Roentgenova 2/37, Praha
Nemocnice Na Homolce

Zobrazit ostatní profily gastroenterologů v okolí

Umístění: Nemocnice Na Homolce boule u slepého střeva

Půl roku jsem chodila po lékařích a nikdo nemohl přijít na to, proč mám bolestivou bouli u slepého střeva. Díky doporučení jednoho muže a i díky referencím od lidí zde dole (diky za tento web) - jsem šla k panu doktorovi Marešovi a poprosila ho, zda by se na mě podíval a pomohl mi. Je to výjimečný lékař, 1. ve svém oboru, a k tomu i skvělý člověk, se smyslem pro humor. Během cca dvou měsíců jsem díky němu opět zdravá. Moc mu za to děkuji. Osobně bych mu dala 10 *. Děkuji tímto i všem milým sestřičkám, které tam na oddělení jsou, z nichž dvě mě k panu doktorovi objednaly, když jsem je požádala.

U pana Dr.Mareše jsem byl právě dnes (Nemocnice Homolka) a hodnoceni je jednoznačné...skvělý lékař, odborník, sympaťák, jednoznačně srozumitelně komunikuje s pacienty a je lidský ... takového lékaře si musíme hýčkat a mít radost že k němu můžeme chodit... dostáva jasných 6******

Velmi si vážím nejenom odborných kvalit a způsobů léčby pana doktora Karla Mareše, ale i jeho příkladné obětavosti a lidského přístupu. V jeho případě se nejedná o pouhé formální plnění lékařských povinností, ukázku moci či mentorování, ale poskytuje i účinnou léčbu - navíc s lehkostí, noblesou, samozřejmostí a odhodláním vždy pomoci. Je to přehlídka pochopení, upřímného a lidského jednání, plné lásky k profesi. Naprosto mu důvěřuji a jsem šťastná, že jsem v jeho péči.

Bola som u pana doktora Marese na kolonoskopii a musim povedat, ze i napriek velmi neprijemnemu vysetreniu sa snazil pan doktor cloveku zlepsit naladu a priviest Vas na ine myslienky pred tym neprijemnym zakrokom. Velmi pekne dakujem

Moc děkuji pane doktore Mareši za Váš velmi laskavý a lidský přístup při nelehkém GE vyšetření a následném zákroku, který vyžadovalo nestandardní postup a které jste skvěle zvládl. Alena Částková.

VELMI PŘÍJEMNÝ A LASKAVÝ ČLOVĚK, KTERÝ VŽDY POTĚŠÍ KAŽDÉHO PACIENTA.DĚKUJI MU ZA ZÁCHRANU MÉHO ŽIVOTA.

Jezdím k panu doktorovi už déle a jsem s jeho vyšetřeními spokojena.

Dobrý den, v péči pana doktora Mareše jsem již od roku 2005. Jsme nad míru spokojena, léčím se s Crohnovou chorobou a v současné době (musím zaklepat) je nemoc v klidovém stádiu a já jsem bez léků. Pan doktor je opravdu velice lidský, naslouchá lidem, je moc příjemný a když se bojíte nebo je vám úzko, vezme vás za ruku a rázem je vše ok. Díky za něj!!! Dáša H.

Naprosto souhlasím s kladným hodnocením na pana doktora. Velmi milý, přátelský.
Tady dávám celkově velké plus.

Příjemný, milý, ochotný, sluníčko, zlatíčko, lepšího doktora neznám.