Kateřina Svojanovská, gynekolog Brno

MUDr. Kateřina Svojanovská

Gynekolog

Jiráskova 9, Brno
Gynfit s.r.o.

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Umístění: Gynfit s.r.o. Jiný

K paní doktorce jsem chodila roky, díky ní mi byla odalena i genetická vada srážlivosti krve. Když jsem byla těhotná-vše ok. Ale později, jen v rámci prohlídek mi každoroční placení registračnách poplatků (které prý ani není právnicky správné) zvedlo mandle. Registrační poplatky nejsou standardem, ale zde asi ano. Navíc mi nikdy nebylo jasné, proč se musí vlastně platit. Proces nespokojenosti už začíná nemožností se telefonicky objednat. Ani jednou se mi tam nepodařilo dovolat. Paní na recepci není vůbec

moc příjemná, jen zaplaťte poplatky, sedněte si a počkejte, až bude vyzváni. Paní doktorka je fajn, ale bohužel to kazí všechny ty věci kolem.

Umístění: Gynfit s.r.o. Jiný

K lékařce jsem se přihlásila na základě skvělých doporučení a byla jsem tak ráda, že jsem se tam mohla registrovat. Kéž by tak němela volno! Bohužel vše bylo špatně, nevím, zda jsem měla smůlu, nebo má lékařka nějaké osobní problémy, ale její chování bylo velmi nepříjemné, vyšetření bylo bolestivé, sestra na recepci jen odsekává. Mají strašně dlouhé objednací lhůty, nebylo možné se objednat na akutní ošetření dříve než za několik měsíců. Všechny negativní recenze paní doktorka velmi akutně odstraňuje. V těhotenství bych se jí nesvěřila. Jako by tam nešlo o zdraví pacientů ale o peníze. Jedna návštěva a stačilo! Teď musím čekat, než si budu moc najít nového lékaře, ale na recenze na internetu už opravdu nedám.

Umístění: Gynfit s.r.o. Jiný

Jak už zde bylo zmíněno k paní doktorce jsem chodila roky, vše bylo ok. V posledních letech si však nabrala spoustu pacientek. Dovolat se dá někdy ztěží, ale přes email fungují docela rychle. Předposlední navstevu jsem absolvovala s manželem, vše bylo ok v poslední chvilce před odchodem z ordinace se nám paní dr zmínila o těhotenském balíčku se slovy ať si to rozmyslíme. Balíček neobsahuje nic kromě ultrazvuku navíc. Paní dr řekla, že pojišťovna hradí pouze 3 a ona chce utz každou návštěvu. Při poslední návštěvě jsem čekala i přes objednávku přes dvě hodiny. Paní doktorka mě poslala hned si odložit udělala ultrazvuk, fotky (nic z toho se mnou nekonzultovala ani nezopakovala dopředu, že je to zpoplatněno, naposledy se o tom zmínila ne úplně jasně na návštěvě měsíc předtím). Přitom jsem necelý týden před vyšetřením u ní byla na velkém ultrazvuku takže jsem měla jak fotky tak výsledky z UTZ. Pak se mě ptala co ten těhotenský balíček co mi nabízela minule. Řekla jsem, že nebudu mít zájem načež mi řekla,že ten ultrazvuk co udělala už neni hrazený pojišťovnou a co s tím budeme dělat. Zaplatila jsem tedy utz individuálně plus fotky, které jsem nežâdala. Já přišla o pár stovek paní doktorka o pacientku. Odešla jsem k jinému lékaři, který mě vždy o všem informuje dopředu, vše mi pořádně vysvětlí a nenutí mi nesmyslný balíček utz a také mě přijímá v objednaném čase. Co se týká léčby souhlasím, že dokud se nejedná o nic problematického je to vše ok, ale při problémech je to horší. Doporučuji se řídit názory pacientek z poslední doby. Kolegyně, která byla taky těhotná od ní utekla jen dva tři měsíce přede mnou (dlouhé čekání, vyšetření v rámci minut, nepříjemné chování, neadekvátní řešení problémů).Před pár lety jsem k paní dr chodila ráda, ale v současnosti nemohu doporučit.

Umístění: Gynfit s.r.o. Pravidelná gynekologická péče

Gynfit už nikdy. Roky jsem byla pacientkou, ale jejich jednání je strašné. Dovolat se tam nejde, elektronické objednání není možné. Když jsem přišla osobně, paní se mě ani nezeptala co potřebuji a ignorovala mě, volala pacientky, zvedala zvesela telefony a já tak neměla šanci se objednat ani osobně. To je absolutní vrchol všeho. Doktorka je milá, ale nikdy jsem u ní nestrávila více, než 5 minut. Opakující se problémy neřeší, jen nasadí ATB. A nyní, když jsem potřebovala znovu akutně ošetřit, nejde to. Takže ne, nedoporučuji.

