Praktický lékař pro dospělé
Jablunkovská 40, Český Těšín

Pan doktor mi na konci těhotenství předepsal léky na cholesterol, protože jsem jej měla zvýšený.Přestože v příbalovém letáku je psané, že se nesmějí užívat v těhotenství a při kojení. Nebrala jsem je a můj porodník i gynekolog se shodli na tomtéž.Gynekolog dokonce prohlásil, že to mohlo souviset s těhotenstvím.Nechápu tento přístup-kdybych mu věřila mohla jsem si stihnout poškodit ještě nenarozené dítě! A co by se dokonce mohlo v tom malém tělíčku zkazit při kojení?Nedoporučuji proto tohoto lékaře!

Ordinační hodiny měly být dnes (pátek) od 07:00 od 11:00 h. Ordinace namčená, na dveřích vzkaz pro pacienty, že z důvodu dovolené zastupuje jiný lékař, ale jen úterý-čtvrtek... neměl mi kdo předepsat antibiotika na angínu a v ambulanci jiného praktického lékaře mě odmítli s tím, že tam nemám kartu. Pohotovost v Českém Těšíně funguje od 17:00 do 07:00 h. Tak to je si myslím asi stav našeho zdravotnictví v této době, Paciente, poraď si sám. Zašla jsem si do lékárny, koupila bezový květ a budu se kurýrovat doma sama.

Se vší vážnosti se připojuji k předešlému hodnocení,tento lékař je opravdu jeden z nejhorších co sem zažil, o jeho odborných znalostech rači pomlčím,chtěl bych hlavně na jeho scela nevyhovující ordinaci, jen ve stručnosti jí popíši jsou to dvě místnosti jedna pro sestru a v druhé je umístěn PAN doktor, do těchto prostor jsou obří okna která jsou vybavena vertikálními žaluziemi,ty však již 10 let jsou otevřeny takže když zde je prováděn lékařský úkon člověk je jak na výstavním molu a z nedalého ČSAD řidiči sledují ženy jak se zde vysvlékají přímo před panem doktorem, nejspíš si v tom libuje, v ordinaci zcela chybí jakýkoli kout kde by si pacient odložil před vyšetřením takže se ženy musejí vysvlékat před panem doktorem a dávat si svršky na židli vedle něj což mi připadá cela nechutné je tím porušován eticky kodex pacienta, nevím proč např,vyšetření EKG není prováděno v sesterně kde by měla byt i plenta za kterou se pacient určitě cítí lepe než před panem doktorem a před okny jako ve výkladu.Zde vytažek k Etickemu kodexu pacienta V průběhu ambulantního i nemocničního vyšetření, ošetření a léčby má nemocný právo na to, aby byly v souvislosti s programem léčby brány maximální ohledy na jeho soukromí a stud. Rozbory jeho případu, konzultace vyšetření a léčba jsou věcí důvěrnou a musejí být prováděny diskrétně, což v ordinaci zmíněného doktora je zcela naopak.Žádam timto ostatní pacienty a pacientky tohoto lékaže aby mě podpořili a doufám že si to pečte i pan doktor pokud nebude v krátké době sjednaná náprava sem rozhodnut o tomto uvědomit lekařskou komoru .

byla jsem u něho na pohotovosti,hned když vešel působil na mě ,že ho obtěžuji,taktéž se chovala i jeho sloužící sestra.Měla jsem bušení sdrce ,motala se mi hlava a měla jsem pocit úzkosti a strachu.Změřil mi tlak a píchnul injekci ,do zpravy napsal že dychaní je oboustranně klidné a vůbec mě neposlouchal,tak nevím kde k tomu závěru přišel.Tyto pocity mám stále.Musela jsem vyhledat další pomoc.Již nikdy víc bych se s tímto panem doktorem nechtěla setkat.

Pana doktora mi doporučilo hodně známých a jsem sním velice spokojená. Již jsem u něho 7let a nemohu si stěžovat. U mě vždy poznal okamžitě co mě trápí a jakou léčbu potřebuju. Chodíme k němu celá rodina a všichni jsme s ním nadmíru spokojeni. Já určitě velice ráda a 100% doporučuji za sebe i za svou rodinu.K

jsem s panem doktorem nadmiru spokojen.

Tak tohle je ten nejhorší lékař na světě!!!!!!!! Ten nepozná žádnou nemoc a léčí lidi na úplně něco jiného !!!!!! On by nepoznal ani auto od slona!!!!!!Díky tomuto neschopnému doktorovi sem hodně let trpěl velkými bolestmi a on to věděl a nikdy s tím nic neudělal a namísto aby mě poslal na pořádné vyšetření jako je třeba magnetická rezonance neco ct apod,tak mi předepsal mastičku nebo tabletky !!!!!!!!!Hanba chlape,stydte se!!!!!!!Za tohle budete jednou souzený tím spravedlivým nahoře a bude vám pořádně naměřeno za to jak ste konal tady !!!!!!!!!

Velice dobrý lékař..

vynikající

Tak nějak si představuji praktického lékaře. Lze s ním hovořit na rovinu, není namyšlený a ačkoliv není nejmladší, stale si pamatuje to, co na konci studií sliboval, mít za každých okolností na mysli dobro pacienta.