Umístění: Poliklinika Medipont s.r.o.- EUROCLINICUM a.s. Obvodní lékař

Jsem ráda, že k panu doktorovi chodíme. Vždycky nám pomohl. Testy třeba na angínu dělá na počkání v ordinaci, když vyjdou pozitivně, hned nasazuje ATB. U nás nic nezanedbal. Čekací lhůty v ordinaci jsou standardní jako kdekoli jinde. Sestřička hodná a zkušená. Za malou moc děkuju,že nás doktor vzal.

Absolutní chaos. Ráno zavoláte, jestli můžete přijít na kontrolu. Potom čekáte hodinu a půl v čekárně a nakonec Vám sestřička řekne, že dnes prohlížejí jenom miminka. S panem doktorem spokojenost, ale potřeboval by sestřičku, která mu bude lépe organizovat provoz ordinace.
Šavel

Velmi příjemný,skušený. Doporučuji!!

Za mého dětství skutečně jeden z nejlepších. I dnes na něho rád vzpomínám. Dostal jsem se k němu díky Hájkové, které i dnes nemůžu přijít na jméno. Vždy mě ze všeho dostal a vždy dokázal na každé věci najít něco optimistického. Jen doufám, že i jemu to zdraví vydrží.
Bezouška

doporučuji

Chodila jsem k panu doktorovi s oběma dcerami. Vždy jsem byla naprosto spokojená. Poradí po telefonu, komunikuje s dětmi i rodiči. Doporučuji.

Doporučuji všem, je to velice zodpovědný a příjemný doktor.
Sýkora

Nejlepší dětksý odborník!!!!!!!!!!!!

K panu doktorovi jsem chodil cele sve detstvi, mohu ho jen doporucit! I v mych 21 letech mi pomohl s anginou ,kdyz mi nezabrala antibiotika, obvodni lekarka nechapala co se deje a ja lezel tyden s horeckami a blouznil. Na jediny telefonat si vzpomel, ze mi penicilin musel kdysi pichat injekcne, coz hned i udelal. Subjektivne mi bylo na umreni a na tohle nezapomenu. Nikdy jsem nepremyslel pro sveho syna o zadnem jinem doktorovi.

K panu doktorovi chodim se tremi detmi. Ocenuji jeho vlidny pristup k detem a me, zvedave mamince vzdy ochotne zodpovi vsechny dotazy(na rozdil od zbylych dvou pediatricek na Jihu, ktere zastupuji v dobe dovolene). Pro deti se snazi udelat maximum. Pokud to nejaky problem vyzadoval, bez vahani nas poslal ke specialistovi.
Pana doktora Zizku a jeho bezvadnou sestricku si nemuzem vynachvalit.