Prokopa Velikého 40, Ostrava

Zobrazit ostatní profily fyzioterapeutů v okolí

Dobrý den, dneska jsem byla u této lékařky na kontrole po rehabilitacích ve FN Ostrava. Jsem naprosto zděšená že FN Ostrava zamestná takového člověka. Její arogantni a neetický přístup k pacientovi je zcela nepředstavitelný. Když jsem ji řekla že si na ni budu stěžovat tak mi sdělila, že se ke mně tak chovala z legrace, a že jsem precitlivělá. Je mi 60 let a tak otřesné chování lékaře jsem ještě nezažila. Jsem naprosto šokovaná, že si tak otřesné chování dovolí a že jí to prochází.

Dnes jsem navštívila poprvé paní doktorku, musím se přidat k hodnocení uživatelů, je to naprosto arogantní člověk, který Vás absolutně zdeptá. Při vstupu do ordinace jsem již měla pocit, že obtěžuji. Když jsem se ji snažila vysvětlit můj problém, tak se mě pak stejně nakonec zeptala, co mám tedy za problém. Když tedy nebylo možno vysvětlit, řekla jsem ji, že vše má uvedeno ve zprávách od mých ošetřujících lékařů. Lituji, že jsem si nepřečetla recenze, nikdy bych tohoto lékaře nenavštívila.

Umístění: Ordinace Jiný

Mohu jen potvrdit názory předešlých pacientů. Paní doktorku v žádném případě nedoporučuji. Tak nepříjemného doktora jsem ještě nepotkala (arogantní, neochotná). V žádném případě bych ji nemohla doporučit.

Byla jsem velmi spokojena
Inteligentni
Vyjikající přístup paní doktorky
Naprostá spokojenost
Paní doktorku vřele doporučuji

Umístění: jiné místo rehabilitace

Byla jsem u paní doktorky 2x, poté co jsem byla na vyšetření u ortopeda. Paní doktorka byla velmi nepříjemná a okamžitě mi řekla, že mám vaz v koleni utržený (nebyla to pravda) a že procedury, které mi naordinovala jsou zbytečné (aniž by viděla rentgen). Po procedurach jsem se objednala, abych si pridala jeste fyzio cvičení. Po příchodu me privitala slovy: Ja jsem Vás na kontrolu nezvala, proč jste i přesto přišla? Vysvetlila jsem, že bych ráda ještě absolvovala cvičení, ale bohužel dle paní doktorky přece normální lidé ví jak mají cvičit a nechápe co po ni vlastně chci a rehabilitace ukončila. Požádala jsem tedy alespoň o vyšetření kolene. Na to mi odpovedela, že nechápe proč by to měla dělat. Nikdy jsem se nesetkala s horším přístupem lékaře! Měla jsem pocit, jako bych ji velmi obtěžovala svou přítomností. Jediné co mě mrzí je, že jsem si reference nepřečetla dříve....nicméně v jednom měla pravdu, ty procedury byly opravdu zbytečné, ale ne kvůli vazům, ale nesprávně zvoleným proceduram...

Mám naprosto stejnou zkušenost jako předešlí pacienti! Měla jsem pocit,že ji obtěžuji a rehabilitace jsem zrušila. Paní doktorku v žádném případě nedoporučuji, protože vzhledem k hodnocením, které zde již byly sdíleny, neměla paní doktorka jen špatný den (což se stane každému), ale je prostě doktorkou, která se o své pacienty nejen nezajímá, ale i ráda uráží svým arogantním přístupem. K TÉTO DOKTORCE V ŽÁDNÉM PŘÍPADĚ NECHOĎTE!!!!!

U paní doktorky jsem byla poprvé na vstupním vyšetření v rehabilitačním centru. K doktorům chodím kvůli chatrnému zdraví velmi často, ale s takto arogantní a neochotnou doktorkou jsem se ještě nesetkala. Nejenže ke mně jako k pacientovi přistupovala absolutně nevhodným, nepřiměřeným a neetickým způsobem, ale také se vůbec neuráčila okomentovat moje vyšetření. Když jsem se slušně zeptala. jestli by mi tedy k tomu mohla něco říct, zeptala se mě, co bych jako chtěla slyšet? :-) Mému komentáři, že by ke mně jako k pacientovi měla přistupovat jiným způsobem se pouze arogantně pousmála a ironicky prohlásila, že ji velmi mrzí, že mě rozzlobila. Paní doktorku v žádném případě nedoporučuji, protože vzhledem k hodnocením, které zde již byly sdíleny, neměla paní doktorka jen špatný den (což se stane každému), ale je prostě doktorkou, která se o své pacienty nejen nezajímá, ale i ráda uráží svým arogantním přístupem. K TÉTO DOKTORCE V ŽÁDNÉM PŘÍPADĚ NECHOĎTE!!!!!

V žádném případě nedoporučuji! Jak z lékařského hlediska tak hlavně etického!!! Doktorka nejeví žádný zájem o pacienta a jeho léčbu a starším lidem je schopna do očí říct že jejich léčba nemá cenu, protože stejně brzy zemřou.

Její odborné znalosti neposoudím, dá se říct že není z čeho. Tak nepříjemného doktora jsem snad ještě nepotkal. Koukla na mě to jo, ale ani mi neřekla diagnózu,něco naťukala do počítače, na mé dotazy odpovídala nemístně a docela arogantně. Jako bych ji obtěžoval a chtěla mě hlavně poslat někam... Vše jsem musel vytáhnout později ze sestry. Radím se ji vyhnout, myslím že moc nepomůže jen člověka znejistí a zdeptá.

Velmi špatná lékařka s nelidským přístupem. Nejen já, ale i okolí má negativní hodnocení. Paní doktorka je arogantní s neochotou pomoci a má nevhodné poznámky, které mnohdy velmi mrzí. Nevím, zda mám konkrétně rozebírat mé vyšetření u ní, ale rozhodně tuto lékařku nedoporučuji!