Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna + 3 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

50 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
M
Umístění: Poliklinika Hrabůvka s.r.o. Jiný

Paní mudr Kamradova má velmi vstřícný přístup,jak s léčením tak i radou.Co se týká rady a přístupu k pacientům platí i pro skvělou zdravotní sestřičku.

I
Ověřený profil
Umístění: Poliklinika Hrabůvka s.r.o.

Dnes se mluví o tzv. kvalitních a nekvalittních službách, o takzvaném servisu. Co se týká "servisu" paní doktorky Kamrádové a její zdravotní sestry mohu hodnotit na výbornou, protože ten tzv. servis je téměř dokonalý. Obě jsou ochotné, sestřička velmi milá a usměvavá, paní doktorka velmi ochotná a profesně fundovaná. Vždy mi s mými neduhami pomohla a nic nezanedbala. Chodím do této ordinace s radostí a není to tak, že i dobře naladěná mysl léčí???

J
Ověřený profil

Pro svůj přístup k pacientům, pozitivitu, odbornost, vstřícnost, pečlivost, nasazení, si zaslouží jak paní doktorka, tak i její sestřička, to nejvyšší ohodnocení a velkou pochvalu. Ani v dnešní době to není samozřejmostí. Nebo snad, vůbec to není samozřejmostí.


Ověřený profil

Nejlepsi. Jsem velmi rada za jejich pristup. Jsou velmi hodne. Cokoliv clovek potrebuje s usmevem pomuzou a poradi. Navic sestricka si pamatuje jmena pacientu,klobouk dolu. Jsem rada,ze se o me staraji. :-)


Ověřený profil

Velmi si vážím paní doktorky Kamrádové. Její zájem o člověka, přístup a vstřícnost je pohlazením. Vždy mi pomohla a poradila, kdykoliv jsem její péči potřebovala. Také sestřička si zaslouží uznání, je moc hodná a ochotná. Za to jim oběma moc děkují. Věra Ostřížková


J
Ověřený profil

Mám s MUDr. Kamrádovou zcela opačnou zkušenost. Udělalo se mi nevolno a protože jsem byla blízko Polikliniky vyhledala jsem tuto ordinaci. Sestřička "zmalovaná" jako plakát, vlasy jako od holiče, mne okamžitě vyhodila s tím, že mám jít na pohotovost. Kde je tedy přísaha? Pomáhají, ale do hrobu. Na tu pohotovost jsem naštěstí dojela včas a lékař mne ošetřil bez mrknutí oka. Asi jsem v ruce nedržela správný "balíček", ale pouze kartičku pojištěnce.....!!


N

Hodnocení na zastupující lékařku Zapletalíkovou.Uráží a zesměšňuje pacienty,je arogantní a neprofesionální!!!Za 40 let praxe se nenaučila chovat k pacientovi , ani ho léčit!!!!!! Ať jde krmit ptáky do parku a čím??,to ji určitě poradí její skvělá sestra Pešková!!!


Ž
Ověřený profil

Velice dobra přijemna.


Skvělý přístup sestřičky i paní doktorky!!
```
Hodnocení bylo změněno na "Doporučuji". Důvod: Obsah komentáře je příliš strohý na nejvyšší hodnocení.
```


Velmi dobrý lékař


Došlo k chybě, zkuste to znovu