O
Umístění: Gynfit s.r.o. Vyšetření v těhotenství

Paní doktorka je milá, pokud nic nepotřebujete a pravidelně hradíte "příspěvek na chod ordinace" 200 kč ročně. (pracuji a jsem pojištěná u VZP). Ve chvíli, kdy jsem otěhotněla začalo přituhovat. Nejdříve mi 2x, ikdyž jsem jasně a slušně odmítla, vnucovala speciální těhotenský balíček za necelých 3000 Kč, ve kterém jsou prý "nadstandardn" ultrazvukové vyšetření, doprovod člena rodiny v ordinaci a určení pohlaví. Nejsem prvorodička a neměla jsem zkrátka o zbytečný tyátr kolem a fotky v každém týdnu zájem. V obou případech mě paní Mudr. Svojanovská nevybíravě upozorňovala na můj věk (36 let) a co všechno může dítě být, když si nezaplatím. Potřetí, když jsem odmítla zakoupit speciální balíček, řekla mi, že jen tak zdarma ultrazvuk při vyšetření nepoužije a jelikož nejsem teď ochotná jednorázově za něj zaplatit 350 Kč, vyšetří mě jen tak zvenčí. A jelikož teď ještě přece necítím pohyby, nevíme, jestli miminko není třeba mrtvé. Už se tam nikdy nevrátím. Nejsem cíťa, ale tohle už je od lékaře pře čáru!

Umístění: Gynfit s.r.o.

Jak je zde již mnohokrát zmíněno. Paní doktorka Svojanovská je skvělá, když nemáte žádné problémy. Já jsem jí důvěřovala skoro čtyři roky, kdy jsem do její ordinace docházela na pravidelné kontroly a často také pro rady, jak dále postupovat, když se stále nedařilo přirozené otěhotnění.

Mohla bych zde dlouze popisovat, kolik prášků, bylin a vitamínů mi bylo doporučeno a také kolikrát jsem si vyslechla, že mám být v klidu a jet na dovolenou. Nejzajímavější na mé zkušenosti s paní doktorkou je ale jeden fakt, kterému stále nějak nedokážu porozumět (a ona mi při konfrontaci žádné rozumné vysvětlení nepodala).

Minulý podzim mi našla na levém vaječníku endometriózní cystu a odeslala mě tedy na CAR na obilní trh, kde jsem nakonec podstoupila operaci. Z té mimo jiné vyplynulo, že NEMÁM pravý vaječník, že ho našli odumřelý a přirostlý někde k dutině břišní.
Upřímně, nerozuměla jsem tomu. Na pravidelné kontroly na gynekologii docházím už přes 12 let, se svou poslední doktorkou - MUDr. Svojanovskou aktivně poslední 3 roky řeším, že chci otěhotnět, tak jak je možné, že jsem takovou zásadní informaci nevěděla dřív? Proč když mi pravidelně dělá ultrazvuk a nikdy můj pravý vaječník neviděla (což po té přiznala), tak proč s tou informací nějak dále nepracuje? Znala třeba i výsledky mého měření bazální teploty, ze kterých bylo patrné, že ovulace nikdy nechodí každý měsíc, ale do e-mailu mi akorát napsala doporučení na další pilulky...

Druhý rok, co jsem u ní byla, jsem měla samovolný potrat, dle všeho tedy ještě tenkrát bylo možné, abych počala přirozenou cestou. O rok a půl později jsem se probudila v nemocnici s tím, že nemám pravý vaječník a že zjistili, že nemám průchozí ani levý vejcovod, takže jediná šance je umělé oplodnění.

Nemohu se ubránit myšlenkám, že kdybych hned od začátku našich snah o miminko dostala 100% lékařskou péči, která by nepřehlížela tak zásadní fakta, že jsem nemusela skončit na psychicky, fyzicky i finančně náročné léčbě na CARu.

K paní doktorce už tedy nechodím a nikomu bych ji nedoporučila.

Umístění: Gynfit s.r.o.

Paní doktorka je nesmírně ochotná, vše vysvětlí, na problémy se snaží nejprve nabízet přírodní léky. Za poplatek 200 Kč za rok jí můžete kontaktovat mailem s jakýmkoli dotazem, paní doktorka většinou ještě ten den večer odpoví! Péče v těhotenství velmi dobrá, vše ukáže, popíše. Vybavení ordinace výborné, čekárna krásná a sestřičky ochotné. Doporučuji!!

Lékařku jsem navštěvovala asi 4 roky s neustálým krvácením v průběhu cyklu. Hormonální léčba antikoncepcí všeho druhu proběhla u předchozích lékařů, zde nebyla žádná změna. 1 rok jsem brala norethisteron, který částečně krvácení utlumil, ale objevilo se špinění. Po vysazení norethisteronu mi byl doporučen sirup a popíjení bylinkových čajů,což jsem si už dávno naordinovala sama. Žádné vyšetření, odběr krve, testy na chlamydie proběhly až po mé žádosti s pozitivním výsledkem. Po léčbě antibiotiky opět žádná změna, byl mi doporučen opět norethisteron. Na podzim 2016 jsem přešla k nové lékařce, která mě po měsíčním přeléčení antibiotiky poslala na hysteroskopii pro odstranění polypu v děloze a na konizaci děložního čípku. Problém po několika letech vyřešen! Další gynekolog, který umí jen předepisovat a poradit při výběru antikoncepce. Nedoporučuju v případě vážných problémů!

Vzdy spokojenost,poradi,problemy vzdy vyresi.Ochotne odpovida i pres emailovou poradnu. Uz k pani doktorce chodim 6 let a nemenila bych

Vzdy prijmena a mila. Pri problemu poradi a vyresi. Prohlidky mi nejsou neprijemne, pani doktorka je velmi sikovna