MUDr. Ladislav Dolanský

České Budějovice 1 adresa

Stomatologická ordinace
Jeronýmova 27, České Budějovice

Umístění: Stomatologická ordinace Jiný

K panu doktorovi Dolanskému jsme chodili skoro celá rodina více než 25 let. Ke konci roku bohužel zavírá praxi. Vždy jsme byli velmi spokojeni. Zákroky byly vždy velmi ohleduplné, pan doktor dobře věděl do čeho se pustit a kdy je lepší nechat to na přírodě. Provedení bylo vždy perfektní. Nepotřeboval si hrát na "moderního" doktora. Nikdy jsme u něj nezažili, že by snad vymýšlel nadbytečné úkony. Z výše uvedeného vyplývala i velmi příznivá cena. Děkujeme. Rejdovi a Šartnerovi

Umístění: Stomatologická ordinace

K panu zubaři Dolanskému jsem chodila od dětství až do svých 29 let. Neměla jsem tedy žádné srovnání, jak má správně provedená práce zubaře vypadat. Jelikož teď bydlím v Praze, bylo už na čase najít si nového zubaře tady. Bohužel jsem zjistila, že mé zuby jsou v hrozném stavu, jak kdyby mi je nikdo nikdy nespravoval. Nová paní zubařka mi při první návštěvě udělala rentgen a zjistila, že mám spoustu sekundáních kazů, které lze objevit právě jen rentgenem. Ten mi pan Dolanský snad nikdy nedělal. Jeho preventivní kontroly trvaly tak 5 minut, zuby prolétl jen ledabyle a ani ne všechny. Celá návštěva se skládala jen z trapné rádoby poučné přednášky, jak se mám o zuby starat. Pan Dolanský je bohužel stará škola a nové praktiky mu nic neříkají. Při vrtání mi zub nikdy neumrtvil, nepoužívá kofferdam a automaticky mi dával jen amalgámové plomby. Spravení všech sekundárních kazů mě teď vyjde na tisíce. Určitě se tomu dalo předejít, kdyby pan Dolanský pracoval pořádně. Jsem moc ráda, že už k němu nebudu chodit.

Umístění: Stomatologická ordinace

Dnes jsem byl poprvé u pana doktora a byl jsem mile překvapen přístupem,rychlostí zákroku a taky cenou.Prostě vše na jedničku i sestra je super!Jsem rád že se mi podařilo najít zubaře aještě k tomu takového pohodáře.

Pan doktor vynikající .Ma rozsáhlé teoretické i praktické znalosti.Než přistoupí k práci tak všechno
náležite dopodrobna vysvětlí.Spolu se sestričkou perfektný tým.Vrele doporučuji. lehutovi

Chodím k němu již delší dobu , můj názor je , že dříve byl lepší.Ty přednášky , které jsou čím dál tím trapnější a mě začínají obtěžovat.Asi začnu koukat po jiném.

Ochotný, citlivý,prostě nejlepší.

Výborný zubař, nejlepší, jakého jsem měl. Odborník, který v žádném případě nevyužívá "převahy", kterou doktor nad pacientem v ordinaci má. Co je pro mě velmi důležité - nikdy jsem v čekárně nečekal déle než 10-15 min nad čas, kdy jsem byl objednán. Doporučuji!

Vdycky jsem se zubaře bál, pan doktor Dolanský mne to odnaučil, je super.

Vynikající a velmi erudovaný stomatolog,lepšího jsem zatím neměl. Rozsáhlé teoretické znalosti doprovázené perfektní praktickou prací. Mohu vřele doporučit.