Thámova 30/116, Praha 8, Praha 8, Praha

Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku

Arteterapie • 1 200 Kč

Psychoterapie, poradenství, koučing • Od 1 200 Kč

Rodinná a párová terapie/arteterapie • Od 1 500 Kč +1 Více

Skupinová psychoterapie

Zobrazit ostatní profily psychoterapeutů v okolí

U Vinohradské nemocnice, Praha

Psychoterapie, poradenství, arteterapie, skupinová terapie,koučing

Rodinná arteterapie

Zobrazit ostatní profily psychoterapeutů v okolí

1 200 Kč

Od 1 200 Kč

Od 1 500 Kč

Psychoterapie - poradna

Nabízím individuální a skupinovou psychoterapii, rodinnou a individuální arteterapii, poradenství, koučink a semináře zaměřené na osobní rozvoj a rel...

Léčené nemoci

• Stres
  • Úzkostné stavy
  • Partnerské problémy
Zobrazit všechny léčené nemoci

Umístění: Poradna - psychoterapie, VFN Vinohrady Praha, Neurologická klinika Jiný

Je tak dobrá za kolik si ji zaplatíte,snazila se pomáhat pacientům s RS ale jak ji odrizli od financí tak si pacienty vybírá a opravdu se nesnaží pomoct každému

Umístění: Psychoterapie - poradna Psychoterapie, poradenství, koučing

Karin je skvělá, empatická terapeutka. Jsem šťastná, že jsem ji poznala. Pomáhá mi ve všech situacích mého života s RS.

Umístění: Psychoterapie - poradna Psychoterapie, poradenství, koučing

Paní Řehákovou jsem zvolil po poslechu jednoho podkastu, kde se mi moc líbil její přístup. Chodím k ní více než rok. Pomohla mi se vyrovnat s rozvodem. V současné době k ní dochazím cca 1x měsíčně. Vstřícně pohovoříme, je to jediná osoba, které můžu svěřít uplně vše. Vřele doporujučuji.

Umístění: Poradna - psychoterapie, VFN Vinohrady Praha, Neurologická klinika psychoterapie, poradenství, arteterapie, skupinová terapie,koučing

Velmi doporučuji paní Karin E.
Úžasný, empatický člověk s otevřenou myslí, žena s velkým porozuměním a citem pro spravedlnost a vcítění se do druhého člověka.
Velmi si vážím toho, že mohu být právě její klientka, velice mi pomáhá terapie s ní a cítím se byt konečně víc, víc na cestě k sobě.
Děkuji za to.

Umístění: Psychoterapie - poradna Psychoterapie, poradenství, koučing

Jsem moc ráda, že mi kamarádka doporučila pani Řehákovou.Hned po prvním sezení, jsem poznala, že se nemusím bát svěřit a otevřít se.Pani Karin má lidský empatický přístup, který mi velmi vyhovuje.
Cítím se v její společnosti dobře a klidně.
Všem doporučuji.

Umístění: Psychoterapie - poradna Psychoterapie, poradenství, koučing

Paní Řeháková je skutečný odborník. Po roce společné práce se mi podařilo se téměř zbavit úzkostné poruchy, která se u mne rozvíjela přes 30 let.

Velmi dobrá, inteligentní a zkušená psycholožka, pozitivní zkušenost, empatická a vstřícná. Doporučuji, Klára K

Na pani Rehakovou jsem dostala doporuceni od sve zname a spokojenost mohu jen potvrdit. Ocenuji jeji lidsky a soucasne erudovany pristup. Diky spolupraci s ni je muj zivot i komunikace s okolim o mnoho kvalitnejsi, pokroky jsou znat kazdy tyden.

K paní Karin Řehákové jsem začala pravidelně (jednou týdně) docházet před rokem po celkovém psychickém a fyzickém zhroucení. Díky psychoterapii jsem začala postupně odkrývat všechno, co se v mém životě přihodilo a jen díky paní Karin a jejímu přístupu jsem měla odvahu a sílu to přijmout a dál se tím trápit co nejmíň. Teď už docházím jen jednou za měsíc a stále se učím včas si uvědomit, co ve svém životě chci a co nechci. Paní Karin pracuje velmi intuitivně, ale zodpovědně - s "nohama na zemi". Na základě své zkušenosti jsem paní Karin Řehákovou doporučila svým známým, kteří řeší partnerské vztahy a vřele doporučuji všem, kdo hledáte kvalitní psychoterapii. Kristina m

Pani Karin je velmi profesionalni, ale zaroven lidska a empaticka. Opravdu mi pomohla a jsem rada, ze i nadale pomáhá. Kateřina