Zobrazit ostatní profily gastroenterologů v okolí

Umístění: Nemocnice Na Homolce Jiný

Pan Mudr.Mareš je jeden z nejlepších odborníků gastroenterologie Na Homolce s lidským přístupem. Endosonografie jsem se moc bála, ale pan doktor je zodpovědný,svědomitý,ochotně a srozumitelně člověku vše vysvětlí. Jsem šťastná, že jsem ve Vaší péči pane doktore, moc si toho vážím. Velmi děkuji.

Umístění: Nemocnice Na Homolce Jiný

Pan doktor je kapacita ve svém oboru. Jsem šťastná, že jsem se k němu dostala. Svou práci dělá srdcem a je velmi pečlivý. Úžasná osobnost.

Umístění: Nemocnice Na Homolce Jiný

Rád bych poděkoval MUDr. Karlu Mareši za jeho profesionální a lidský přístup. Jsem příjemně překvapen vysokou úrovní služeb na gastroenterologickém oddělení Nemocnice Na Homolce.

Umístění: Nemocnice Na Homolce Jiný

Pan Mudr Mares je ten nejlepší doktor a člověk na světě. Jeho přístup k pacientovi je neuvěřitelný vždy vše vysvětlí a i kdyz jdete na jakýkoliv zákrok anebo je jakákoliv situace kdy se necítíte dobře dodá vám vždy sílu podporu je to absolutní profik a nejlepší doktor jakého jsem kdy poznal a díky němu jsem tam kde jsem .Pane doktore děkuji Vám za vše můj vděk se nedá slovy vyjádřit. Děkuji moc .

Umístění: Nemocnice Na Homolce boule u slepého střeva

Půl roku jsem chodila po lékařích a nikdo nemohl přijít na to, proč mám bolestivou bouli u slepého střeva. Díky doporučení jednoho muže a i díky referencím od lidí zde dole (diky za tento web) - jsem šla k panu doktorovi Marešovi a poprosila ho, zda by se na mě podíval a pomohl mi. Je to výjimečný lékař, 1. ve svém oboru, a k tomu i skvělý člověk, se smyslem pro humor. Během cca dvou měsíců jsem díky němu opět zdravá. Moc mu za to děkuji. Osobně bych mu dala 10 *. Děkuji tímto i všem milým sestřičkám, které tam na oddělení jsou, z nichž dvě mě k panu doktorovi objednaly, když jsem je požádala.

U pana Dr.Mareše jsem byl právě dnes (Nemocnice Homolka) a hodnoceni je jednoznačné...skvělý lékař, odborník, sympaťák, jednoznačně srozumitelně komunikuje s pacienty a je lidský ... takového lékaře si musíme hýčkat a mít radost že k němu můžeme chodit... dostáva jasných 6******

Velmi si vážím nejenom odborných kvalit a způsobů léčby pana doktora Karla Mareše, ale i jeho příkladné obětavosti a lidského přístupu. V jeho případě se nejedná o pouhé formální plnění lékařských povinností, ukázku moci či mentorování, ale poskytuje i účinnou léčbu - navíc s lehkostí, noblesou, samozřejmostí a odhodláním vždy pomoci. Je to přehlídka pochopení, upřímného a lidského jednání, plné lásky k profesi. Naprosto mu důvěřuji a jsem šťastná, že jsem v jeho péči.

Bola som u pana doktora Marese na kolonoskopii a musim povedat, ze i napriek velmi neprijemnemu vysetreniu sa snazil pan doktor cloveku zlepsit naladu a priviest Vas na ine myslienky pred tym neprijemnym zakrokom. Velmi pekne dakujem

Moc děkuji pane doktore Mareši za Váš velmi laskavý a lidský přístup při nelehkém GE vyšetření a následném zákroku, který vyžadovalo nestandardní postup a které jste skvěle zvládl. Alena Částková.

VELMI PŘÍJEMNÝ A LASKAVÝ ČLOVĚK, KTERÝ VŽDY POTĚŠÍ KAŽDÉHO PACIENTA.DĚKUJI MU ZA ZÁCHRANU MÉHO ŽIVOTA.