MUDr.

Ladislav Čechura

Zubař

36 názorů +přidat

Zeptejte se Požádejte o spuštení online kalendáře

Adresy

• Zubní ordinace

Karlovarská 38
    30100 Plzeň, plzeňský

Počet zobrazení profilu za posledních 30 dní

Je toto Váš profil?
    Napište nám

Tento lékař zatím neumožňuje rezervovat návštěvy online pomocí Znamylekar.cz

Zdravotní pojišťovny a způsoby platby: Kreditní karta, Hotovost
  • Zubní ordinace

Sokolovská 80
    32300 Plzeň, plzeňský

Obdobní doktoři, u kterých se lze objednat

• velmi dobrý

Byl jsem si nechat vyndat již třetí osmičku. Všechny mi vyndal pan doktor Payma. Má zlaté ruce i srdce! Je to špičkový zubař se skvělým lidským přístupem! Nikdy jsem lepšího zubaře nepoznal!!! Úplně všechno tam mají dokonalé !!! Od příjemného prostředí, přes špičkové vybavení až po fantastický přístup veškerého personálu! Smekám před všemi a děkuji za skvělou péči! Martin - Plzeň.

• velmi dobrý

Dobrý den. Také se podělim o zážitek trhání osmičky. Než jsme se dostavil k panu doktorovi, kterého mi doporučil Můj pan zubař měl jsem strach z trhání konkrétně z bolesti při zákroku. Při zákroku jsem chtěl lokální anestezii a vše šlo bez problémů a bez bolesti. Všem doporučuji a není se čeho bát :) Děkuji panu doktorovi Čechurovi a asistentum.

• velmi dobrý

Byla jsem na trhání osmiček a opravdu velmi profesionální jednání, skvělý přístup a v rámci možností "bezbolestné" trhání.

• velmi dobrý

Perfektně,bezbolestně spravený chrup.Nemám co dodat,jen takových zubních lékařů by mělo být co nejvíce.Opět se nebojím od srdce zasmát...

• velmi dobrý

Příjemný personál. Nabídky různých řešení konkrétních problémů a tudíž si máte možnost vybrat variantu. Informovanost o různých moderních metodách. Celkově mi připadá přístup zubařů pod vedením pana Čechury jako by jste měli zuby na celý život a né že by je zajímali jen peníze za odvedenou práci. Vybavení se nedá porovnat s předešlýma ordinacema ve kterých mi ošetřovali zuby. U předešlého lékaře jsem měl spíš pocit,že jsem vstoupil do poválečné doby. Práce zubařů u pana Čechury je moc hezky provedená.

• velmi dobrý

Chodím necelý rok k jeho podřízené dr.Kláře Benešové - a je to asi poprvé, co chodím rád k zubaři, i když jsem na ně měl vždycky štěstí. Byť působí lehce nepřístupně - asi to musí být. Ale ruce jí pozlatit. Mgr.Vyhnálek, pracující v nedaleké lékárně...

• velmi dobrý

Velice rád zde napíši hodnocení. Profesionální přístup, naprosto bezbolestné, moderní pracoviště s moderním vybavením. Veškerý personál je velice příjemný vstřícný. Se zaměstnankyní Mddr. K. Benešovou jsem velmi spokojen, kvalitní a vstřícný přístup. Mohu jen a jen doporučit. Elvin

• velmi dobrý

Naprostá spokojenost... profesionální přístup, naprosto bezbolestné, moderní pracoviště s moderním vybavením. Nejen Mudr. Čechura, ale také jeho zaměstnanec Mudr. Payma a nadšená jsem byla i ze zubního laboranta, který perfektně trefil umělé zuby... Jediné mínus je, že občas jsou trochu delší objednací termíny, ale to už tak bývá, když někde dělají něco pořádně... SN

• velmi dobrý

Opravdu špičkový zubař - dokáže to, co jen málokdo v republice (byl mi schopen ze zahnutého kořene zubu vyndat dva kovové fragmenty, které tam zalomila moje předchozí zubařka), a přitom si zachovává lidský přístup a ochotu vám do detailu vysvětlit, co vás čeká, a jaké jsou případné alternativy. Mohu ho všem jen doporučit!

• velmi dobrý

Pan doktor je úžasný specialista.Už se nebojím zubaře.Všem známým ho mohu jen doporučit při jakémkoli vážnějším problému.Skoro veškerý personál je velice příjemný,snad jen výjimku tvoří paní v přijímací kanceláři.Možná se jen pokaždé trefím na její horší den,který v dnešní uspěchané době někdy mívá každý.Těším se na další příjemnou návštěvu včetně už snad příjemné paní recepční.

Lékař, ke kterému se můžete objednat online