Praktický lékař stomatolog
Výškovická 126/1236, Ostrava

Umístění: Praktický lékař stomatolog Jiný

nedoporučuji v žádné případě.Při kontrole u nového zubaře mi bylo řečeno,že pod každým spraveným zubem mám kaz.Pod jedním dokonce cistu,takže příjdu o zub.

Umístění: Praktický lékař stomatolog

nedoporučují, jsem zklamaná s jeho službami. Chodila jsem k němu 9 let, letos jsem byla u něj naposledy. Moje trpělivost mi došla, poté co mi opakovaně stále spravoval jeden zub, dával mi tam cement, po pár dnech mi to začalo vypadávat. Jeho preventivní prohlídka byla vždy během 5 min hotová a probíhala tak, že mi zkontroloval jen zuby, které mě bolí a konstatoval, že to jsou osmičky.V únoru jsem změnila zubaře, poprvé v životě jsem měla dentální hygienu a rengen zubu, ovšem další návštěva už tak příjemná, protože moje nová paní zubařka se mi jen koukla do moji dutiny a už viděla kazy, což pan doktor vždy konstatoval, že mám úplně krásné zdravé zuby, a potom nasledoval rengen mezizubních prostoru, který ukázal všechny ty kazy nejen mezizubní, ale dokonce schované pod blombami až u kanálku. Jak paní doktorka řekla, těch zubu, které jsou v pořádku je bohužel velmi málo.
Chodila jsem pravidělně na kontroly, ovšem moje zuby vypadají spíše jako bych vůbec nikam nechodila.
Teď už mě čeká jen všechny ty zoubky zpravit, což nebude levná záležitost. Když za dva zuby sem platila 3t.

Absolutně NEDOPORUČUJI! Po pěti letech jsem se rozhodl odejít a nelituji - poznal jsem absolutně jiný přístup. Nikdo se mi nehrabe v puse bez rukavic, sestra umí správně nasadit odsávačku a hlavně je vždy proveden kontrolní RTG, zdali se pod plombou nevyskytuje nějaký kaz - což u pana doktora jsem za celých pět let nezažil. Nyní mi nový lékař našel 5 skrytých kazů a korunku instalovanou panem doktorem, bude nutné kompletně předělat - riziko tvorby paradentologickeho chobotu. Ani nemluvě o způsobu kontroly, kdy sedíte v křesle s otevřenou pusou, čekajíc na ošetření a pan doktor se z vesela vybavuje s panem instalatérem a sestrou - kolikrát to vypadá jako byste nebyli u zubního lékaře, ale v dískuzním klubu, kdy vám kdokoliv z kolemjdoucích může nahlednout do úst. A dalo by se pokračovat...

NEDOPORUČUJI! S panem doktorem jsem neměla problém, dokud jsem nezačala studovat zubní lékařství. Hned v prvním ročníku jsme zjistila výrazné nedostatky. Měla jsem zkrácenou uzdičku dolního rtu, která zapříčinila po několikaletém stahování vymizení připojené dásně. Pan doktor to neřešil, přitom stačil banální zákrok. Když jsem jej upozorňovala na bolest zubů a sama navrhla, že si zajdu na RTG, řekl, že je to zbytečné a nic tam nemám. To už byla poslední kapka. Dnes je to již 2 roky, co jsem zubaře změnila. Hned v první návštěvě mi byl udělán RTG - zjištěny 3 mezizubní kazy a byla jsem odeslána na frenulectomii. RTG je základ... pan doktor je 100 let za opicemi

Někomu vyhovovat může, třeba těm starším, ale mě rozhodně ne. Objednává na 7 hod., na řadu příjdete za 2 hod. a více. Kecá se sestrou, popíjí kávičku. Také jsem ho několikrát viděla, jak si nemyje ruce a pak mi hrabe v puse. Tyká, vyká, jak se mu to hodí. Když mě nějaký zákrok bolel, tak řekl, že to bolet nemůže a ještě více přitvrdil. Divné kecy, jeho humor je velmi trapný. Sestra taky nepříjemná, jako osina v zadku. Takto si lékaře a personál nepředstavuji! Žádná profesionalita a přístup!!!

Pan doktor má k profesionálu velmi daleko, jedná mile jen s pacienty, které zná. Velmi často se na ošetření dlouho čeká, někdy pije kávu, jindy za ním dorazí sličná madam a už zde čekáte 2 hodiny.Pak Vás milostivě pozve do ordinace, ruce si zásadně nemyje, jeho oděv už taky "hodně zažil"!!!

Velmi dobrý zubař,jsem velice spokojený

S PANEM DOKTOREM jsem velice spokojený a celá moje rodina!Ráno začína ordinační hodiny kdy má!Příjemné jednání,vstřícný,no prostě stomatolog na svém místě!!

Je to zubař jak pro koho. Snad jediný, o kterém vím, že 50% vyhovuje a dalším 50% zase nevyhovuje. Mi zpočátku vyhovoval, ale když přišlo na složitější věci...pomalé, na vše jsem se musela vyptávat a bylo mi několikrát vytknuto, že nemám být zvědavá..., taky mi několikrát vyhuboval, co tam zase dělám..., zuby bolely, bolely i nadále, takže jsem se k němu bála znovu jít..., zašla jsem na pohotovost, abych měla nějaký papír a mohla k němu oprávněně bez výčitek (co tam pořád lezu) jít a vida...přišlo se na to, že jsem si nevymýšlela, že mne zuby bolely oprávněně...pak spravil. Bylo by mi to jedno, kvůli jedné věci přeci nebudu někoho odsuzovat, ale buhužel podobných situací už bylo víc. Přesto ho nezavrhuju a věřím, že někomu skutečně vyhovuje, doporučit bych ho ale nedoporučila.

K panu doktorovi jsem chodila mnoho let na kontrolu a nic mi nenašel. Měla jsem podezření, že mi hnisají přední zuby a bála se, že mám paradentozu, řekl mi, ale že to nic není. Po 2 letech jsem mu říkala, že se mi to pořád zhoršuje a tak mi doporučil borové kapky, které jsou přitom na hemeroidy. Tak jsem je užívala dle jeho rady a úplně mi zhnědly zuby. Když jsem mu to ukazovala, doporučil mi bělící pastu. To pro mě byla poslední kapka a tak jsem odešla jinam. Nový doktor mi udělal rentgen ( ten mi pan Rejthar nikdy neudělal ) a zjistil, že mám opravdu paradentózu a už slušně rozjetou. Teď mi čistí kanálky a dost mě to bolí, čeká mě složitá a náročná léčba a to vše jen díky podcenění pana doktora Rejthara a jeho lidovému léčitelství! Mžná Vám umí spravit zuby nebo dát nějaké protézy ale prevence u něj je veškerá žádná. NEDOPORUČUJI!!!