Nevzdávejte se svého zdraví

Zůstaňte doma a vyberte online konzultaci pro zahájení nebo pokračování léčby. Pokud to potřebujete, můžete si také objednat návštěvu v ordinaci.

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Adresa

Bezručova 5, Olomouc
Praktický lékař gynekolog

Na této adrese online kalendář není aktivní

Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
31 názorů

Ověřeny pacient

K panu doktorovi chodim uz mnoho let a jsem s nim stale spokojena!!! Je to vynikajici odbornik ve sve profesi. V devadesatych letech mi zachranil zivot, kdyz vykonaval v Prostejovske nemocnici primare, takze to svedci o jeho kvalite.Neznam lepsiho gynekologa.


Z
Ověřeny pacient

K panu doktorovi chodím už 14 let a max spokojenost. vždy vše vysvětlí. poradí. musela jsem i na revizi po zamlklem potratu a jelikoz mi ve fn neudelali kontrolni ultrazvuk tak my hrozila dalsi revize. ale diky panu doktorovi jsem nemusela.


R
Ověřeny pacient

Jeden z mála doktorů, který věnuje pozornost názoru pacienta. Letos mi zachránil život. Při velkých obtížích se srdcem jsem díky svému zaměstnání v Zapper Centru zjistila, že trpím mykoplazmovou infekcí. Požádala jsem tedy pana doktora o ověření diagnózy. Potvrdila se mykoplazma pneumoniae, dostala jsem antibiotika na dlouhou dobu. Přestože následky nemoci budu léčit ještě dlouho (jsou srovnatelné s boreliózou), bez spolupráce s panem primářem Jabůrkem už bych tu zřejmě nebyla. Navíc k němu chodím patnáct let a je vždy nesmírně milý.


R
Ověřeny pacient

Jedna hvězdička za prostředí v ordinaci (není tam sestra, svékáte se za paravánem - je to takové diskrétní). Čekárna je horší - sestry tam nahlas probírají důvod vaší návštěvy, což je dost nepříjemné. Podle hodnocení jsem si pana Jabůrka vybrala s nadějí, že budu v dobrých rukou. Trpělivě a lidsky vždy vyslechl mé stížnosti, mnohokrát řešil "cyklus" i 90 dní dlouhý - agolutinem - a poslal mě na operaci k odstranění cysty. Po té mělo být vše v pořádku. A když se zase delší dobu nedařilo, tak mi bez diskuzí (nebo třeba nějakého vyšetření) napsal hormony pro početí. To bylo naposledy, kdy jsem u něj byla. Přehlásila jsem se jinam, navštívila centrum asistované reprodukce a začly se dít věci. Diagnostikovali mi syndrom polycystických ovarií. Je to něco, co při předání základních informací (třeba o tom cyklu) a zběžném mrknutí na ultrazvuk odhalí i medik. Namísto ubezpečování, že každá žena to má jinak a není důvod k nespokojenosti, protože jsem úplně zdravá, čehož jsem se dočkala u dr. Jabůrka, jsem si vyhledala informace a rady, jak se v případě této diagnózy zachovat. A do půl roku jsem přirozeně otěhotněla. Takže ne. Milý lidský přístup je fajn, zdání profesionála taky, ale kdybych chodila k němu, mohla jsem se užírat nemožností mít dítě ještě dnes. Takhle dobrý lékař prostě nevypadá. Najděte si někoho, kdo místo zahlazování následků a planého chlácholení bude hledat a řešit příčiny vašich potíží.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


K
Ověřeny pacient

Dostala jsem od mé kamarádky doporučení na pana Mudr. Ladislava Jabůrka. Už rok k němu chodím na pravidelné kontroly a mohu mu jen poděkovat za šanci, že v budoucnu budu mít děti, protože mi při první prohlídce objevil myom, který byl větších rozměrů a můj předchozí gynekolog nebyl schopný mě důkladně vyšetřit, aby ho našel. Pan doktor Jabůrek mě dokonce i operoval. Jsem s jeho prací a přístupem k pacientům velice spokojená.


P
Ověřeny pacient

K panu doktorovi jsem šla poprvé v 17 let, aby mi předepsal antikoncepci. Od té doby k němu chodím již skoro 10 let a jsem s ním naprosto spokojená! Trochu méně jsem spokojená s prostředím. Dříve ordinoval v GYNMEDU v Michalském stromořadí, kde byla prostorná čekárna a sestřičky nebyly věčně rozlítané a na celou čekárnu neřešily váš problém. Prostředí tam bylo 100% lepší než v Medicom´s. Ale i kdyby pan doktor ordinoval pod mostem, tak němu budu chodit i nadále :) Přeji mu pevné zdraví a mnoho sil do dalších let!


Ale no tak je prostě dobrý. :-) Mám výbornou zkušenost. Konzultoval i s mou obvodní lékařkou, společně pak předepisovali antibiotika, zkrátka se věnuje.


Ověřeny pacient

Chodím k panu doktorovi už přes 5 let,jsem s ním velice spokojená.Nemohla jsem otěhotnět a už mám doma skoro 3letého synka.Takže co dodat?Je velice ochotný a mohu mu říct vše,co mě trápí.Mohu ho jen doporučit i ostatním:-)
Lucka


Ověřeny pacient

Přestoupila jsem k p.Jabůrkovi,jelikož má gynekoložka odešla do důchodu.X-let jsem byla zvyklá na gynekologa - ženu,tudíž z gynekologa - muže jsem měla obavy.ZBYTEČNĚ ! Skvělý člověk,lékař a naslouchač.Děkuji za to,že je,jaký je !!!!


O takovým gynekologovi se mi ani nezdálo. Vím, že za ním můžu s čímkoliv přijít. Mluví s vámi jak s člověkem, i když jde na něm někdy vidět, že má unavené oči, nikdy nedá znát, že jej obtěžujete. Jednu dobu jsem chodila i jinému gynekoligovi, ale přístup jak na jatkách. k panu doktorovi Jabůrkovi jsem se s radostí vrátila. má moji plnou důvěru a co vím, tak nejen moji. Dobrých doktorů je málo.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti