Karin Řeháková, psycholog Praha

Bc. Karin Řeháková

Psycholog

Dbejte o své zdraví

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Thámova 30/116, Praha 8, Praha 8, Praha

Psychoterapie, poradenství, arteterapie, skupinová terapie,koučing • 600 Kč

Rodinná arteterapie • od 900 kč

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

Psychoterapie, poradenství, arteterapie, skupinová terapie,koučing • 600 Kč

Rodinná arteterapie • od 900 kč

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

Nabízím individuální a skupinovou psychoterapii, rodinnou a individuální arteterapii, poradenství, koučink a semináře zaměřené na osobní rozvoj a rel...

• Stres
  • Úzkostné stavy
  • Partnerské problémy

Psychoterapie, poradenství, arteterapie, skupinová terapie,koučing

Thámova 30/116, Praha 8, Praha

od 900 kč

U nemocnice,

od 900 kč

Poradna - psychoterapie, VFN Vinohrady Praha, Neurologická klinika

Velmi dobrá, inteligentní a zkušená psycholožka, pozitivní zkušenost, empatická a vstřícná. Doporučuji, Klára K

Na pani Rehakovou jsem dostala doporuceni od sve zname a spokojenost mohu jen potvrdit. Ocenuji jeji lidsky a soucasne erudovany pristup. Diky spolupraci s ni je muj zivot i komunikace s okolim o mnoho kvalitnejsi, pokroky jsou znat kazdy tyden.

K paní Karin Řehákové jsem začala pravidelně (jednou týdně) docházet před rokem po celkovém psychickém a fyzickém zhroucení. Díky psychoterapii jsem začala postupně odkrývat všechno, co se v mém životě přihodilo a jen díky paní Karin a jejímu přístupu jsem měla odvahu a sílu to přijmout a dál se tím trápit co nejmíň. Teď už docházím jen jednou za měsíc a stále se učím včas si uvědomit, co ve svém životě chci a co nechci. Paní Karin pracuje velmi intuitivně, ale zodpovědně - s "nohama na zemi". Na základě své zkušenosti jsem paní Karin Řehákovou doporučila svým známým, kteří řeší partnerské vztahy a vřele doporučuji všem, kdo hledáte kvalitní psychoterapii. Kristina m

Pani Karin je velmi profesionalni, ale zaroven lidska a empaticka. Opravdu mi pomohla a jsem rada, ze i nadale pomáhá. Kateřina

• Stres
  • Úzkostné stavy