Lenka Danielová, oční lékař Brno

MUDr. Lenka Danielová

Oční lékař

Libušina třída 580/4, Brno
Poliklinika Kohoutovice

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Umístění: Poliklinika Kohoutovice Jiný

K paní doktorce Danielové docházíme se synem už téměř deset let. Jako každý rodič velmi docením, že mému dítěti je věnovaná profesionální a důkladná péče. Paní doktorka je velmi milá jak v jednání s dětmi, tak i rodiči. Vždy je nám trpělivě vysvětlena prognóza a zdůvodněn další postup léčby. Toho si velice cením. Paní doktorku mohu jen doporučit.

Umístění: Poliklinika Kohoutovice Jiný

Paní doktorka je velmi milá, vstřícná a zejména profesionální. K dětem má skvělý přístup a dospělým vše detailně a srozumitelně vysvětlí. Jsme moc vděční za pomoc při léčbě tupozrakosti dcery, kdy díky včasné a vhodné léčbě děláme velké pokroky. Nespornou další výhodou je sousedící pleoptická ambulance, kam lze docházet na profesionální pleoptická cvičení. Doporučuji!

Umístění: Poliklinika Kohoutovice Jiný

“Paní doktorka je velmi pečlivá, příjemná, vstřícná, ochotná poradit, má lidský přístup. Je to lékařka na svém místě. I když se návštěva někdy protáhne, vyvažuje to její profesionalita. Jsme velice spokojení. Takových lékařů by mělo být více. Doporučuji”

Umístění: Poliklinika Kohoutovice Jiný

S péčí v této ordinaci jsem velmi spokojený. Paní doktorka je velmi pečlivá a vstřícná. Prošel jsem zde velmi komplexním vyšetřením a následnými kontrolami a vždy mi ihned navrhla řešení zjištěného problému. I po stránce lidské mohu paní doktorku i sestřičku jen chválit. Trpělivé vysvětlení problému a jeho řešení je úžasné. Děkuji.

Umístění: Poliklinika Kohoutovice Jiný

Jsem velmi spokojena. Peclivy a opatrny pristup. Sestra a doktorka prijemne a vlidne. Vse mi bylo detailne vysvetleno.

Umístění: Poliklinika Kohoutovice

Dobrý den, musím napsat na paní doktorku samou chválu. A vyjádřit úctu k ní, její práci. Líbí se mi její citlivý přístup k mim dětem a její trpělivosti na všechny otázky jak z mé strany, tak i ze strany mich děti. Jezdíme k ní už léta a jsem s ní velice spokojená. Zlobí mně když čtu lži a pomluvy na její adresu. Jezdím za paní doktorkou přes 3 okresy a musím napsat, že mi za to stojí.

Umístění: Poliklinika Kohoutovice vyšetření očí u dětí

Neprofesionální a vyhořelý přístup paní doktorky. Prošla velkou změnou chování od dob, kdy pracovala jako zaměstnanec na oční klinice na Kolišti, tenkrát ještě byla milá, tak 3-4 roky dozadu. Teď má arogantní přístup, je jí zatěžko vám říct o kolik dítěti zdvihne dioptrie (přece je to ve zprávě!) a jaká je změna oproti minule. Otravovala jsem ji těmato dvěma otázkami! Vše za ní měří přístroje, nemusí hnout prstem, jen vytiskne lístek a šup další. Tak bych očekávala příjemnější vystupování a ne jen položku na jejím výkaze zdravotní pojištovně. A není to poprvé, při minulé návštěvě měla stejně nepříjemné chování. Budu si hledat jinou doktorku.

Umístění: Poliklinika Kohoutovice Celková kontrola zraku

Dobrý den, mohu jen chválit.. příjemná a pozitivní atmosféra v ordinaci jen podtrhují velmi precizní a profesionální přístup paní doktorky. Opravdu.. můj respekt a palec nahoru... fajn den všem

Umístění: Poliklinika Kohoutovice Akutní zánět spojivek

Navštívila jsem paní doktorku se svým rok a půl starým synem s akutním problémem. Sestřička mě řekla, že má paní doktorka plno, ale že syna samozřejmě vyšetří i bez objednávky. Paní doktorka je velice příjemná a má velice citlivý přístup k dětem. Syn byl i během vyšetření klidný a vůbec se nebál. Pani doktorka vše vysvětlila ohledně onemocnění i podávání léků. Mohu jen doporučit. Pěkný přístup jak ze strany sestry tak i paní doktorky.

Dobrý den,
paní doktorku mohu jen doporučit. Pracuji celý den u PC a zrak je pro mne velmi důležitý. Několik týdnů jsem pociťoval potíže se zrakem a cítil jsem, že není zcela ostrý. Celkově jsem se po této stránce necítil v optimální formě. Na doporučení svých známých, ač se jedná především o dětskou oční doktorku jsem se k ní objednal. V podstatě hned jsme se domluvili na termínu mé návštěvy. Při mé návštěvě u ní jsem prošel vyšetřeními, které jsem před tím u žádného očního lékaře neprodělal. Při velmi podrobném vyšetření paní doktorka u mne objevila vadu očí o které jsem do té doby nevěděl a ihned navrhla řešení. Navíc vyšetření ukázalo, že brýle které jsem do té doby nosil na základě vyšetření od jiného očního lékaře jsou po vyšetření od paní doktorky zcela nevhodné. Proto mi předepsala brýle nové, které nejenže zlepšily mé vidění, ale přispěly i celkovému zvýšení kvality mého života. Jsem nyní maximálně spokojený.
Pokud se týká čekací doby v čekárně, Má zkušenost je taková, že jsem čekal cca 15 min po příchodu do čekárny, což považuji za běžné. Zažil jsem i daleko delší čekací doby. Je potřeba si uvědomit, jestliže takto paní doktorka pečlivě a svědomitě přistupuje ke každému z pacientů, aby zjistila jejích skutečný zdravotní stav je jasné, že to zabere určitý čas. Před moji návštěvou u ní jsem kontaktoval několik očních lékařů, ale jejich dlouhá čekací doba na termín návštěvy mne odradila. Domluva návštěvy u ní v ordinaci byla rychlá, což oceňuji. V čekárně bych byl ochoten čekat klidně i celý den pokud budu vědět, že mne přijme a nemusím čekat dva měsíce tak, jako to bylo u jiných očních lékařů. Navíc jsem se dozvěděl svůj skutečný zdravotní stav, což přispělo ke zlepšení mého současného života.
Paní doktorka je jako lékař skutečný profesionál a člověk na správném místě. Je velmi milá, ochotná, pečlivá s lidským přístupem, který už je v dnešní době vzácný i v medicíně, kde by to mělo být samozřejmostí. Zajímá se o pacienta a snaží se najít kořenovou příčinu problému. Za sebe mohu vřele doporučit. Doporučil jsem paní doktorku jednomu mému kolegovi ze zaměstnání a jeho zkušenost je podobná.