Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Stará cesta 83, Frýdek-Místek
Praktický lékař pro dospělé

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
T
Umístění: Praktický lékař pro dospělé Jiný

U paní doktorky jsem již celkem dlouho a nemám žádné špatné zkušenosti. Paní Chlopčíková je lékař na svém místě s profesionálním i lidským přístupem k pacientům.

N
Umístění: Praktický lékař pro dospělé Jiný

Paní doktorka mě odmítla vyšetřit, protože nemám udělaný PCR test i když jsem akutně potřebovala lékařské vyšetření.

K
Ověřeny pacient
Umístění: Praktický lékař pro dospělé Jiný

Opravdu lituji veškeré pacienty, kteří jsou stále v péči této doktorky. Paní doktorka by měla nechávat posouzení stavu na odborníky, neříkat nikomu svůj názor, vypsat žádanku, napsat nemocenskou...to je vše. Její léčba je kolikrát mylná a špatná. Jako lékař neví, že se očkují plané neštovice i v dospělosti a nebo že si člověk může nechat otestovat v laboratoři přítomné protilátky na ně. Na to mi paní doktorka řekla, že to zjištění protilátek v krvi bude stát jako samotné očkování. Ale protilátky mě stály min 10x méně.
Nejhorší zážitek byl, když jsem byla z důvodu problémů u paní doktorky a ona neřešila mé problémy a poslala mě těsně před porodem domů, s tím, že v pátek by mě už stejně nikdo nevyšetřil. Tak když mi bude zle i o víkendu, ať si skočím do nemocnice. No skončila jsem tam ještě ve zmiňovaný pátek. Na hellp syndrom, který může být ohrožením na životě pro matku i dítě. Myslím, že ve městě je daleko víc lepších praktických lékařů.

N
Ověřeny pacient
Umístění: Praktický lékař pro dospělé

Paní doktorka je velmi milá a ochotná. Stará se dobře, problémy vždy řeší rychle, vyptává se a jde vidět, že se zajímá. Na 9 měsíců jsem musela přejít k jiné z důvodu stěhování, a to mě naučilo, že lékaři mohou být opravdu rozdílní, k mé smůle jsem narazila na arogantní, neochotnou lékařku, která neřešila mé zdravotní problémy, nezajímal ji posudek od jiného odborníka. Jsem ráda, že jsem zpět u paní MUDr. Chlopčíkové, opět se cítím být v dobrých rukách.

S
Ověřeny pacient

Paní Chlopčíkové by měl být lékařskou komorou odebrán diplom. S chováním jaké předvádí doktorka Chlopčíková jsem se ještě nikdy nesetkal neuvěřitelně arogantní člověk z jejího vystupování jsem měl velice rozporuplné pocity. Jednou byla milá a příjemná a dva dny později na kontrole protivná, nepříjemná a převládala její arogance. Ale co je nejhorší že pacienty bere jako kusy, ne jako lidi. Vyskytl se u mě problém kolaps náhlá ztráta vědomí přišel jsem za paní "doktorkou" ta ze mě udělala alkoholika, protože jsem měl v krvi trochu alkoholu, můj stav se cca po půl roku opakoval tento krát za naprosté střízlivosti paní "doktorka" tentokrát ze mě udělala hypochondra. Po jejím druhém výstupu mi došla trpělivost a přešel jsem k jinému lékaři. Ten mě okamžitě poslal na několik vyšetření, kde se zjistilo že mám asystolii srdce. Momentálně alkoholik a hypochondr podle paní doktorky je po operaci a má kardiostimulátor.

T
Ověřeny pacient

Už jsem u jiné lékařky, z paní doktorky mám rozporuplné pocity, někdy byla v pohodě, ale někdy se chovala hodně arogantně, když mě měla vyšetřit, vždy utrousila něco na mé tetování. (je mi 30) Nesedla mi. Sestřička většinou fúrie.

M
Ověřeny pacient

Výborná lékařka, nedovedu si představit , že bych měl jinou, dá se s ní komunikovat jako s kamarádem....

P
Ověřeny pacient

Jedná se profeionální lékařku s dobrým přístupem k pacientům. Mohu ji hodnotit ze své zkušenoti jako velmi dobrou

P
Ověřeny pacient

Silně nedoporučuji. Paní doktorka je hodná, ale to je vše. Přítelkyně za ní přišla s jasnou diagnózou (já měl to samé, ona to odemne chytla), donesla jí i mojí zprávu. Paní doktorka se na tu zprávu ale ani nechtěla podívat a začala se vyptávat, jestli nemáme doma blechy, pak jí nenapsala žádné léky, jen doporučila nějaké vitamíny. Přítelkyně po třech dnech zvrací a je jí zle. Zítra ji vezmu k jinému lékaři. (Jen doplním že sestra je strašná fůrie.)

M

Paní Karla Chlopčíková je arogantní, nevyrovnaná, nesympatická, psychicky labilní osoba. Nejspíš to bude mít co do činění s jejím osobním životem. Vzhledem k tomu, že nedůvěřuji ani jejím lékařským metodám, jsem po jejím vyšetření šla rovnou na ORL, kde mi diagnostikovali zánět dutin. Dle paní doktorky jsem ale byla v pořádku a neměla jsem jí zdržovat od práce. Již jsem změnila lékaře. Nedoporučuji!

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti