MUDr.

Ladislav Čechura

Zubař

35 názorů +přidat

Zeptejte se Požádejte o spuštení online kalendáře

Adresy

 • Zubní ordinace

  Karlovarská 38
  30100 Plzeň, plzeňský

  Kontaktní údaje

  170
  Počet zobrazení profilu za posledních 30 dní

  1
  Počet žádostí o online kalendář za posledních 30 dní

  Je toto Váš profil?
  Napište nám

  Tento lékař zatím neumožňuje rezervovat návštěvy online pomocí Znamylekar.cz

  Uveďte svůj e-mail a my vám dáme vědět, až budete u tohoto lékaře moci rezervovat návštěvu online.

  Zdravotní pojišťovny a způsoby platby: Kreditní karta, Hotovost
 • Zubní ordinace

  Sokolovská 80
  32300 Plzeň, plzeňský

  Kontaktní údaje

Obdobní doktoři, u kterých se lze objednat

Názory pacientů

 • velmi dobrý

  Dobrý den. Také se podělim o zážitek trhání osmičky. Než jsme se dostavil k panu doktorovi, kterého mi doporučil Můj pan zubař měl jsem strach z trhání konkrétně z bolesti při zákroku. Při zákroku jsem chtěl lokální anestezii a vše šlo bez problémů a bez bolesti. Všem doporučuji a není se čeho bát :) Děkuji panu doktorovi Čechurovi a asistentum.

 • velmi dobrý

  Byla jsem na trhání osmiček a opravdu velmi profesionální jednání, skvělý přístup a v rámci možností "bezbolestné" trhání.

 • velmi dobrý

  Perfektně,bezbolestně spravený chrup.Nemám co dodat,jen takových zubních lékařů by mělo být co nejvíce.Opět se nebojím od srdce zasmát...

 • velmi dobrý

  Příjemný personál. Nabídky různých řešení konkrétních problémů a tudíž si máte možnost vybrat variantu. Informovanost o různých moderních metodách. Celkově mi připadá přístup zubařů pod vedením pana Čechury jako by jste měli zuby na celý život a né že by je zajímali jen peníze za odvedenou práci. Vybavení se nedá porovnat s předešlýma ordinacema ve kterých mi ošetřovali zuby. U předešlého lékaře jsem měl spíš pocit,že jsem vstoupil do poválečné doby. Práce zubařů u pana Čechury je moc hezky provedená.

 • velmi dobrý

  Chodím necelý rok k jeho podřízené dr.Kláře Benešové - a je to asi poprvé, co chodím rád k zubaři, i když jsem na ně měl vždycky štěstí. Byť působí lehce nepřístupně - asi to musí být. Ale ruce jí pozlatit. Mgr.Vyhnálek, pracující v nedaleké lékárně...

 • velmi dobrý

  Velice rád zde napíši hodnocení. Profesionální přístup, naprosto bezbolestné, moderní pracoviště s moderním vybavením. Veškerý personál je velice příjemný vstřícný. Se zaměstnankyní Mddr. K. Benešovou jsem velmi spokojen, kvalitní a vstřícný přístup. Mohu jen a jen doporučit. Elvin

 • velmi dobrý

  Naprostá spokojenost... profesionální přístup, naprosto bezbolestné, moderní pracoviště s moderním vybavením. Nejen Mudr. Čechura, ale také jeho zaměstnanec Mudr. Payma a nadšená jsem byla i ze zubního laboranta, který perfektně trefil umělé zuby... Jediné mínus je, že občas jsou trochu delší objednací termíny, ale to už tak bývá, když někde dělají něco pořádně... SN

 • velmi dobrý

  Opravdu špičkový zubař - dokáže to, co jen málokdo v republice (byl mi schopen ze zahnutého kořene zubu vyndat dva kovové fragmenty, které tam zalomila moje předchozí zubařka), a přitom si zachovává lidský přístup a ochotu vám do detailu vysvětlit, co vás čeká, a jaké jsou případné alternativy. Mohu ho všem jen doporučit!

 • velmi dobrý

  Pan doktor je úžasný specialista.Už se nebojím zubaře.Všem známým ho mohu jen doporučit při jakémkoli vážnějším problému.Skoro veškerý personál je velice příjemný,snad jen výjimku tvoří paní v přijímací kanceláři.Možná se jen pokaždé trefím na její horší den,který v dnešní uspěchané době někdy mívá každý.Těším se na další příjemnou návštěvu včetně už snad příjemné paní recepční.

 • velmi dobrý

  PAN DOKTOR ČECHURA JE ÚŽASNÝ SPECIALISTA A ODBORNÍK, KTERÝ MUSÍ OPRAVOVAT ZUBY, KTERÉ PAN DOKTOR RUDOLF JÁKL NEUMÍ UDĚLAT, AČKOLIV SE POVAŽUJE ZA ODBORNÍKA.

Zobrazit podobné lékaře: Martin Starý - zubař
Lékař, ke kterému se můžete objednat online