Praktický lékař pro dospělé
1. května 545, Polanka nad Odrou , Ostrava

Umístění: Praktický lékař pro dospělé Jiný

U paní doktorky jsme všichni z naší pětičlenné rodiny. Je pečlivá, starostlivá a vstřícná, vždycky vše proběhne v naprostém pořádku.

U
Umístění: Praktický lékař pro dospělé Jiný

Naprosto katastrofální po všech stránkách - lékařka bere až po telefonické domluvě - dovolat se absolutně nedá, nezvedají se tam telefony, dostat se tam nedostanete, protože jsou zamčení. Lékař neustále opouští ordinaci i před skončení ordinační doby a to už běžně mezi 10 a 11 hodinou.

Odbornik na správném místě. Na každého pacienta si udělá dostatek času, ochotně poradí, doporučí možnosti léčby, léku a případně odborné vyšetření u specialisty. Příjemná a ochotná ke všem, bez rozdílu pohlaví, věku a sociálního zazaření. Paní doktorko, děkuji, že jste.

Jsem velmi spokojen po všech stránkách. Prostě praktická lékařka tak, jak má být.

U paní doktorky jsme celá rodina. Je lidská a umí naslouchat. Moc si ji vážím. Umí poradit a mám u ní pocit, že pro nás dělá maximum, vyšle k odborníkovi, doporučí dobrou a účinnou prevenci. Vřele doporučuji.

Velmi příjemná paní doktorka, pečlivá, citlivá, s lidským přístupem, žádná arogance, žádná nadřazenost. Poradí, opravdu pomůže. Jednoznačně doporučuji.
Spokojená pacientka.

Milá, ochotná, připravená udělat pro pacienta vždy to nejlepší a opravdový odborník. Na každého pacienta si udělá čas a tohle bych viděla jako důvod čekacích dob na které si tu někteří pacienti stěžují (které nejsou podle mého názoru nikterak drastické). A pokud si každý přeje, aby si na něj udělal jeho lékař čas, věnoval se mu, důkladně vyšetřil a ne, aby ho jen odbyl - (člověk je poté za 5 minut venku), musí tentýž "luxus" dopřát i ostatním pacientům a tu chvilku si počkat. Mějte se všichni fajn a hlavně zdraví. A pokud Vás to zdravíčko opustí, s tím nejklidnějším srdcem zajděte k paní doktorce a ta Vám určitě pomůže. Vřele doporučuji. Spokojená pacientka.

U

Skoda ze oproti pocatecnim dnum naprosto oklestila oteviraci dobu, ale co uz.. lidsky pristup, snaha naslouchat a porozumet.. jen tak dal.

Je celkem fajn. Sice se mi zdá, že nemá nějak extra velké zkušenosti, ale je to dobrý praktický lékař - opravdu má zájem člověku pomoct. Když mě např. potřebovala poslat k nějakému specialistovi, tak ho dlouho vybírala a toho kterého mi nakonec doporučila byl opravdový odborník.

Doporučuji pani doktorku jelikož je příjemná a má lidský přístup.Trošku mi vadí její čekací doba,ale to je bohužel u mnoha lékařů stejné,ale jinak jsem rád že konečně v Polance jsou 2 lékaři,protože to bylo již zapotřebí dávno.