Karel Helcl, gynekolog Ústí nad Labem

MUDr. Karel Helcl

Gynekolog Více

7 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

4

Obecné skóre
7 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
A
Umístění: jiné místo Jiný

Pan doktor momentálně působí v Pardubicích na klinice v Rokycanově. Kromě toho, že byl milý, podal ruku, tak nám dokázal říct pohlaví miminka již na prvním velkém screeningu. Na druhém když se miminko nechtělo ukázat, ne že by mě poslal domů. Ale nechal mě projít a vzal mě znovu, když už bylo miminko pootočené lépe. Myslím, že takový přístup je v Pardubicích jedinečný a pokud mohu doporučit, velké screeningy jen u nich na klinice. :-)


Ověřeny pacient
Umístění: jiné místo

Po 2. Doktorech ktere jsem mela pred timto doktorem jsem se doktoru, chlapu-gynekologu celkem bala... pan doktor prebral tehotenskou poradnu nasi pani doktorky. V prvnich chvilich jsem se celkem lekla, ze me zase bude vysetrovat doktor, ale po prvnich navstvach jsem se uklidnila. Pan doktor vzdy hodny mily, usmevavy, vzdy me vysetril opravdu jemne. Nic neopomenul kontrolovat, a vzdy se ptal na dalsi obtize a snazil se poradit.


L
Ověřeny pacient

Se svým kolegou velice podcenili moje problémy v těhotenství a děti se narodili o 2 měsíce dřív, moje problémy bagatelizoval a někdy mi připadalo, že si snad vymýšlím, komunikace velice špatná..

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Ověřeny pacient

Úžasný lékař, jiného bych nechtěla. Vždy se usmívá a dobře se s ním povídá, odpověděl mi vždy na každou otázku


Z
Ověřeny pacient

Já jsem tedy s prací pana doktora velice spokojena. Je fakt, že se mi párkrát stalo, že nebyl moc sdílný, ale většinou je milý a vtipný. Podá vždy ruku, na všechny dotazy odpoví. K nikomu jinému bych chodit nechtěla!!


L
Ověřeny pacient

Neodpověděl na pozdrav, při zákroku nevhodně vtipkoval, několikrát změnil svůj závěr a nakonec popřel své rozhodnutí a odkázal mě na těhotenský test. Jeho chování bych hodnotila jako neempatické až asociální. Zřejmě měl blbý den, ale to mě, coby klientku, nezajímá, protože za takovýhle přístup ke klientovi by mě z práce vyhodili na minutu.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


E
Ověřeny pacient

Výborný doktor, profesionál, velmi vstřícný a přátelský. Nic nezanedbá, velice pečlivý. Určitě doporučuji. V jeho ordinaci jsem se cítila velice příjemně, také díky jeho sestřičce.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti