MUDr. Kateřina Schellongová

Hradec Králové 1 adresa

Sam. ordinace PL - stomatologa
Březhradská 148, Hradec Králové

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

Paní doktorka Kateřina je špičkou ve svém oboru. Na návštěvu k ní se vždy těším. Je usměvavá, vstřícná a opravdu velice profesionální. Dřív když jsem jen slyšel slovo zubař, bál jsem se.. Dnes mi paní Kateřina dokonce trhala zub (osmičku) a bylo to naprosto perfektní ... Tímto jí děkuji a budu jí dále vřele doporučovat.:) Oldřich

Nejlepší lékař

nejlepsi stomatolog ktereho jsme kdy meli

Paní doktorka je nejlepší, milá, příjemná. Od doby, co chodím k ní, se vůbec nebojím ošetření. Vděčná dlouholetá pacientka Alena

nejlepší skvělá milá hodná příjemná prostě NEJ paní doktorka
Desenský Aleš

Můžu doporučit..chodí tam moji rodiče a moje rodina...vysvětlí a je milá...

Paní doktorka je nejlepší zubařka. je velice hodná a pečlivá. Chodíme k ní celá rodina. Fakt super, mohu jen a jen doporučit :o)

Šikovná, hodná, rychlá a pečlivá. Ondřej

Paní doktorka je pro mě a celou rodinu ta nejlepší.Od té doby co k ní chdíme,tak se nebojíme. Je moc milá ,jemná,příjemná a velice citlivá k pacientovi.I po odborné stránce je šikovná.

Je to první zubař, kde se nebojím. Předem vysvětlí co a jak, ale hlavně je vždy v pohodě a usměvavá.