Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

20 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Ověřený profil
Umístění: Poliklinika Medipont s.r.o.- EUROCLINICUM a.s. Obvodní lékař

Jsem ráda, že k panu doktorovi chodíme. Vždycky nám pomohl. Testy třeba na angínu dělá na počkání v ordinaci, když vyjdou pozitivně, hned nasazuje ATB. U nás nic nezanedbal. Čekací lhůty v ordinaci jsou standardní jako kdekoli jinde. Sestřička hodná a zkušená. Za malou moc děkuju,že nás doktor vzal.

Š
Ověřený profil

Absolutní chaos. Ráno zavoláte, jestli můžete přijít na kontrolu. Potom čekáte hodinu a půl v čekárně a nakonec Vám sestřička řekne, že dnes prohlížejí jenom miminka. S panem doktorem spokojenost, ale potřeboval by sestřičku, která mu bude lépe organizovat provoz ordinace.
Šavel

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

Velmi příjemný,skušený. Doporučuji!!


Za mého dětství skutečně jeden z nejlepších. I dnes na něho rád vzpomínám. Dostal jsem se k němu díky Hájkové, které i dnes nemůžu přijít na jméno. Vždy mě ze všeho dostal a vždy dokázal na každé věci najít něco optimistického. Jen doufám, že i jemu to zdraví vydrží.
Bezouška


doporučuji


Chodila jsem k panu doktorovi s oběma dcerami. Vždy jsem byla naprosto spokojená. Poradí po telefonu, komunikuje s dětmi i rodiči. Doporučuji.


Doporučuji všem, je to velice zodpovědný a příjemný doktor.
Sýkora


Nejlepší dětksý odborník!!!!!!!!!!!!


D
Ověřený profil

K panu doktorovi jsem chodil cele sve detstvi, mohu ho jen doporucit! I v mych 21 letech mi pomohl s anginou ,kdyz mi nezabrala antibiotika, obvodni lekarka nechapala co se deje a ja lezel tyden s horeckami a blouznil. Na jediny telefonat si vzpomel, ze mi penicilin musel kdysi pichat injekcne, coz hned i udelal. Subjektivne mi bylo na umreni a na tohle nezapomenu. Nikdy jsem nepremyslel pro sveho syna o zadnem jinem doktorovi.


N
Ověřený profil

K panu doktorovi chodim se tremi detmi. Ocenuji jeho vlidny pristup k detem a me, zvedave mamince vzdy ochotne zodpovi vsechny dotazy(na rozdil od zbylych dvou pediatricek na Jihu, ktere zastupuji v dobe dovolene). Pro deti se snazi udelat maximum. Pokud to nejaky problem vyzadoval, bez vahani nas poslal ke specialistovi.
Pana doktora Zizku a jeho bezvadnou sestricku si nemuzem vynachvalit.


Došlo k chybě, zkuste to znovu