Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
8 názorů

Kvalitní zubařka, trošičku hubatá, problém nastává ve chvíli kdy je potřeba udělat něco mimo objednání na rychlo. Např. když vypadne plomba před dovolenou, nemá čas a chce věci dělat jen provizorně. Nedokážu posoudit jaký je časový rozdíl mezi normální a provizorní plombou, ale od svého zubaře bych očekával , že můj chrup bude chránit před zbytečným vrtáním. A také, že mě nenechá na holičkách. To to se mi stalo třikrát a to jsem u ní registrován přes deset let.


Výborný stomatolog, kterému neunikne žádný kaz. Ordinace používá velmi moderní |(ne-li nejmodernější) vybavení, personále je velmi příjemný, ceny za lékařskou péči, která se hradí, jsou přiměřené (zažil jsem už podstatně vyšší, za práci s nižší kvalitou). Mohu jen doporučit.


K paní doktorce jsem chodil dlouho a vždy to bylo v pohodě.Pravidelně dělala rentgeny,a tak čas od času něco našla a vyvrtala.Taky mě pořád honila s čistěním a posílala k hygienistce.Teď už dělá méně,a tak mě předala synovi,kde jsem také spokojený.


Byla jsem na prohlídce u jiné paní doktorky a ta paní Bašovou velmi chválila jak mám prý krásně a pečlivě udělaný plomby.


Ověřeny pacient

Příjemná, k pacientům citlivá.


P
Ověřeny pacient

Naše rodina chodí k paní doktorce už aspoň 15 let a nemám pocit, že by kazy přehlížela.Dokonce si při některých prohlídkách dělá rentgeny, do kterých se kousá.Prý je tam vidět ještě více kazů než očima.Má taky pod sebou dentální hygieničku,která učí správně čistit zuby,a od té doby co její rady dodržujeme a používáme i mezizubními kartáčky,tak kazů opravdu ubylo.Ani s dětmi problém není,možná je trochu přísnější,ale nikdy na ně nebyla zlá.A když byly menší,tak dostávaly i obrázky nebo malé pastičky.Jediné,co se mi trochu nelíbí,je čekací doba.Teď už objednává na leden a únor a její syn to má prý ještě horší.Ale to je asi všude tady v Hradci.


J

Chodím k paní doktorce pravidelně přes 20 let a vlastně mi zachránila zuby, které se mi hodně kazily. Vždy jsem byli s jejím přístupem a péči já i manžel velice spokojeni a vážíme si její zkušenosti.


kvalitní péče, výborná zkušenost, vřele doporučuji.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti