Karel Mareš, gastroenterolog Praha

MUDr. Karel Mareš

Gastroenterolog Více

16 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Roentgenova 2/37, Praha
Nemocnice Na Homolce

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna + 3 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gastroenterologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

5

Obecné skóre
16 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
H
Umístění: Nemocnice Na Homolce Jiný

Pan Mudr.Mareš je jeden z nejlepších odborníků gastroenterologie Na Homolce s lidským přístupem. Endosonografie jsem se moc bála, ale pan doktor je zodpovědný,svědomitý,ochotně a srozumitelně člověku vše vysvětlí. Jsem šťastná, že jsem ve Vaší péči pane doktore, moc si toho vážím. Velmi děkuji.


Z
Umístění: Nemocnice Na Homolce Jiný

Pan doktor je kapacita ve svém oboru. Jsem šťastná, že jsem se k němu dostala. Svou práci dělá srdcem a je velmi pečlivý. Úžasná osobnost.


V
Umístění: Nemocnice Na Homolce Jiný

Rád bych poděkoval MUDr. Karlu Mareši za jeho profesionální a lidský přístup. Jsem příjemně překvapen vysokou úrovní služeb na gastroenterologickém oddělení Nemocnice Na Homolce.


D
Umístění: Nemocnice Na Homolce Jiný

Pan Mudr Mares je ten nejlepší doktor a člověk na světě. Jeho přístup k pacientovi je neuvěřitelný vždy vše vysvětlí a i kdyz jdete na jakýkoliv zákrok anebo je jakákoliv situace kdy se necítíte dobře dodá vám vždy sílu podporu je to absolutní profik a nejlepší doktor jakého jsem kdy poznal a díky němu jsem tam kde jsem .Pane doktore děkuji Vám za vše můj vděk se nedá slovy vyjádřit. Děkuji moc .


J
Ověřeny pacient
Umístění: Nemocnice Na Homolce boule u slepého střeva

Půl roku jsem chodila po lékařích a nikdo nemohl přijít na to, proč mám bolestivou bouli u slepého střeva. Díky doporučení jednoho muže a i díky referencím od lidí zde dole (diky za tento web) - jsem šla k panu doktorovi Marešovi a poprosila ho, zda by se na mě podíval a pomohl mi. Je to výjimečný lékař, 1. ve svém oboru, a k tomu i skvělý člověk, se smyslem pro humor. Během cca dvou měsíců jsem díky němu opět zdravá. Moc mu za to děkuji. Osobně bych mu dala 10 *. Děkuji tímto i všem milým sestřičkám, které tam na oddělení jsou, z nichž dvě mě k panu doktorovi objednaly, když jsem je požádala.


Ověřeny pacient

U pana Dr.Mareše jsem byl právě dnes (Nemocnice Homolka) a hodnoceni je jednoznačné...skvělý lékař, odborník, sympaťák, jednoznačně srozumitelně komunikuje s pacienty a je lidský ... takového lékaře si musíme hýčkat a mít radost že k němu můžeme chodit... dostáva jasných 6******


Ověřeny pacient

Velmi si vážím nejenom odborných kvalit a způsobů léčby pana doktora Karla Mareše, ale i jeho příkladné obětavosti a lidského přístupu. V jeho případě se nejedná o pouhé formální plnění lékařských povinností, ukázku moci či mentorování, ale poskytuje i účinnou léčbu - navíc s lehkostí, noblesou, samozřejmostí a odhodláním vždy pomoci. Je to přehlídka pochopení, upřímného a lidského jednání, plné lásky k profesi. Naprosto mu důvěřuji a jsem šťastná, že jsem v jeho péči.


Ověřeny pacient

Bola som u pana doktora Marese na kolonoskopii a musim povedat, ze i napriek velmi neprijemnemu vysetreniu sa snazil pan doktor cloveku zlepsit naladu a priviest Vas na ine myslienky pred tym neprijemnym zakrokom. Velmi pekne dakujem


A
Ověřeny pacient

Moc děkuji pane doktore Mareši za Váš velmi laskavý a lidský přístup při nelehkém GE vyšetření a následném zákroku, který vyžadovalo nestandardní postup a které jste skvěle zvládl. Alena Částková.


VELMI PŘÍJEMNÝ A LASKAVÝ ČLOVĚK, KTERÝ VŽDY POTĚŠÍ KAŽDÉHO PACIENTA.DĚKUJI MU ZA ZÁCHRANU MÉHO ŽIVOTA.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti