Ladislav Jabůrek, gynekolog Olomouc

MUDr. Ladislav Jabůrek

Gynekolog

31 názorů

Uložit


Adresa

Bezručova 5, Olomouc
Praktický lékař gynekolog

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
31 názorů

Ověřeny pacient

K panu doktorovi chodim uz mnoho let a jsem s nim stale spokojena!!! Je to vynikajici odbornik ve sve profesi. V devadesatych letech mi zachranil zivot, kdyz vykonaval v Prostejovske nemocnici primare, takze to svedci o jeho kvalite.Neznam lepsiho gynekologa.


Z
Ověřeny pacient

K panu doktorovi chodím už 14 let a max spokojenost. vždy vše vysvětlí. poradí. musela jsem i na revizi po zamlklem potratu a jelikoz mi ve fn neudelali kontrolni ultrazvuk tak my hrozila dalsi revize. ale diky panu doktorovi jsem nemusela.


R
Ověřeny pacient

Jeden z mála doktorů, který věnuje pozornost názoru pacienta. Letos mi zachránil život. Při velkých obtížích se srdcem jsem díky svému zaměstnání v Zapper Centru zjistila, že trpím mykoplazmovou infekcí. Požádala jsem tedy pana doktora o ověření diagnózy. Potvrdila se mykoplazma pneumoniae, dostala jsem antibiotika na dlouhou dobu. Přestože následky nemoci budu léčit ještě dlouho (jsou srovnatelné s boreliózou), bez spolupráce s panem primářem Jabůrkem už bych tu zřejmě nebyla. Navíc k němu chodím patnáct let a je vždy nesmírně milý.


R
Ověřeny pacient

Jedna hvězdička za prostředí v ordinaci (není tam sestra, svékáte se za paravánem - je to takové diskrétní). Čekárna je horší - sestry tam nahlas probírají důvod vaší návštěvy, což je dost nepříjemné. Podle hodnocení jsem si pana Jabůrka vybrala s nadějí, že budu v dobrých rukou. Trpělivě a lidsky vždy vyslechl mé stížnosti, mnohokrát řešil "cyklus" i 90 dní dlouhý - agolutinem - a poslal mě na operaci k odstranění cysty. Po té mělo být vše v pořádku. A když se zase delší dobu nedařilo, tak mi bez diskuzí (nebo třeba nějakého vyšetření) napsal hormony pro početí. To bylo naposledy, kdy jsem u něj byla. Přehlásila jsem se jinam, navštívila centrum asistované reprodukce a začly se dít věci. Diagnostikovali mi syndrom polycystických ovarií. Je to něco, co při předání základních informací (třeba o tom cyklu) a zběžném mrknutí na ultrazvuk odhalí i medik. Namísto ubezpečování, že každá žena to má jinak a není důvod k nespokojenosti, protože jsem úplně zdravá, čehož jsem se dočkala u dr. Jabůrka, jsem si vyhledala informace a rady, jak se v případě této diagnózy zachovat. A do půl roku jsem přirozeně otěhotněla. Takže ne. Milý lidský přístup je fajn, zdání profesionála taky, ale kdybych chodila k němu, mohla jsem se užírat nemožností mít dítě ještě dnes. Takhle dobrý lékař prostě nevypadá. Najděte si někoho, kdo místo zahlazování následků a planého chlácholení bude hledat a řešit příčiny vašich potíží.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


K
Ověřeny pacient

Dostala jsem od mé kamarádky doporučení na pana Mudr. Ladislava Jabůrka. Už rok k němu chodím na pravidelné kontroly a mohu mu jen poděkovat za šanci, že v budoucnu budu mít děti, protože mi při první prohlídce objevil myom, který byl větších rozměrů a můj předchozí gynekolog nebyl schopný mě důkladně vyšetřit, aby ho našel. Pan doktor Jabůrek mě dokonce i operoval. Jsem s jeho prací a přístupem k pacientům velice spokojená.


P
Ověřeny pacient

K panu doktorovi jsem šla poprvé v 17 let, aby mi předepsal antikoncepci. Od té doby k němu chodím již skoro 10 let a jsem s ním naprosto spokojená! Trochu méně jsem spokojená s prostředím. Dříve ordinoval v GYNMEDU v Michalském stromořadí, kde byla prostorná čekárna a sestřičky nebyly věčně rozlítané a na celou čekárnu neřešily váš problém. Prostředí tam bylo 100% lepší než v Medicom´s. Ale i kdyby pan doktor ordinoval pod mostem, tak němu budu chodit i nadále :) Přeji mu pevné zdraví a mnoho sil do dalších let!


Ale no tak je prostě dobrý. :-) Mám výbornou zkušenost. Konzultoval i s mou obvodní lékařkou, společně pak předepisovali antibiotika, zkrátka se věnuje.


Ověřeny pacient

Chodím k panu doktorovi už přes 5 let,jsem s ním velice spokojená.Nemohla jsem otěhotnět a už mám doma skoro 3letého synka.Takže co dodat?Je velice ochotný a mohu mu říct vše,co mě trápí.Mohu ho jen doporučit i ostatním:-)
Lucka


Ověřeny pacient

Přestoupila jsem k p.Jabůrkovi,jelikož má gynekoložka odešla do důchodu.X-let jsem byla zvyklá na gynekologa - ženu,tudíž z gynekologa - muže jsem měla obavy.ZBYTEČNĚ ! Skvělý člověk,lékař a naslouchač.Děkuji za to,že je,jaký je !!!!


O takovým gynekologovi se mi ani nezdálo. Vím, že za ním můžu s čímkoliv přijít. Mluví s vámi jak s člověkem, i když jde na něm někdy vidět, že má unavené oči, nikdy nedá znát, že jej obtěžujete. Jednu dobu jsem chodila i jinému gynekoligovi, ale přístup jak na jatkách. k panu doktorovi Jabůrkovi jsem se s radostí vrátila. má moji plnou důvěru a co vím, tak nejen moji. Dobrých doktorů je málo.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti