Nýřanská 15, Plzeň
Privátní zubní ordinace

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Zobrazit ostatní zubařů v okolí

K paní doktorce chodím já i celá rodina již roky. Vždy je, stejně jako sestřička, velmi milá, pečlivá a vše vysvětlí. Naprostá spokojenost.

Paní doktorka je milá, hodná a pečlivá, má citlivý přístup k dětem. Chodíme k ní celá rodina a všem komu jsem ji doporučila si ji nemohou vynachválit. "Kéž by takových lékařů bylo více!" Šrámková

Paní doktorka je skvělá,chodíme k ní celá rodina a jsme moc spokojeni,je super a sestřička také!!!!!!!

Pani lekarka leci zoubky nasich deti. S detmi se snazi navazat vztah, vysvetluje jim, co bude delat, co bude a nebude neprijemne a je velmi trpeliva. Jak bych si pral takovouto lekarku v detstvi.

Veliká spokojenost s paní doktorkou.Musím říct že i přesto, že jsem se zubařů bál, opravdu mne zbavila strachu a teď chodím k zubaři rád!Jinak je pečlivá,příjemná a vše perfektně popíše,vysvětlí a připraví pacienta na to, co bude dělat.Takže opravdu spokojenost.

Paní doktorka je perfektní, poznala jsem ji ještě když pracovala na Denisovo nábřeží a mile mi překvapila posláním pozvánky , když měnila místo svého působiště.Od té doby jsem nikdy nehledala jiného doktora, protože paní doktorka si vás svým přístupem opravdu získá. Velice milá, profesionální vystupování..vše vysvětlí a zbaví navždy strachu ze zubaře. Velice doporučuji.

paní doktorka i sestry jsou velmi příjemné, jsem velmi spokojená s její péčí vše vysvětlí ..

S paní doktorkou jsem velice spokojená,je milá a hlavně vše vysvětlí

Výborná a pečlivá při práci,vždy vše vysvětlí a hezky se chová k dětem .Má pěknou ordinaci,vkusně zařízenou.

Spokojenost