Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

O mně

Nabídka komplexní péče a služeb v oboru stomatologie a dentální hygieny, bělení zubů či aplikace šperků.
I Vaše zuby mohou být zdravější a krásnější!

10 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Z
Ověřený profil

Vynikající přístup k pacientům. Příjemné prostředí, profesionalita a osobní přístup k pacientovi. Mohu jen doporučit s povzdechem "kdyby se takhle chovali všichni zubaři". Děkuji za ošetření.

Ověřený profil

Velice profesionální přístup,téměř bezbolestné zákroky s vynikajícími léčebnými výsledky.Takových odborníku,je velmi málo.

Přijemné prostředí,profesionální přístup.Už nemám strach z vrtání...Paní doktorka mě ho zbavila.


Super p. doktorka. Vždy jsem měl strach jit k zubaři ale od te doby co chodim k MUDr. Klemove je to opravdu pohoda. Cisteni kanalku a jine narocne zakroky necitim a jsem maximalne spokojen i s pristupem k pacientovi. Karel R.


Výborná paní doktorka, všem doporučuji. Nemám výhrad a to už jsem prošla mnohými ordinacemi. Celá naše rodina ji navštěvuje a musím napsat je a jen chválu. Děkuji


E

Vždy, když jsem měla jít k zubaři, už týden před tím jsem se bála co mě tam čeká, přestože jsem nikdy žádné problémy neměla, ale byl to nepříjemný pocit a na preventivní kontrolu jsem šla tak 1x za 5 let. Ale od té doby co chodím k paní doktorce Klemové, nemám vůbec strach, přestože ona byla vůbec první zubař, který mi vrtal zub. Je výborná


P

Několik let trpím parodontosou, ale žádný lékař mi doposud nedokázal poradit ani pomoci. Teprve p. doktorka a samozřejmě i den. hygienistka p. Moravcová začaly můj problém řešit. Díky svému profesionálnímu přístupu si získaly celou naši rodinu a mnoho lékařů by se od nich mohlo učit. Všem doporučuji a děkuji


F

Velice dobrá doktorka s perfektním přístupem a ochotou pomoci pacientovi a co nejlépe vyřešit problém,který lidi mají.


K

Slečna doktorka je výborná nejen jako lékař, ale především je to skvělý člověk. Svým přístupem si získala celou naši rodinu. Již nikdo z nás nemá strach ze stomatologa, ale díky její osvětě se naopak díváme na stomatologickou ordinaci, jako na místo, odkud se dá odcházet s úsměvem. Takže děkuji slečně doktorce a paní sestřičce za skvělý přístup.


L

Perfektní paní doktorka,perfektní přístup k pacientovi,je moc milá jako člověk,velice profesionální,i když pocházím z Jihlavy,velice rád k ní dojíždím do Chrudimy.Velice doporučuji..


Došlo k chybě, zkuste to znovu