Praktický lékař pro dospělé
Stará cesta 83, Frýdek-Místek

Umístění: Praktický lékař pro dospělé Jiný

Tak prý nemocní pacienti nepatří rozhodně do ordinace k lékaři! Nemocní pacienti jsou ordinováni POUZE A JEN skrze telefonickou konzultaci. Myslím, že paní doktorka se trochu minula povoláním, když ji nemocný pacient vlastně jako obtěžuje. No nic hledám jiného lékaře a pokud chcete kvalitní lékařskou péči, tak tuto paní doktorku opravdu nedoporučuji. Velice nepříjemná byla mimo to vše i sestra, ta mě doslova seřvala ještě mezi dveřmi, že jak si můžu dovolit přijít tam nemocná - tak vážení lékař je od toho aby léčil pacienty, ale to v této ordinaci evidentně nechápou.

Umístění: Praktický lékař pro dospělé Jiný

U paní doktorky jsem již celkem dlouho a nemám žádné špatné zkušenosti. Paní Chlopčíková je lékař na svém místě s profesionálním i lidským přístupem k pacientům.

Umístění: Praktický lékař pro dospělé Jiný

Paní doktorka mě odmítla vyšetřit, protože nemám udělaný PCR test i když jsem akutně potřebovala lékařské vyšetření.

Umístění: Praktický lékař pro dospělé Jiný

Opravdu lituji veškeré pacienty, kteří jsou stále v péči této doktorky. Paní doktorka by měla nechávat posouzení stavu na odborníky, neříkat nikomu svůj názor, vypsat žádanku, napsat nemocenskou...to je vše. Její léčba je kolikrát mylná a špatná. Jako lékař neví, že se očkují plané neštovice i v dospělosti a nebo že si člověk může nechat otestovat v laboratoři přítomné protilátky na ně. Na to mi paní doktorka řekla, že to zjištění protilátek v krvi bude stát jako samotné očkování. Ale protilátky mě stály min 10x méně.
Nejhorší zážitek byl, když jsem byla z důvodu problémů u paní doktorky a ona neřešila mé problémy a poslala mě těsně před porodem domů, s tím, že v pátek by mě už stejně nikdo nevyšetřil. Tak když mi bude zle i o víkendu, ať si skočím do nemocnice. No skončila jsem tam ještě ve zmiňovaný pátek. Na hellp syndrom, který může být ohrožením na životě pro matku i dítě. Myslím, že ve městě je daleko víc lepších praktických lékařů.

Umístění: Praktický lékař pro dospělé

Paní doktorka je velmi milá a ochotná. Stará se dobře, problémy vždy řeší rychle, vyptává se a jde vidět, že se zajímá. Na 9 měsíců jsem musela přejít k jiné z důvodu stěhování, a to mě naučilo, že lékaři mohou být opravdu rozdílní, k mé smůle jsem narazila na arogantní, neochotnou lékařku, která neřešila mé zdravotní problémy, nezajímal ji posudek od jiného odborníka. Jsem ráda, že jsem zpět u paní MUDr. Chlopčíkové, opět se cítím být v dobrých rukách.

Paní Chlopčíkové by měl být lékařskou komorou odebrán diplom. S chováním jaké předvádí doktorka Chlopčíková jsem se ještě nikdy nesetkal neuvěřitelně arogantní člověk z jejího vystupování jsem měl velice rozporuplné pocity. Jednou byla milá a příjemná a dva dny později na kontrole protivná, nepříjemná a převládala její arogance. Ale co je nejhorší že pacienty bere jako kusy, ne jako lidi. Vyskytl se u mě problém kolaps náhlá ztráta vědomí přišel jsem za paní "doktorkou" ta ze mě udělala alkoholika, protože jsem měl v krvi trochu alkoholu, můj stav se cca po půl roku opakoval tento krát za naprosté střízlivosti paní "doktorka" tentokrát ze mě udělala hypochondra. Po jejím druhém výstupu mi došla trpělivost a přešel jsem k jinému lékaři. Ten mě okamžitě poslal na několik vyšetření, kde se zjistilo že mám asystolii srdce. Momentálně alkoholik a hypochondr podle paní doktorky je po operaci a má kardiostimulátor.

Už jsem u jiné lékařky, z paní doktorky mám rozporuplné pocity, někdy byla v pohodě, ale někdy se chovala hodně arogantně, když mě měla vyšetřit, vždy utrousila něco na mé tetování. (je mi 30) Nesedla mi. Sestřička většinou fúrie.

Výborná lékařka, nedovedu si představit , že bych měl jinou, dá se s ní komunikovat jako s kamarádem....

Jedná se profeionální lékařku s dobrým přístupem k pacientům. Mohu ji hodnotit ze své zkušenoti jako velmi dobrou

Silně nedoporučuji. Paní doktorka je hodná, ale to je vše. Přítelkyně za ní přišla s jasnou diagnózou (já měl to samé, ona to odemne chytla), donesla jí i mojí zprávu. Paní doktorka se na tu zprávu ale ani nechtěla podívat a začala se vyptávat, jestli nemáme doma blechy, pak jí nenapsala žádné léky, jen doporučila nějaké vitamíny. Přítelkyně po třech dnech zvrací a je jí zle. Zítra ji vezmu k jinému lékaři. (Jen doplním že sestra je strašná fůrie.)