Bormed s.r.o., interní a revmatologie
Zalužanského 15/1192, Ostrava

Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

Jsem pacientkou dr.Bortlíka osm let. Je velmi lidský, pečlivý....citlivý k pacientovi...přijde mi, že je empatický a ke každému přistupuje individuálně. Někdo tady psal, že se dlouho čeká....to je pravda....všichni totiž chtějí k němu:)) ...čekání se vyplatí. Jestli hledáte doktora s individuálním přístupem a léčbou šitou na míru pro Vás, tak vřele doporučuji!!! Sestřičky taky supr..všechny!!!

Jsem pacientkou pana doktora Bortlíka od roku 1999 .Jsem velmi spokojená s jeho profesionálním a lidským přístupem.Vždy nasadí léčbu tak,aby pacient nebyl zatížen.Pokaždé si vyslechne co nás trápí a není vůbec nervozní a nepříjemný.Patří mu velké DĚKUJI.

Jsem již mnoho let pacientkou pana doktora Bortlíka je velice obětavý a svědomity,používá nejmodernější způsoby léčby revmatických nemoci.Vřele doporučují,jelikož mě skoro nechodící pacientku postavil na nohy a dnes běhám jako čiperka.

LEPŠÍHO INTERNISTU NEZNÁM,KTERÝ BY SE TAK STARAL A VĚNOVAL O NEMOCNÉ LIDI JAKO ON A TO UŽ JSEM MNĚLA 5 INTERNISTŮ NEMĚNILA BYCH.

je skvělý

DR Bortlík je jeden z nejlepších revmatologů, který má neobyčejně lidský přístup k nemocným. Provádí moderní léčbu a současně vždy přihlédne k názorům pacienta. Jím navržený způsob léčby je vždy příznivý vůči nemocnému a člověk nemá pocit, že ho zdržuje. Takových by mělo být více

Jsem pacientkou pana doktora Bortlíka 15.let.Jsem velmi spokojena s jeho profesionálním přístupem,odborností,vstřícnosti.Vždy se snaží pomoci a mám vždy pocit,že je tady pro pacienta připraven pomoci.Doporučuji.