Praktický lékař stomatolog
Selské náměstí 39, Olomouc

Komentář k hodnocení K pani doktorce chodim mnoho roku a ji vdecim za zachranu zbyvajicich zubu.Diky ni jeste nemam vyndavaci,na ktere uz pred 20ti lety diky jinym dr.(ale i moji vinou)temer doslo.Vzdycky jsem se "zubaru"bala,ale k pi.Īr

Paní doktorka byla moc příjemná, ale bohužel nebo vlastně bohudík už k ní nechodím. Díky ní jsem měla v zubech 8 neléčených kazů, které nebyly na první pohled vidět. Můj nový stomatolog mi hned při 1. návštěvě udělal rentgen a mě málem křísili, když jsem zjistila, v jakém stavu jsou mé zuby. A to jsem o ně pěčovala pryvidelně 2 krát denně a na preventivní prohlídky chodila 2 krát ročně. Paní doktorka si vždy jen chtěla povídat a pokaždé jsem odcházela s tím, že je vše v naprostém pořádku. Půl roku jsem potom chodila denně k zubaři a rok nevěděla, jaký je to pocit, když Vás zuby nebolí. Neříkám, že je to špatný lékař, ale já jsem s ní bohužel spokojená nebyla.

Jen jednou jsem měla tak skvělého zubaře jako je paní doktorka. Z důvodu stěhování, jsem musela ale měnit. Proto jsem velice ráda, že jsem narazila právě na tuto paní doktorku. Jak se již někdo zmiňoval předemnou, opravdu paní doktorka si velice pamatuje. Není jak ( bohužel) většina doktorů, kterým musíte pořád něco opakovat. Kromě toho je opravdu nejlepší ve své práci. Každý zákrok trochu zabolí, ale u této paní doktorky opravdu jen TROCHU. Je velice hodná, příjemná. Chodí k ní všichni mojí známí, rodina atd. Dokonce i má dcera neví, co je to strach ze zubaře. Obzvláště doporučuji pro děti. Prostě skvělá.

musím souhlasit....paní doktorka i sestřička jsou velmi příjemné a šikovné

Strach ze zubaře? Je obvyklý, ale ne v případě olomoucké paní doktorky Karly Odstrčilové.
Pozitivně vás naladí už příchod do její ordinace: míjíte krásně upravenou zahrádku, do níž vedou i francouzská okna její ordinace i vkusně zařízené čekárny. Systém objednávek dopředu zaručuje, že se dlouho nečeká; milá a skromná sestřička rychle vyřizuje všechny formality a pokyny paní doktorky. Ta za léta praxe zná zubní problémy všech svých pacientů,
vlídně s nimi hovoří i během stomatologických ošetření, takže člověk se ani nenaděje a
"výkon" téměř bezbolestný je u konce. A o tom, že je skvělou odbornicí na svém místě, nikdo nepochybuje. Kéž by takových bylo více!