Adresy (2)

Zubní ordinace
Karlovarská 38, Plzeň

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí
Zubní ordinace
Sokolovská 80, Plzeň

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

39 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
E
Umístění: jiné místo Jiný

Pan doktor dovedl i ze zdevastovaneho chrupu vytvořit nový. Bez předsudků, moralizování.. Opravdový profesionál, včetně celého týmu kolem. Ať už mate kdokoliv jakýkoliv problém, zde jste na správném miste.

E
Umístění: Zubní ordinace Jiný

Pan doktor Čechura - zubařský odborník z nejzdatnějších: Co se zubů tkne, poradí si s každým, i nejzapeklitějším problémem - s přehledem a noblesou jemu vlastní.
Neudivuje též, že i jeho asistenční tým je vlídný a samozřejmě vzorně organizovaný.
Na základě vlastní zkušenosti nemohu jinak než ordinaci tohoto fenomenálního stomatologa doporučit.

K
Umístění: jiné místo Jiný

Velmi kvalitní péče, nová, příjemná ordinace, lékař svůj postup vysvětlí, vše komunikuje s pacientem. Pan doktor si vychoval dobré kolegy, kteří společně se sestřičkami a recepčními udržují vysoký standard. Podstoupil jsem několik implantátů a i přes vyšší ceny jsem maximálně spokojený.


Ověřený profil

Byl jsem si nechat vyndat již třetí osmičku. Všechny mi vyndal pan doktor Payma. Má zlaté ruce i srdce! Je to špičkový zubař se skvělým lidským přístupem! Nikdy jsem lepšího zubaře nepoznal!!! Úplně všechno tam mají dokonalé !!! Od příjemného prostředí, přes špičkové vybavení až po fantastický přístup veškerého personálu! Smekám před všemi a děkuji za skvělou péči! Martin - Plzeň.


P
Ověřený profil

Dobrý den. Také se podělim o zážitek trhání osmičky. Než jsme se dostavil k panu doktorovi, kterého mi doporučil Můj pan zubař měl jsem strach z trhání konkrétně z bolesti při zákroku. Při zákroku jsem chtěl lokální anestezii a vše šlo bez problémů a bez bolesti. Všem doporučuji a není se čeho bát :) Děkuji panu doktorovi Čechurovi a asistentum.


J
Ověřený profil

Perfektně,bezbolestně spravený chrup.Nemám co dodat,jen takových zubních lékařů by mělo být co nejvíce.Opět se nebojím od srdce zasmát...


M
Ověřený profil

Byla jsem na trhání osmiček a opravdu velmi profesionální jednání, skvělý přístup a v rámci možností "bezbolestné" trhání.


L
Ověřený profil

Příjemný personál. Nabídky různých řešení konkrétních problémů a tudíž si máte možnost vybrat variantu. Informovanost o různých moderních metodách. Celkově mi připadá přístup zubařů pod vedením pana Čechury jako by jste měli zuby na celý život a né že by je zajímali jen peníze za odvedenou práci. Vybavení se nedá porovnat s předešlýma ordinacema ve kterých mi ošetřovali zuby. U předešlého lékaře jsem měl spíš pocit,že jsem vstoupil do poválečné doby. Práce zubařů u pana Čechury je moc hezky provedená.


P
Ověřený profil

Chodím necelý rok k jeho podřízené dr.Kláře Benešové - a je to asi poprvé, co chodím rád k zubaři, i když jsem na ně měl vždycky štěstí. Byť působí lehce nepřístupně - asi to musí být. Ale ruce jí pozlatit.
Mgr.Vyhnálek, pracující v nedaleké lékárně...


E
Ověřený profil

Velice rád zde napíši hodnocení. Profesionální přístup, naprosto bezbolestné, moderní pracoviště s moderním vybavením. Veškerý personál je velice příjemný vstřícný. Se zaměstnankyní Mddr. K. Benešovou jsem velmi spokojen, kvalitní a vstřícný přístup. Mohu jen a jen doporučit.
Elvin


Došlo k chybě, zkuste to znovu