Poliklinika s lékárnou
Karla Šípka 282, Pardubice

Umístění: Poliklinika s lékárnou Jiný

Pan doktor je sice svůj, ale za mě velmi dobrý lékař.Milá a velmi vstřícná sestřička.velke plus za komunici prez online chat medevio.vsechny informace mají na webu ,sice trošku nepřehledné stránky, ale je na nich vše.

Umístění: Poliklinika s lékárnou Jiný

Chybí webové stránky kde by se pacient dozvěděl zda a kdy má dovolenou či případně se objednal nebo zda není nemocen on sám. Dovolat se je víceméně nemožné. Zaslat sms ani náhodou. Na recepty si zřídil email až když vypukla epidemie.

Umístění: Poliklinika s lékárnou Jiný

Ochotný, vstřícný a naslouchavý. Velice milá sestřička Vše mi bylo řečeno, na vše mi bylo zodpovězeno.

Za mě určitě ne, pan doktor sice přehled má ale to díky tomu, že je sečtělý, tudíž dobře informovaný. Zde jeho odbornosti dle mého názoru končí. Pan doktor je totiž dosti arogantní, nepřizpůsobivý a neochotný. Místo toho aby se zaměřil na problém s kterým chcete pomoci. Tak si pročítá kartu a hledá problémy tam kde nejsou, místo toho aby řešil problémy o kterých víte a s kterýma jste přišli. Dosti se zabývá maličkostmi, které mu zabraňují v čase řešit ty důležitější věci. Jeho názory a diagnózy se dost rozcházejí s jinými doktory v okolí. Co se přístupu k lidem týče, tak ten dosti vykompenzuje jeho milá a vstřícná sestřička, ale ta vás bohužel neléčí. Není to jen můj názor, Podobné, stejné, ne-li horší informace mám i od zbytku rodiny a našeho okolí!

Pan doktor je velice schopný a zkušený, na daleko větší odborný přehled než předchozí paní doktorka. Celá rodina může plně doporučit.
Sestřička je velice milá, kéž by jich bylo více takových.

U pana doktora jsem byl mnoho let a za tu dobu si k němu člověk vytvoří určitý vztah - ze začátku byl pan doktor nepříjemný, potřebovali jsme si vyhranit mantinely, bohužel, musel jsem od něj odejít, protože mi neposkytoval správné postupy léčení. Přehlíží mnoho důležitých věcí a vůbec nehledí na diagnózu, skončil jsem kvůli tomu v nemocnici a následně prodělal operaci. Za mě jednoznačně mínus, zato paní sestřička je moc milá a pozitivní paní. Věřím, že pan doktor nepatří mezi ty nejhorší, ale ani mezi nejlepší.

Arogantní, neosobní, nemá přehled o správné léčbě, předepisuje špatně prášky. Za mě určitě nedoporučuji, na poliklinice se dají najít lepší lékaři.