Fibichova 27, Chrudim
Sam. ordinace PL - stomatologa (mapa)

Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR

Měla jsem zato, že když je zub stále v léčení se neplatí další 30,--Kč poplatek.Ne, že by to bylo pravidlem, ale alespoň ob jednu návštěvu asi dochází k omylu zřejmě.Nebo my pacienti to blbě chápeme, v tom případě se omlouvám.

NEJLEPČÍ

Co se týče cen zákroků nemohu posoudit, jelikož chodím jen na běžné prohlídky a nic specielního mi zatím naštěstí dělat nemusela, ale jako s lékařkou jsem s ní velmi spokojená. Má perfektní přístup k pacientům a vše velmi důkladně a do detailu vysvětlí. Mohu jen doporučit.

Pani doktorku mohu jen chválit a doporučit. Má výborný přístup k pacientům a stoprocentní odbornost.

dobrý odborník a velice příjemné jednání

Šikovná,milá,skvělý přístup k pacientům.Plně doporučuji.

Velmi příjemná paní doktorka. Jinak mám hrůzu ze zubaře, ale u ní je to jiné, má velmi hezký přístup k lidem.

NEJLEPČÍ

dobrý odborník a velice příjemné jednání

Šikovná,milá,skvělý přístup k pacientům.Plně doporučuji.