Praktická zubní lékařka
Tyršova 208, Čáslav

W

Nejlepší zubní lékařka,kterou jsem potkala. Neobyčejně lidský přístup. Hledá řešení,nikdy nic nezanedba. Jsem neskutečně šťastná,že mě i dceru převzala do své péče. Dojizdime až z Prahy. Sestřička též velmi příjemná. Děkuji

Moc doporučuji. Všechno vysvětlí, ukáže, má trpělivost i s dětmi. Bezva lékařka.

ujde to

Výborná lékařka, chodím k ní již 8 let, je velice pečlivá při ošetřování, a i když je vůči zubním lékařům či lékařkám určitá alergie- pacienti mají strach před ošetřením, já k ní chodím rád , bez obav z bolestivého ošetření. Pravidelně se sám hlásím na preventivníé prohlídku. Za svůj život jsem nechtěně vystřídal 10 až 12 zubních lékařů, a měl jsem i k několika dobrý vztah, ale tato paní doktorka je jednou z těch nejlepších lékařů a lékařek , kteří či které mne ošetřovali.

Jan Malátek, Čáslav

Můžu pochválit, chodím k ní už několit let a jsem spokojená.Vysvětlí, navrhne možnosti, pracuje pečlivě.Plomby drží dobře a že by vrzaly ? To jsem si teda nevšimla!

Vynikající lékařka, velmi pečlivá, nic nezanedbá. Všechno předem vysvětlí, ukáže Vám nástroje, kterými bude Vaše zuby ošetřovat a je to první zubař, u kterého mě vrtání skutečně nebolí.