Gynfit s.r.o.
Jiráskova 9, Brno

Umístění: Gynfit s.r.o. Jiný

Doktorka milá ale čekání dvě hodiny po tom co jsem měla být vyšetřena. Od doktorky žádná omluva nic. Ale platit a platit to ano.

Umístění: Gynfit s.r.o. Jiný

K paní Svojanovské jsem chodila čtyři roky. Dokud jsem neměla problém, zdála se paní doktorka spolehlivá. Opak je pravdou. Komplikace nastaly v těhotenství. Ve 34 tt. jsem zkončila na operaci přetočeného a cystického vaječníku.
Doktorku jsem od začátku těhotenstvi, na každé kontrole upozorňovala na ostrou bolest v podbřišku. Vždy mi bylo řečeno, že je to tím jak se zvětšuje děloha. Ve 28 tt. začala bolest vystřelovat až do zad, ale reakce doktorky byla pořád stejná, bez podrobnější kontroly. Bolest se stupňovala do takové míry, že jsem nebyla schopna pořádně sedět, ležet ani stát. Plakala bolestí a do ordinace mě musel partner skoro donést. Na to doktorka reagovala slovy "no některé ženy hodně bolí záda v těhotenství, zajděte si na fyzio". Ještě ten večer mě odvezla rychlá a šla jsem okamžitě na sál. NEDOPORUČUJI!!

Umístění: Gynfit s.r.o. Jiný

Chodila jsem k paní doktorce skoro patnáct let, vyšetření u paní doktorky vždy bezbolestné a má velmi příjemnou sestřičku. Vždy jsem přehlížela roční poplatky za "registraci" a e-mailovou poradnu, která ne vždy funguje (na dotazy paní doktorka někdy prostě ani neodpoví) a neustálá doporučení na koupi dražších vyšetření a různých preparátů u ní na recepci. Poslední návštěva mě však donutila si začít hledat jinou lékařku. Paní doktorka se na každé návštěvě vyptává, jestli a kdy budu plánovat miminko. To by samo o sobě nebyl takový problém. Ale při poslední návštěvě začala dávat, bez znalosti mé osobní situace, nevyžádaná doporučení a psychologické rady, které byly velmi nevhodné. Kdy a jestli vůbec bude mít žena dítě, je její osobní rozhodnutí a gynekoložce nepřísluší dávat v tomto ohledu doporučení jiné, než čistě medicínské.

Umístění: Gynfit s.r.o. Jiný

Paní doktorka byla vždy velmi milá a vstřícná, vše mi ochotně vysvětlila. Rozhodně ji mohu doporučit. Mrzí mě, že z důvodu stěhování jsem musela přejít na jinou kliniku, kde již tak osobní a ochotný přístup není. Paní doktorce moc děkuji.

Umístění: Gynfit s.r.o. Jiný

K MUDr. Svojanovské docházím pravidelně již 9 let a jsem spokojená. Paní doktorka je příjemná, nikdy jsem nezažila, že by měla špatnou náladu, mohu se na cokoliv zeptat, vysvětlí, poradí. Vyšetření je citlivé a paní doktorka se ptá, jestli to nebolí, a kdyby ano, ať se ozvu. V rámci e-mailové poradny reaguje ještě tentýž den. Péče během těhotenství byla skvělá (i bez zaplacení těhotenského balíčku). Objednávala jsem se letos v lednu na preventivní prohlídku prostřednictvím e-mailu a dostala jsem termín za 5 dní (a to jsem ještě psala, kdy mohu a nemohu). Jediné, s čím musí člověk počítat je to, že i když dojde na objednanou hodinu, bude na vyšetření 45-60 minut čekat, ale na to jsem si hold za ty roky zvykla a počítám s tím.

Umístění: Gynfit s.r.o. Jiný

Na paní doktorku mám takový neutrální až negativní názor. Vyšetření u ní bylo vždy raz dva hotové a ne zrovna příjemné, občas byly i slzy. Když byl místo dr. KS záskok, byla jsem s vyšetřením spokojená a vyšetření bylo důkladnější (včetně prohmatání prsou). Byla na mě moc "rychlá". I když už mi bylo přes 20 let, návštěva gynekologa pro mě byla docela stresující. Když jsem se chtěla poradit ohledně tělíska, KS mi řekla, že když tak "vyvádím" při běžném stěru, tak bych zavedení tělíska asi nevydržela. Z ordinace jsem odcházela vystresovaná. Navíc roční poplatek za "emailovou poradnu", když email max. využiju k objednání nebo receptu, se mi taky úplně nelíbí. Rozhodla jsem se přehlásit jinam. Těhotenství bych tu absolvovat nechtěla.

Umístění: Gynfit s.r.o. Jiný

Chodím jenom na preventivní prohlídky. A poslední dvě návštěvy byli úplně děsné! Byla jsem objednaná na určitou hodinu, přišla jsem včas. A čekala jsem asi půl hodiny než si mě vůbec někdo všimne. A pak další hodinu jsem čekala než mě paní doktorka vezme.
Pak úplně nechápu proč mám platit 300Kč každý rok? Chodím do ordinaci 1x ročně. Tím pádem se dá říct, že mám placenou návštěvu. Jako proč?!
A pak mě strašně vadí, že paní doktorka se furt snaží doporučit nějaké kouzelné prášky, které se dá koupit jenom u nich v ordinaci za strašně dobrou cenu. Což, ale není vůbec pravda. I v DM podobné vitaminy stojí tak 3x miň.
Bohužel, tentokrát to byla moje poslední návštěva teto ordinaci.

Umístění: Gynfit s.r.o. Jiný

K paní doktorce jsem chodila roky, díky ní mi byla odalena i genetická vada srážlivosti krve. Když jsem byla těhotná-vše ok. Ale později, jen v rámci prohlídek mi každoroční placení registračnách poplatků (které prý ani není právnicky správné) zvedlo mandle. Registrační poplatky nejsou standardem, ale zde asi ano. Navíc mi nikdy nebylo jasné, proč se musí vlastně platit. Proces nespokojenosti už začíná nemožností se telefonicky objednat. Ani jednou se mi tam nepodařilo dovolat. Paní na recepci není vůbec

moc příjemná, jen zaplaťte poplatky, sedněte si a počkejte, až bude vyzváni. Paní doktorka je fajn, ale bohužel to kazí všechny ty věci kolem.

Umístění: Gynfit s.r.o. Jiný

K lékařce jsem se přihlásila na základě skvělých doporučení a byla jsem tak ráda, že jsem se tam mohla registrovat. Kéž by tak němela volno! Bohužel vše bylo špatně, nevím, zda jsem měla smůlu, nebo má lékařka nějaké osobní problémy, ale její chování bylo velmi nepříjemné, vyšetření bylo bolestivé, sestra na recepci jen odsekává. Mají strašně dlouhé objednací lhůty, nebylo možné se objednat na akutní ošetření dříve než za několik měsíců. Všechny negativní recenze paní doktorka velmi akutně odstraňuje. V těhotenství bych se jí nesvěřila. Jako by tam nešlo o zdraví pacientů ale o peníze. Jedna návštěva a stačilo! Teď musím čekat, než si budu moc najít nového lékaře, ale na recenze na internetu už opravdu nedám.

Umístění: Gynfit s.r.o. Jiný

Jak už zde bylo zmíněno k paní doktorce jsem chodila roky, vše bylo ok. V posledních letech si však nabrala spoustu pacientek. Dovolat se dá někdy ztěží, ale přes email fungují docela rychle. Předposlední navstevu jsem absolvovala s manželem, vše bylo ok v poslední chvilce před odchodem z ordinace se nám paní dr zmínila o těhotenském balíčku se slovy ať si to rozmyslíme. Balíček neobsahuje nic kromě ultrazvuku navíc. Paní dr řekla, že pojišťovna hradí pouze 3 a ona chce utz každou návštěvu. Při poslední návštěvě jsem čekala i přes objednávku přes dvě hodiny. Paní doktorka mě poslala hned si odložit udělala ultrazvuk, fotky (nic z toho se mnou nekonzultovala ani nezopakovala dopředu, že je to zpoplatněno, naposledy se o tom zmínila ne úplně jasně na návštěvě měsíc předtím). Přitom jsem necelý týden před vyšetřením u ní byla na velkém ultrazvuku takže jsem měla jak fotky tak výsledky z UTZ. Pak se mě ptala co ten těhotenský balíček co mi nabízela minule. Řekla jsem, že nebudu mít zájem načež mi řekla,že ten ultrazvuk co udělala už neni hrazený pojišťovnou a co s tím budeme dělat. Zaplatila jsem tedy utz individuálně plus fotky, které jsem nežâdala. Já přišla o pár stovek paní doktorka o pacientku. Odešla jsem k jinému lékaři, který mě vždy o všem informuje dopředu, vše mi pořádně vysvětlí a nenutí mi nesmyslný balíček utz a také mě přijímá v objednaném čase. Co se týká léčby souhlasím, že dokud se nejedná o nic problematického je to vše ok, ale při problémech je to horší. Doporučuji se řídit názory pacientek z poslední doby. Kolegyně, která byla taky těhotná od ní utekla jen dva tři měsíce přede mnou (dlouhé čekání, vyšetření v rámci minut, nepříjemné chování, neadekvátní řešení problémů).Před pár lety jsem k paní dr chodila ráda, ale v současnosti nemohu doporučit.