s čímž jsme počítali), protože na stejný čas, kdy jsme měli jít se synem do ordinace, si totiž objednala další 4 pacienty!!! Přišli jsme sice na 7:30, ale k paní doktorce jsme se dostali asi tak v 9:25... Synovi je 5 let, kvůli rozkapaným očím a tedy špatnému vidění si nemohl nic prohlížet, v podstatě nic dělat, jen 2 hodiny čekat kdy se konečně otevřou dveře... To mi připadá velmi neprofesionální, když se zaměřuji na děti. Možná jsem naivní, ale když se objednám na nějakou konkrétní hodinu, navíc jako úplně první, tak moc neočekávám tak dlouhou čekací dobu. Na tom by paní doktorka měla zapracovat, mít u prvního pacienta přes hodinu skluz mi nepřijde normální. Vyšetření pak trvalo cca 2 minuty, vše prý bez problémů a vyšetřit víc nemůže, takže odbornost bohužel nemůžu příliš posoudit. Paní doktorka i sestra byly milé a příjemné, ale tento dojem zcela přebíjí pocit z čekání. Vzhledem k lhostejnosti k pacientům při jejich čekání a systému objednávání ale neočekávám příliš vstřícný přístup v čemkoliv jiném. Lékaře bohužel změníme, k paní doktorce se víckrát nedostavíme…

G

Objednala jsem dceru k paní doktorce Danielové po vyšetření u jiného odborníka. Prostě jsme chtěli potvrdit diagnózu. Délka čekání byla opravdu nepříjemná. Přestože jsme byli objednaní už na 9:45, čekaly jsme cca hodinu, než jsme přišli na řadu. To by možná nebylo špatné nějak vyřešit lepším objednávacím systémem. Jinak ale paní doktorka i sestřika byly velmi příjemné. U vyšetření malých dětí je tohle velké plus, protože jsme se setkali i s trošku jiným příštupem. Paní doktorka malou vklidu vyšetřila, mně vysvětlila vše potřebné. Za mě super, až na to čekání.

Bohužel nemohu doporučit, i když lékařka byla příjemná, ale byli jsme objednáni na určitou hodinu, po více než hodině čekání v čekárně jsme byli pozváni sestrou do ordinace, vyšetření proběhlo ve spěchu, nemůžu tedy říct, zda proto, že lékařka se snažila udržet pozornost syna (který tedy žádný problém s vyšetřením ani s udržením pozornosti neměl), nebo že se snažila dohnat skluz v objednávání. Rozkapání při příštím vyšetření (byla jsem přítomna i s druhým synem, takže stejně bychom po tak dlouhé době čekání rozkapat nenechali - je to další cca 45 navíc), takže po více než hodině čekání jsme v ordinaci strávili cca 5 - 10 minut (když počítám čekání u sestry s krátkým vyšetřením na přístroji). V čekárně totiž seděli další dva chlapci s rozkapanýma očima...no prostě...lékařka možná odborně v pořádku (nemohu posoudit), ale vzhledem k systému objednávání (který je prý pouze orientanční, aby sestra věděla, kolik přijde lidí - tolik na můj dotaz), tak vyhledáme jiného lékaře.