Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 3 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

17 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
M
Umístění: jiné místo Jiný

Obrovský díky paní primářce za osobní, citlivý přístup a velkou úlevu při potížích dolní čelisti.
Děkuji.

J
Umístění: Soukromá klinika LOGO s.r.o. Jiný

Paní prim. K.Moráňová je naprosto skvělá, nejen že umí pomoci od bolesti, ale její přístup k pacientům je super. moc děkuji, zase mi dnes pomohla...opravdu děkuji

O
Ověřený profil
Umístění: Soukromá klinika LOGO s.r.o. Dlouholetá bolest zad

Naprostá spokojenost. Prvotní objednací termíny? Pokud je to opravdu akutní, lze domluvit i termín dřívější. Pozitivním výsledkem pro mě je, že mi paní primářka pomohla od bolesti zad a od léků. Děkuji

H
Ověřený profil

Paní primářka Moráňová mi během osmi měsíců dokázala odstranit silné bolesti zad, a tím i prudké migrény. Má dokonalý cit pro diagnózu, dokáže "naordinovat" skvělou skladbu rehabilitací. Dokonale rozumí lidskému tělu, nezařazuje pacienta mechnicky do automatických škatulek a navíc je nesmírně inteligentní, lidská a vstřícná dáma, která dokáže být citlivá ke svým pacientům - pacient je pro ni na prvním místě. Mnohokrát se mě přeptala na zdravotní stav i když mě jen náhodně potkala v budově kliniky, má pozitivní přístup a dává pacientovi víru v uzdravení. Jsem jí nesmírně vděčná za to, jak rychle a účinně mi pomohla a rozhodně ji každému doporučuji. DĚKUJI!

Ověřený profil

Paní doktorka hledí více na zájmy pojišťoven než klientů a tím ohrožuje jejich zdraví. Není ochotna předepsat požadované léky ani vyšetření, které vám jiní doktoři napíší bez problémů

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

Ověřený profil

Vynikající paní doktorka. Pomohla mne i mému synovi. Je to odborník na svém místě. Stejně tak chválím celou Soukromou kliniku LOGO, kde opravdu k pacientovi přistupují individuálně a jeho problémy řeší komplexně v rámci svých možností (neurologie, RHB, interna, ORL, fyzioterapie, logopedie, psychologie a psychiatrie). Takto kdyby fungovalo naše zdravotnictví všude, tak budu platit klidně vyšší zdr.pojištění, protože vím, že za něj obdržím vynikající služby jako na klinice LOGO ;-)

K
Ověřený profil

výborná doktorka, člověk na svém místě. stejně tak dobře musím ohodnotit i rehabitilace, které na klinice podstupuji. bohužel jak už bylo zmíněno, nevýhodou jsou delší čekací doby vzhledem k tomu, kolik má paní doktorka pacientů.

E
Ověřený profil

Osobní přístup s úctou a porozuměním k potížím,které pacient přináší.K odstranění potíží se "dívá" i za vyslovené potíže a řeší to nejdřív maximálně komplexnými vyšetřením na různych rovinách,aby dospěla k závěru ne jenom mechanickému a rychlému jak odstranit potíže.Přesně mi určila i nedostatek určitého minerálu, který naordinovala a pomohl k mému překvapení.Lékaři spíš ordinují léky, než pacienta nasměřují na vlastni zhodnocení přísunu minerálů,které můžou být i dost důležitou příčinou přetrvávajících bolestí.To bylo něco nového co paní primářka vnesla do mého života.Kdo skutečně potřebuje dobře vyšetřit příčiny opakujících se stejných potíží a přijít "na kloub" svým bolestem vřele doporučuji pani primářku.

A

Nevím, jestli se systém na klinice, kde působí paní doktorka Moráňová dá chválit. Zhruba tři měsíce čekáte, než se k ní dostanete na vyšetření a poté jsou objednací termíny na rehabilitaci tak dlouhé, že čekáte další dva měsíce, než je možné rehabilitaci zahájit. Takže mohu jen doporučit, pokud vás něco bolí,tak jako mě, již delší dobu, zvolte raději jiné zdravotnické zařízení.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

D

Je lékařka od ktere nikdy neodejdete bez toho aby vám pomohla. Je úžasne to vědet . Vždy si dovede poradit a při tom je milá a ochotná.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti