Ord. lékaře specialisty - pediatrie
Tylova 16, Litoměřice

Paní doktorka je opravdu profesionál na svém místě :-) Lékařka s velkým L, vyslechne, poradí , chodím k ní již minimálně 5 let a neměnil bych za nikoho jiného . Dokáže povzbudit , a je velice pečlivá ve vyšetřeních ! Kéž by byli všichni takový ...

MUDr.Barková Karla pracuje na rehmatologii a na dětským oddělením Litoměřice.Je velmi obětavá svědomitá ve svéch oborech.K pani MUDr.Barkové Karle docházím 4 rokem na rehmatologii.Svou práci vykonává svědomitě.Vřele doporučuji MUDr.Barkovou Karlu každému pacientovi s nemocama rehmtickýma potížama a maminkám s dětma.

MUDr. Karla Barková je NEJLEPŠÍ dokrotka jakou jsem kdy poznala. Ve všech směrech.

Profesionální přístup, vše vysvětlí, rozhodně nemáte nikdy pocit, že svými otázkami obtěžujete či zdržujete. Velmi pečlivá ve vyšetřeních. Zde je vidět přesně to, co mnohým jiným lékařům chybí, že má svou práci opravdu ráda a dělá jí s velkým zájmem.

Pani doktorka je supr zenska dokonce k ni dojizdim z jineho mesta.Jedine co me mrzi je to,ze jsem vetsinou objednana na 15.h.a v cekarne se dozvite,ze na tuto hodinu jsou objednani vsichni a tak se vam muze stat,ze prijdete na radu az pred pul sestou jako ja.Pro pacienta ale dela maximum.

K paní doktorce chodím se synem na revmatologii,paní doktorka je velmi milá,vše výborně vysvětlí.Mohu ji vřele doporučit,jediné minus jsou dlouhé termíny objednání,ale je to vyrovnáno tím,že jsou všichni velmi příjemní.

C

U paní doktorky jsem vedena již řadu let. Také bych ji nevyměnila za jiného lékaře. Je to opravdu lékařka na svém místě, odbornice, milá velice příjemná.
Po dlouhé čekací době, je to jako pohlazení na duši, že někomu záleží na vašem zdraví.

Doporučuji,skvělá lékařka.

u doktorky barkové jsem byla jednou a přirostla mi k srdci.mluvila semnou jako by mě znala spoustu let.je opravdu taková lidská..jediná moje špatná zkušenost je odběr krve od sestřičky.dva dny me bolela ruka a od té doby se jakýchkoli odběrům vyhýbám..ale je pravda že já jsem na tohle cíťa:))

Velmi vstřícná, ochotná, lepší neznám. Léčí celkově. Je to lékařka s velkým L, takových by mělo být víc.