Děkuji panu doktorovi za pohodový průchod mateřstvím s mými dvojčaty. Velice si vážím toho, že mi při každé kontrole udělal ultrazvuk, což jak jsem se dozvěděla později, vůbec nemusel. Je citlivý, pozorný a žádný problém nezanedbá. Takže ještě jednou děkuji, Zemanová Tereza

Děkuji MUDr.Nevrlkovi. Přijal mne se zdravotním problémem, hned provedl cílené vyšetření a zjistil příčinu zánětů a bolestí. Následně zavedl léčbu a doporučil prevenci. Pan Nevrlka je citlivý, pozorný a profesionální lékař. Děkuji. dv

Je to moc hodný a naslouchající doktor bez problémů moc , jsem s ním spokojená .Pacientka

Pana doktora Nevrlku mohu vřele doporučit všem ženám které požadují od gynekologa tyto vlastnosti: pečlivé a jemné vyšetření, naslouchání a konzultace vašich problémů, spolehlivost a důvěra v lékaře. Takto vnímám svého gynekologa a doporučuji.

Nejlepší PAN DOKTOR ze všech! :) Netýrá člověka s něčím, co není nutné, ale zároveň je velmi zodpovědný, pečlivý a vzdělaný - když jsem si vybírala vhodnou vakcínu proti rakovině děložního čípku, tak věděl mnohem více, než všechny stránky o obou vakcínách dohromady. Je vidět, že ho jeho obor zajímá a navíc je neskutečně milý, příjemný a citlivý. Moc mi pomohl!

Jsem velice spokojená,je výborný jako odborník,seznámí, vysvětlí, poradí.

mám výborné zkušenosti s panem doktorem. Líbí se mi objednání přes internet, tím odpadá dlouhé čekání, pan doktor je velice příjemný, vstřícný, zkrátka nic nebere na lehkou váhu, jako nekteří.
Někajé malé problémy v mém těhotenství byly, ale díky panu doktrorovi jsme to zvládly. všem doporučuji !

Pan doktor Nevrlka je vynikající odborník, příjemný, milý,
vstřícný, s lidským přístupem k pacientkám. Neměnila bych.
Všem doporučuji!!!!

jsem velice moc spokojena s panem doktorem.

Kdyby každý lékař byl takový jako pan doktor Nevrlka bylo by to užasné.Je to můj nejoblíbenější lékař.Vždy mě vyslechne důkladně vyšetří poradí opravdu mohu jen doporučit.Moje maminka k panu doktorovi chodí také a nemůže si ho vynachválit.Jsem ráda žě knemu chodím a neměnila bych.