Praktický lékař pro dospělé
Koněvova 110, Ostrava

Umístění: Praktický lékař pro dospělé Jiný

Bydlela jsem v Hermanicich a pani doktorka je vyjimecna pristup k pacientum profesional je uzasna chtela bych se vratit peci stoprocentni jsem mela a ted nemam postradam jeji peci, hodne stesti pani doktorce Pacient Zdenka

Umístění: Praktický lékař pro dospělé

Přistěhovali jsme se do Heřmanic před 8 léty a změnili lékaře k mudr Vontrobové.Doktorka jedná tak,že se cítíte jak "doma",vše vysvětlí naprosto v klidu bez náznaku nadřazenosti(jak je to u jiných lékařů skoro pravidlem).Navíc sestřička je téhož "ražení".Návštěva u ordinace je příjemná a nestresující.Není co dodat.
Petr a Naty

Respektuji názory ostatních, přesto mne tato doktorka zklamala. Zjistila jsem totiž, že mě raději "napajcuje" předepsanými léky, místo aby mne doporučila k jinému specialistovi. K tomu jsem se nakonec odhodlala sama a nestačila jsem se divit! Ono je totiž občas nutné problém řešit a nebo pacienta poslat k jinému lékaři, než mu cpát masti a léky!

Naše paní doktorka je nejlepší, máme ji moc rádi. Její empatie, profesionalita a lidský přístup je příkladný. Jsem moc ráda, že mohu patřit mezi její dlouhodobé a stálé pacienty. Také sestřička je super.

Marie Červeňáková

Skvělá Paní doktorka,vřele doporučuji všem,lidský přístup provázený opravdovou profesionalitou :-)

Paní doktorka má vždy dobrou náladu, je ochotná, empatická - což u tohoto povolání není vždy pravidlem, odborně na výši, mohu jenom chválit.

Paní Doktorka je skvělá. Vždy vše vysvětlí bez složitých latinských názvů, nic nepodcení, je milá, přátelská, bezproblémová. Skvěle sehraná se svou zdravotní sestrou, která je také fajn.

S paní doktorkou je bezproblemová domluva vše vysvětlí a je velice poctivá

bezproblémový kontakt, jasné vysvětlení všeho,věcné a praktické,odborně na vysoké úrovni,celkový velmi dobrý přehled lékařky i o sociálních záležitostech, které se zdravotní péčí souvisí.

Doporučuji

Bez problému dobrá domluva